Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbocsássam a hazugságot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellő28 kérdése:

Megbocsássam a hazugságot? Szeretem van 2 gyerekünk (2 éves ill.3 hónapos).3 éve vagyunk házasok.

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek.férjem külföldön dolgozik.péntekenként jön haza.szombat megint az itthoni teendői vannak.így csak a vasárnap tud a családdal lenni.na most.mostanában az utóbbi 4 pénteken mindig később éjjel fél 1 körül ért haza a 7-8-9 óra helyett.mondván sok a meló.nekem ez gyanús volt.rájöttem h sokkal előbb hazaért magyarországra és előbb haza jöhetett volna a családjához.de ő valahol máshol volt.engem ez nagyon bánnt hogy ha valaki egy hete már nem látta a családját akkor miért nem az van benne hogy siet haza hozzájuk?rákérdeztem hogy hol volt?tagadja..tagad mindent.elég dühös lett.ordibált h mit nyomozgatok...stb.már kínomba azt mondtam neki hogyha nem őszinte és nem mondja el akkor elválok.erre azt mondta hogy akkor váljak.kivagyok teljesen.én nagyon szerelmes vagyok belé.itthon vagyok a 2 picivel.mindig úgy várjuk haza,s tudom az első útja nem hozzánk vezet.arra esküdözik hogy soha nem csalt meg.de akkor ha haverozik akkor miért nem lehet bevallani.ez 4 napja van és nem tudom kiszedni belőle.hárit.mit tegyek.mit tennétek?most hogyan tovább?
2014. nov. 4. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/83 anonim ***** válasza:
Aki azt írta, hogyha ilyet mond a kérdező férje, - ütésre gondolok -, akkor előbb utóbb meg is teszi, az hatalmas nagy tévedésben él. Arról hallottál már, hogy amelyik kutya ugat, az nem harap? Tudod, akik megütnek egy nőt azok nem mondják, hanem meg is teszik és még véletlen se fenyegetőznek vele. Persze kivételes esetek biztos vannak, de kb. 100ból egy eset. Szerintem.
2014. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/83 anonim ***** válasza:
24%

62!


Mar vagy tiz eve, hogy a szamok nem teljes egeszeben jelennek meg a reszletes hivaslistan adatvedelmi okok miatt. Az utolso 3 szamjegy ki van csillagozva. Vegul is van ertelme, hogy vegigprobalja azt a nem tudom hany variaciot es felhivjon mindenkit, hogy he, nem te vagy a ferjem szeretoje?


Szerintem siman csak egy kis nyugalomra agyik szegeny pasi - amit nem is csodalok ilyen nyomozgatos, ketkedo feleseg mellett

2014. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/83 anonim ***** válasza:
72: tévedésben vagy, mert ha úgy kérik a számlát, akkor eleve minden számot feltüntetnek. Plusz, utólag is lehet úgy kérni részletezőt - ezt is írtam -, innét kezdve a kötekedésedet irányomba nem is fogom fel. Esetleg olvass figyelmesebben!
2014. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/83 anonim ***** válasza:
71-es, hatalmas tévedésben élsz. Lehet, hogy vannak kutyák, amelyek csak ugatnak, és nem harapnak, én még nem találkoztam velük.. Bántalmazó férfival viszont igen, ebből kifolyólag pedig másokkal is tapasztalatot cseréltem az agresszorok témájában. Az, akiben egy probléma megoldásaként felmerül az ötlet és ki is mondja, hogy szíve szerint veréssel oldaná meg, egyértelmű hajlam az agresszióra. 99%-ban idővel eljön a perc, amikor már nem csak mondja. Kérdés pont mi fogja kiverni nála a biztosítékot. Aki megveti az erőszakot, az már a gondolattól is elszégyellné magát, sosem alázná meg azzal magát, hogy ilyet mond egy gyengébb félnek.
2014. nov. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/83 anonim ***** válasza:
Nem adjak meg a teljes hivoszamot, hidd mar el, mert szemelyisegi jogokat sert. Kotozkodesnek veszed vagy sem, akkor is igy van. Ennyi
2014. nov. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/83 anonim ***** válasza:
50%
75: hát anyám, az agyam eldobom. A saját hívásrészleteződet, hogy kiket hívtál miért sértene személyiség jogokat? Gondolkozz már ember!!! És, nem, nem hiszem el, minek után én is kértem hívárészletezőt, mivel túl sok volt a számlám és át akartam nézni, hogy kiket hívtam fel és mennyi ideig. Ha nem láttam volna a számokat egy az egyben azokkal sokra nem mentem volna. És képzeld elküldték, minden gond nélkül. Nem is értelek mit erősködsz itt nekem.
2014. nov. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/83 anonim ***** válasza:
50%
De, azért jót nevettem rajtad...személyiségi jogokat sért, ha látom a saját hívólistámat egy az egyben! :D :D :D
2014. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/83 anonim ***** válasza:
4%

"Válaszoltam. Most hiába erősködsz, szerintem ne járasd jobban le magad nyilvánosan. Te kevered max. azzal, hogy bejövő hívás listát nem adnak ki szolgáltatók. De, azért jót nevettem rajtad! :D :D :D"

Sosem valaszolok privat uzenetre.

Irhatsz amit akarsz, nem adjak ki a teljes hivoszamot. Kis butus, nem mindig azonos az elofizeto azzal, aki hasznalja a keszuleket. Ezert aztan a hivoszamokat nem adjak meg teljes hosszaban :) Puszi

2014. nov. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/83 anonim ***** válasza:
20%
Jól van akkor, legyen neked drága igazad. Azért elárulom a kérdező is látta, hogy milyen számot hívott a férje! De hát bizonyára ketten is hazudunk! :D Legközelebb kapok részletezőt ígérem csinálok neked róla képet, hogy elhidd!!!
2014. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/83 anonim ***** válasza:

A jelenlegi állapotok szerint a TELJES számot mutatja a részletező számla, ha a megfelelő űrlapot kitölti az előfizető. AZ űrlap letölthető bármelyik szolgáltató honlapjáról, ill. személyesen az üzletben.


A lényeg:


"Alulírott előfizető kijelentem, hogy a UPC Magyarország Kft. („Társaság”) tájékoztatott – a 4/2012 (I.

24.) NMHH rendelet 7. § (3). bekezdése alapján – arról, hogy a rendelkezésemre bocsátott

forgalmazási és számlázási adatokat tartalmazó kimutatások csak abban az esetben tartalmazhatják

az általam hívott felek hívószámának minden számjegyét, ha ahhoz az érintett személyek az erről

történő tájékoztatást követően hozzájárultak, miután ezáltal más felhasználók személyes adatainak

birtokába jutnék.

Mivel olyan részletes kimutatást kértem a Társaságtól, amely a hívott felek számának minden

számjegyét feltünteti, a jelen Nyilatkozat aláírásával tanúsítom, hogy az érintett természetes

személyeket tájékoztattam arról, hogy a teljes kapcsolási számokat tartalmazó hívásrészletezés

kézhez vételével személyes adataik birtokába jutok, és a használók hozzájárultak ahhoz, hogy

megismerjem a teljes hívásrészletezést.

Tudomásul veszem, hogy a Társaság a hozzájárulások meglétét vagy annak tartalmát nem köteles

vizsgálni, azokért kizárólagosan Én tartozom felelősséggel, erre tekintettel a jelen nyilatkozatom

valóságtartalmáért teljes felelősséget vállalok a Társasággal szemben."

2014. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!