Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagynátok a vőlegényeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a vőlegényeteket csak azért, mert nem végez semmi házimunkát, mert szerinte nektek jobban van erre időtök?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, ő 8-ban, én itthonról dolgozom (tényleges alkotó tevékenységet végzek, tanulmányírás, dolgozatok javítása, ilyesmik). Heti két napot járok be a munkahelyre, meg a suliba is néha.


(A vőlegényem és én ugyanannyit keresünk!)


Tehát tény, hogy sokat vagyok itthon fizikailag. Egyébként jól elvagyunk, de én emberileg nem bírom elviselni ezt a bánásmódot, engem nem így neveltek a szüleim. Ők mindketten 8-ban dolgoznak, otthon megosztják a házimunkát fele-fele arányban.


Nálunk: kis lakás (erkély sincs), házimunka az nagyjából: mosogatás kézzel, mosás géppel, teregetés kézzel, takarítás hétvégén, macskaalom, bevásárlás naponta (nehezebb dolgokat kihozatjuk, mint mosógél).


De MINDEZ rám marad. Viszont, ha elhagyom, nem biztos, hogy találok most már olyat, aki normálisan kezeli a nőket, szóval ott a kétely...Már kezdem azt hinni, hogy a szüleim a földönkívüliek.:)


26N


2014. aug. 21. 10:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
34%

Hát kövezzetek meg, de én ezt nem úgy látom ahogy Ti.


Szerintem ha minden rendben van egy kapcsolatban, a házimunka felosztásán kívül, akkor nehogy már "váló ok" legyen.

Úgy hívják ezt a folyamatot, hogy összecsiszolódás. Nyilván ha nem várták el otthon eddig a vőlegényedtől, hogy besegítsen, akkor most se érzi szükségét.


Én 5 éve vagyok házas. A férjem eleinte a kisujját se mozdította. Szerettem, ezért türelmes voltam vele. Egy idő után rájött, hogy bizonyos dolgokat meg tud ő is csinálni. Már segít a konyhába, a bevásárlásba, a takarításba. Vannak viszont dolgok, amire nem hajlandó. Mosogatni, fürdőt wc-t takarítani sose fog. Ezért amíg én azokat csinálom, ő mondjuk felporszívóz.


Nem értem, hogy miért az a megoldása mindennek a mai világban, hogy elhagyom a másikat. Ilyen piti marhaság miatt főleg. Ketten vagytok, ő nem mosogat el, és nem szalad le a boltba, meg nem tereget ki. Na bumm. Ha minden más dolog stimmel, én bizony türelemmel lennék, és ahogy a házasságomban elértem, hogy ilyen téren változtasson a hozzáállásán, vele is elérném.


Valamint azon se paráznék, hogy mi lesz akkor ha lesz gyerek. Az a jövő zenéje.

2014. aug. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
68%

de olyanok akik eleve lustább életmódra rendezkednek be. Így a legtöbb fokozatosan leépül, ezen nem kell csodálkozni.



igen véletlen sem azért, mert pl csak ara futja, vagy nem akarnak kertészkedni, vagy mozgássérült, vagy öreg, vagy fiatal vagy akármi :D


te már le vagy épülve az FIX

2014. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 A kérdező kommentje:

Ne etessétek a trollt! Én egyébként nem szeretnék kertes házat sosem, mert imádom a Belvárost!


És nincs mosogatógépünk, mosógépünk van.:) És nincs szárítógépünk, robotporszívónk és robotunk sem.:)


És tényleg nem a mennyiségről van szó, de biztosan más a nevelésünk, számomra ez megdöbbentő. De tényleg sok háztartásról olvasok itt, ahol a nők csinálják a dolgokat és nekik rendben van.

2014. aug. 21. 12:11
 34/84 anonim ***** válasza:
13%

ma 12:01


Egyetértek veled.


Nincs itt semmilyen valódi probléma, csak a kérdező csinál bolhából elefántot. A többi meg adja alá a lovat.

2014. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:
8%

Ėn azt mondom kėrdezö keress màs pàrt ha az eljegyzės utàn x idö mulva jöttėl rà erre,ės meglàtod a völegėnyedtől van több problėmàs fėrfi a vilàgon.Ne hogy azt hidd olyan könnyű egy normàlis fėrjt talàlni.

Neked nehezdre esik plusz 1 főre mosogatni takaritani aki alig van otthol a pàrod,elvàrod amimlr haza megyen àlljon neki hazimunkàt vėgezni! Mi lesz akkor majd ha gyereked lesz?

Jó tanàcs :ne menj fėrjhez maradj egyedül,ės akkor mindent csak magadnak kell csinalnod !!

Lehet lepontozni de a völegėny helyėben ėn gondolkoznėk el hogy valoban te vagy a megfelelö kit majd felesėgül akarok -e venni !

Lehet le pontozni,nekem nem szàmit a pont!!

De azert mert nö nem kell a vőlegėny elle lenni!!

2014. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:
59%

35: igen, keress egy igazi rabszolgát, aki a hajával mossa fel a padlót, aztán ha nem tiszte, két nagy pofon és kész!

KEMÉNYEN!

*IRÓNIA*

2014. aug. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 A kérdező kommentje:
Hm, ezt a 42%-os válaszolót mikor offolják ki innen? Minden kérdésben így ír, hogy alig lehet érteni, nincs központozás, teljesen értelmezhetetlen, amiket ír. És a sok írásjel...
2014. aug. 21. 12:17
 38/84 anonim ***** válasza:
76%

Emiatt nem hagynám el.

De amiatt, hogy ezt nem lehet megbeszélni vele, igen. Ne nézze le ennyire a munkámat, csak mert otthon csinálom.

Legyen tekintettel az én igényeimre, kéréseimre is. Ha valami zavar, akkor arra ne csak megvonja a válát, hanem keressünk közösen megoldást.

Ha már egy ilyen aprósággal kapcsolatban sem hajlandó erre, mi lesz a komolyabb dolgokkal?

2014. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
14%

A pontozgatásokból látszik, mennyire korlátoltak is a kérdezővel egyetértők. Mindent a látszat kedvéért, ha mi le vagyunk pontozva biztos nincs igazunk :) pont olyan gyerekes viselkedés ez , mint amikor a kérdező nem mossa el azt a tányért,amiből a férje evett...tiszta dedó.


Inkább a férfit sajnálom, hogy ilyen nővel hozta őt össze az élet.

2014. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
17%
Ennél a kérdésnél ha nem nyalsz a kérdezőnek akkor nincs pont :) Őszintén megválaszolod a kérdést hogy TE mit gondolsz. És ha nem egyezik az övével akkor hajaja rossz ember, az ő válasza nem jó, egy olyan kérdésnél ahol ENGEM kérdezett :D Sok itt az értelmi fogyatékos <3
2014. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!