Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbocsássam a hazugságot?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szellő28 kérdése:

Megbocsássam a hazugságot? Szeretem van 2 gyerekünk (2 éves ill.3 hónapos).3 éve vagyunk házasok.

Figyelt kérdés
nem tudom mit tegyek.férjem külföldön dolgozik.péntekenként jön haza.szombat megint az itthoni teendői vannak.így csak a vasárnap tud a családdal lenni.na most.mostanában az utóbbi 4 pénteken mindig később éjjel fél 1 körül ért haza a 7-8-9 óra helyett.mondván sok a meló.nekem ez gyanús volt.rájöttem h sokkal előbb hazaért magyarországra és előbb haza jöhetett volna a családjához.de ő valahol máshol volt.engem ez nagyon bánnt hogy ha valaki egy hete már nem látta a családját akkor miért nem az van benne hogy siet haza hozzájuk?rákérdeztem hogy hol volt?tagadja..tagad mindent.elég dühös lett.ordibált h mit nyomozgatok...stb.már kínomba azt mondtam neki hogyha nem őszinte és nem mondja el akkor elválok.erre azt mondta hogy akkor váljak.kivagyok teljesen.én nagyon szerelmes vagyok belé.itthon vagyok a 2 picivel.mindig úgy várjuk haza,s tudom az első útja nem hozzánk vezet.arra esküdözik hogy soha nem csalt meg.de akkor ha haverozik akkor miért nem lehet bevallani.ez 4 napja van és nem tudom kiszedni belőle.hárit.mit tegyek.mit tennétek?most hogyan tovább?
2014. nov. 4. 23:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/83 A kérdező kommentje:
közös döntés volt a két gyerek közti korkülönbség.így akartuk.hogy "közel"legyenek egymáshoz.
2014. nov. 5. 08:52
 52/83 anonim ***** válasza:
OK. És önállóan éltek, vagy valamelyik szülővel?
2014. nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/83 A kérdező kommentje:
amúgy megvan mindenünk.saját ház autó...nem kell a pénzt számolgatni.nincs hitelünk.de szerintem ez nem ide tartozik mert nem ezért tettem fel a kérdésemet.hanem tanácsra volt szükségem,mert nincs senki olyan akivel ezt megtudtam volna osztani bizalmasan.
2014. nov. 5. 09:00
 54/83 anonim ***** válasza:
4%
Kérdező, az, hogy önállóan éltek-e az NEM pénzügyi-anyagi kérdés ez esetben. Tehát te otthon vagy egyedül a 2 gyerekkel hétfő-péntek, és anyósféle NINCS papucs-távolságra, vagy ott dekkolsz a szüleidnél esetleg anyósodéknál?
2014. nov. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/83 A kérdező kommentje:
önállóan külön élünk.anyós egy héten egyszer 1 max két órára jön el hétközbe.
2014. nov. 5. 09:19
 56/83 anonim ***** válasza:
100%

De gondolom a terhesség végén, meg miután hazajöttetek a kórházból azért ez nem így ment... kint dolgozott már akkor?


De jó, hogy mondjak is valamit ne csak faggassak, nekem úgy tűnik, hogy mindketten besokalltatok ettől a helyzettől... rajtad kezd kiütni az izoláció, rajta meg az, hogy 3 éve a terhesség-szülés-kicsibaba-terhesség-szülés-kicsibaba van műsoron... és valszeg ezért is kényszerülta külföldi munkavállalásra... (vagy lehet, hogy már ez is menekülés volt a részéről?)... ez vezetett el eddig a konfliktusig.

Hogy van-e a képben bármiféle kvázi-harmadik, azt természetesen nem tudom, de szerintem (na ezért fog itt megkövezni a femibrigád) nem is lényeges. Vagy összeszorított foggal átlendültök ezen a holtponton, eltűrve egymás dolgait - te az ő mellékútjait, ő a te féltékenységi jeleneteid - vagy szétmegy a kapcsolatotok.

2014. nov. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/83 A kérdező kommentje:
én egyedül csináltam végig mindent.a terhesség alatt is.a szülés napján bennt volt velem..végig volt a születèsnél.pont szabadsagon volt.a 4 napig amíg bennt voltam itthon volt a nagyobbikkal..de aznap mikor hazajöhettünk a korházból ő már visszament dolgozni.anyukám hozott haza a korházból minket.(mondjuk ez is fájt).és teljesen a kezdetektől egyedül csináltam mindent frissen szült nőként.a külföldi munka már akkor megvolt neki mikor mi megosmerkedtünk.tehát "nem vettem zsákbamacskát.így élünk a kezdetektől.de itt nem is külföldröl van szó,hanem alapba az őszinteség..kiváncsi voltam más mit tenne a helyembe.hogy nem e vagyok naiv..hogy lássak tisztán.érted?
2014. nov. 5. 09:42
 58/83 anonim ***** válasza:
Kérdező (#57) MIBEN akarsz tisztán látni? Mert én azt látom kívülállóként tisztán, amit leírtam, hogy ennek a konfliktusnak az alapja az, hogy mindketten kezdtek besokallni. Viszont most nincs egyikőtök se lépési helyzetbe, a férjed nem tudja a munkáját feladva hazajönni, hogy tugyfene mikor kap állást mert ő a kereső, te meg nem tudsz munkát vállalni és kimozdulni egy 3 hónapos gyerekkel. A következő mondjuk 1 évet eszerint túl kell élni - ami vagy összejön, vagy nem.
2014. nov. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/83 anonim ***** válasza:
22%
Úr Isten. Szeretek itt olvasni, mert ilyenkor áldom az eget,hogy nekem normális férjem és a gyereknek normális apja van. És én is normális vagyok...
2014. nov. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/83 A kérdező kommentje:
örvendj akkor nagyokat.még rúgj is belém hogy ilyen az életem.örülj hogy nem kell ilyen szituba lenned!én "mint n normális" sok boldogságot a normális életedhez.köszönöm a hozzászólásodat!
2014. nov. 5. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!