Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbocsássam a hazugságot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellő28 kérdése:

Megbocsássam a hazugságot? Szeretem van 2 gyerekünk (2 éves ill.3 hónapos).3 éve vagyunk házasok.

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek.férjem külföldön dolgozik.péntekenként jön haza.szombat megint az itthoni teendői vannak.így csak a vasárnap tud a családdal lenni.na most.mostanában az utóbbi 4 pénteken mindig később éjjel fél 1 körül ért haza a 7-8-9 óra helyett.mondván sok a meló.nekem ez gyanús volt.rájöttem h sokkal előbb hazaért magyarországra és előbb haza jöhetett volna a családjához.de ő valahol máshol volt.engem ez nagyon bánnt hogy ha valaki egy hete már nem látta a családját akkor miért nem az van benne hogy siet haza hozzájuk?rákérdeztem hogy hol volt?tagadja..tagad mindent.elég dühös lett.ordibált h mit nyomozgatok...stb.már kínomba azt mondtam neki hogyha nem őszinte és nem mondja el akkor elválok.erre azt mondta hogy akkor váljak.kivagyok teljesen.én nagyon szerelmes vagyok belé.itthon vagyok a 2 picivel.mindig úgy várjuk haza,s tudom az első útja nem hozzánk vezet.arra esküdözik hogy soha nem csalt meg.de akkor ha haverozik akkor miért nem lehet bevallani.ez 4 napja van és nem tudom kiszedni belőle.hárit.mit tegyek.mit tennétek?most hogyan tovább?
2014. nov. 4. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:

Gyomorforgató ennyi infó alapján a másikról ítéletet mondani? Pedig te is ezt tetted, rólam, úgy kiáltottál ki feministának, hogy nem is ismersz. Ennyit erről, és a könnyen ítélkezésről.


Ha fordított esetben a nő dolgozna külföldön, majd hazafele nem a férjéhez és a két picijéhez rohanna haza, hanem órákig sörözne/haverozna/ bármi, azt hiszem, egészen más lenne itt a közhangulat. Mindenki mindenféle rossz anyának hordaná el, pedig ugyanolyan szülő, mint az apuka. Akinek két napja van a családjával, és első körben nem haza siet, azzal igenis probléma van az én szememben. Legyen nő, vagy legyen férfi. Nemtől függetlenül ítélem el ezt a viselkedést.

2014. nov. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 anonim ***** válasza:
Ja, és egy normális világban feminizmus nem is létezne, mert nem lenne oka. hogy legyen.
2014. nov. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/83 anonim ***** válasza:
12%

28: Nehogy már szentnek legyen nyilvánítva, mert dolgozik. Millióan tesszük. Ő vállalta a gyerekeket, persze, hogy dolgozik értük. A nő meg neveli őket. MERT EZT VÁLLALTÁK.


Arról meg, hogy nem hazafele szed fel nőket. Ezt mégis mire alapozod? Itthon nem lehet ismerőse? Nem lehet már meg régebb óta a nő? Nem járhat itthon prostizni?


Egyáltalán nem biztos, hogy félrelép. De azért kizárni, mert már idehaza tölt máshol pár órát, elég nevetséges érv.

2014. nov. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/83 anonim ***** válasza:
22%

Ezért vagytok feministák! Mert tutira fix, hogy megcsinálták a második gyereket nem olyan rég és közben meg csalja!!! A nő meg még véletlen se pusztán csak féltékeny, nem bírja a távolságot, sőt még véletlen se pusztán csak szülés utáni depresszióba szenved...nem, a pasi a szemét, és ne hogy már ki legyen zárva, hogy nem az!

/ Ja és kétlem, hogy a pasi azt vállalta, hogy külföldön éljen és ne láthassa csak nagy ritkán a gyermekeit. Csak egyszerűen a szükség így hozta, de nyilván nem szent, de azért ebből már eléggé meg lehet ítélni a férj jellemét! /

2014. nov. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:

Én még mindig ezekre várom a választ a Kérdezőtől, mert szerintem itt van a dolgok kulcsa:

Egyébként melyikőtök ötlete volt a 2 gyerek ekkora korkülönbséggel, ilyen körülmények között? Önállóan éltek, vagy valamelyik szülővel?

2014. nov. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 anonim ***** válasza:
Én is még mindig kíváncsi vagyok arra is, hogy miből jött rá, hogy sokkal előbb hazaért magyarországra? És külföldről honnét érkezik, és mivel jár haza? Csak ország érdekel, nem konkrét hely.
2014. nov. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/83 anonim ***** válasza:
57%

Leírtam, hogy EGYÁLTALÁN NEM BIZTOS, hogy megcsalja, erre a válaszod: Ezért vagytok feministák, mert fix, hogy csinált még egy gyereket, és közben megcsalja!!!


Nos, ezek után nem vitázom veled, mert nem tűnsz intelligensnek, és a szövegértéssel is problémáid vannak. Ilyen emberrel kár leállni. Harsogd csak a magadét.

2014. nov. 5. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 anonim ***** válasza:
42%
37: bocs, de én nem csak neked írtam azt le! De legközelebb majd még inkább úgy fogalmazok.
2014. nov. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/83 anonim ***** válasza:
Ja, és sőt, még csak nem is neked reagáltam.
2014. nov. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 anonim ***** válasza:
37%
Na mindegy, jó éjt mindenkinek! További jó pasik szidalmazását kívánom nektek! :D :P
2014. nov. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!