Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbocsássam a hazugságot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellő28 kérdése:

Megbocsássam a hazugságot? Szeretem van 2 gyerekünk (2 éves ill.3 hónapos).3 éve vagyunk házasok.

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek.férjem külföldön dolgozik.péntekenként jön haza.szombat megint az itthoni teendői vannak.így csak a vasárnap tud a családdal lenni.na most.mostanában az utóbbi 4 pénteken mindig később éjjel fél 1 körül ért haza a 7-8-9 óra helyett.mondván sok a meló.nekem ez gyanús volt.rájöttem h sokkal előbb hazaért magyarországra és előbb haza jöhetett volna a családjához.de ő valahol máshol volt.engem ez nagyon bánnt hogy ha valaki egy hete már nem látta a családját akkor miért nem az van benne hogy siet haza hozzájuk?rákérdeztem hogy hol volt?tagadja..tagad mindent.elég dühös lett.ordibált h mit nyomozgatok...stb.már kínomba azt mondtam neki hogyha nem őszinte és nem mondja el akkor elválok.erre azt mondta hogy akkor váljak.kivagyok teljesen.én nagyon szerelmes vagyok belé.itthon vagyok a 2 picivel.mindig úgy várjuk haza,s tudom az első útja nem hozzánk vezet.arra esküdözik hogy soha nem csalt meg.de akkor ha haverozik akkor miért nem lehet bevallani.ez 4 napja van és nem tudom kiszedni belőle.hárit.mit tegyek.mit tennétek?most hogyan tovább?
2014. nov. 4. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/83 anonim ***** válasza:
12%

#5: Nekem is felesleges privit írni.


Igen, ha valaki sorozatos éjjel kimarad, és nem képes, nem is akarja megindokolni, ill. hazudott, hogy hol volt, akkor ott valami nagyon bűzlik.

Nem tudom, neked mi elég? Talán az, ha előtted esnek egymásnak?

Végül is nekem tök mindegy. Mindenkivel úgy bánnak, ahogy hagyja.

2014. nov. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/83 anonim ***** válasza:
70%

Miből jöttél rá, hogy sokkal előbb ér haza a családjához? Mert ez így nagyon nem kerek nekem. Ha általában 8 körül ért haza, most pedig 4-5 órával később, pár héten keresztül rá lehet fogni arra, hogy tényleg sok a munka. Ebben az esetben érthető is a reakciója, hogy ő dolgozik, te pedig gyanúsítgatod.

Őszintén én nem hiszem, hogy megcsal. Méghozzá pont azért, mert külföldön dolgozik, bármikor megtehetné odakint, és pont péntek este járna össze valakivel, amikor feltűnik a hiánya? Ha már tényleg hazudik, és máshol van, lehet kocsmázik a haverokkal, az pont beleférne az időbe. Vagy olyasmit csinál, amit nem akar bevallani: kártyázik, játékgépezik. Logikusan még el is tudom fogadni, hogy a kinti stressz után az első útja lazítani vezet, amire ugyebár hétvégén amúgy sem lesz ideje, este pedig már alszanak a gyerekek, veletek úgysem tudna minőségi időt tölteni.

A viselkedése éretlen, mert nem mondja el, mit csinál, ugyanakkor gyakori férfi reakció, hogy nem szeretik az elszámoltatást, és nem mondanak el olyat, ami szerintük nem tetszene a feleségnek, inkább hagyják dühöngeni, mert a nő helytelen reakciója felmenti őket (a saját fejükben) a saját kilengésük alól.

Én nagyon nem tolerálom a megcsalást, de mivel a te esetedben kicsi az esélye, hogy erről legyen szó, leülnék vele beszélgetni. Teljesen nyugodtan, megértően. Ha nem partner a beszélgetésben, komoly baj van az ő oldalán. De ha elmondod az érzéseidet, és hogy téged nem zavar, ha a barátokkal tölti a péntek estét, de így bizonytalanságban nem tudsz vele élni, lehet, hogy megered a nyelve.

2014. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/83 anonim ***** válasza:
48%
8: próbáld meg megzsarolni a párodat, valszeg akkor hasonló válaszokat kapnál te is a párodtól. Vagy, ha még se akkor papucs.
2014. nov. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/83 anonim ***** válasza:
73%
És? Ha a férj a főkereső, akkor bármit megengedhet magának és a másik fél másodrendű lesz talán? A kérdező sem pihizik otthon, hanem 2 kicsi gyerekkel foglalkozik. Nem lehet őket a szegre akasztani.
2014. nov. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/83 anonim ***** válasza:
#13: Én zsarolok meg senkit. Ha azt mondom, hogy otthagyom, akkor otthagyom, ha nem változtat, bár erre semmi szükségem, mert nekem szerencsére normális párom van.
2014. nov. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/83 anonim ***** válasza:
53%
Atyaég...a ti férjetek még nem dolgozott külföldön soha??? Csak, mert az enyém igen, és szerencsétlentől eléggé durva elvárás lett volna a részemről, hogy te figyu már, mikor haza jössz melóból, akkor pontban hétre érjél külföldről haza. Bizonyára zsinórba csak is szórakozni járhat egy hetes külföldi melók után, és csak is hajnali egykor vágyik egy hosszabb utazás hazaérni. A kérdező meg biztos nem csak pusztán nehezen viseli a távolságot és elborította az agyát a féltékenység, bizalmatlanság, ami ilyenkor egyébként meg totál természetes. De igazatok van, váljon el nyugodtan a kérdező, mert ezer százalék, hogy egy számunkra idegen férj megcsalja a feleségét, és a legkisebb mértékben sem szereti!!! / Irónikus voltam! /
2014. nov. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/83 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy hamarabb hazaérkezett?
2014. nov. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/83 anonim ***** válasza:
57%

"Logikusan még el is tudom fogadni, hogy a kinti stressz után az első útja lazítani vezet, amire ugyebár hétvégén amúgy sem lesz ideje, este pedig már alszanak a gyerekek, veletek úgysem tudna minőségi időt tölteni. "


Egyrészt, aki a családjával töltött időt nem érzi minőséginek, annak nem kell család. Másrészt... A férjnek jár csak a lazítás? A feleség otthon van a gyerekekkel, neki sem habos torta az élete. Akkor a vasárnapot meg a nő ne töltse otthon, mert bizony neki is jár a lazítás, és nem a férjével tölti azt a kevés időt, amit együtt lehetnének?

2014. nov. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/83 anonim ***** válasza:
46%
Ennyi feministát. Tisztelet a kivételeknek. Áááá.
2014. nov. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/83 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, tudod mit? Válj el.... és örülj, hogy még van döntésed... nem azért, mi 17 éve vagyunk együtt, de egyikünk se lenne hajlandó tolerálni, ha a másik 4 napon át vallatná...

Egyébként melyikőtök ötlete volt a 2 gyerek ekkora korkülönbséggel, ilyen körülmények között? Önállóan éltek, vagy valamelyik szülővel?

2014. nov. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!