Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagynátok a vőlegényeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a vőlegényeteket csak azért, mert nem végez semmi házimunkát, mert szerinte nektek jobban van erre időtök?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, ő 8-ban, én itthonról dolgozom (tényleges alkotó tevékenységet végzek, tanulmányírás, dolgozatok javítása, ilyesmik). Heti két napot járok be a munkahelyre, meg a suliba is néha.


(A vőlegényem és én ugyanannyit keresünk!)


Tehát tény, hogy sokat vagyok itthon fizikailag. Egyébként jól elvagyunk, de én emberileg nem bírom elviselni ezt a bánásmódot, engem nem így neveltek a szüleim. Ők mindketten 8-ban dolgoznak, otthon megosztják a házimunkát fele-fele arányban.


Nálunk: kis lakás (erkély sincs), házimunka az nagyjából: mosogatás kézzel, mosás géppel, teregetés kézzel, takarítás hétvégén, macskaalom, bevásárlás naponta (nehezebb dolgokat kihozatjuk, mint mosógél).


De MINDEZ rám marad. Viszont, ha elhagyom, nem biztos, hogy találok most már olyat, aki normálisan kezeli a nőket, szóval ott a kétely...Már kezdem azt hinni, hogy a szüleim a földönkívüliek.:)


26N


2014. aug. 21. 10:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
100%
#81 - a megfogalmazás alapján az jön le, hogy a férjedet is kvázi gyerekszerepben tartod.
2014. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:
Miért tűnik el szinte minden második válasz? Bár azok gondolom ellent mondtak ,és nem bólogató kutyát játszottak ;)
2014. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 A kérdező kommentje:
Én a féregezőket töröltettem ki, ez összesen 3 db komment volt, a többi nem az én "saram":)
2014. aug. 22. 13:58
 84/84 anonim ***** válasza:
Sikerült azóta döntésre jutnod?
2014. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!