Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagynátok a vőlegényeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a vőlegényeteket csak azért, mert nem végez semmi házimunkát, mert szerinte nektek jobban van erre időtök?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, ő 8-ban, én itthonról dolgozom (tényleges alkotó tevékenységet végzek, tanulmányírás, dolgozatok javítása, ilyesmik). Heti két napot járok be a munkahelyre, meg a suliba is néha.


(A vőlegényem és én ugyanannyit keresünk!)


Tehát tény, hogy sokat vagyok itthon fizikailag. Egyébként jól elvagyunk, de én emberileg nem bírom elviselni ezt a bánásmódot, engem nem így neveltek a szüleim. Ők mindketten 8-ban dolgoznak, otthon megosztják a házimunkát fele-fele arányban.


Nálunk: kis lakás (erkély sincs), házimunka az nagyjából: mosogatás kézzel, mosás géppel, teregetés kézzel, takarítás hétvégén, macskaalom, bevásárlás naponta (nehezebb dolgokat kihozatjuk, mint mosógél).


De MINDEZ rám marad. Viszont, ha elhagyom, nem biztos, hogy találok most már olyat, aki normálisan kezeli a nőket, szóval ott a kétely...Már kezdem azt hinni, hogy a szüleim a földönkívüliek.:)


26N


2014. aug. 21. 10:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 A kérdező kommentje:

Most hagynám azt a két embert, aki nem tudja értelmezni a kérdést (csak azért vagyok vele...istenkém), a többieknek nagyon köszönöm! Arra a szóra pedig, ahogy illettetek, remekül rímel a fröcsög, így csúnyát is mond az ember, meg nem is..:)


Jó ötlet az is, hogy menjünk együtt a boltban és mondjam, hogy mi alapján kell kiválasztani egy-egy terméket. Végülis nem ő veszi nekem a sminkpalettát, kenyeret egyszerű elmagyarázni:)


Igen, utolsó, a saját szüleim példája miatt jött nekem is az egész, csak fordítottan:)

2014. aug. 21. 14:38
 52/84 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, de miért zavar téged ez ennyire? Tényleg nem vagy többet otthon mint ő? Valamint mi lenne az a takarítás -mennyiség, amit elvárnál tőle?
2014. aug. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
90%

Teregetés kézzel XXXD máshogy is lehet? :)



Egyébként én nem hagytam volna, hogy valaki a vőlegényem legyen, ha van egy ilyen alapvető rossz tulajdonsága, ami nekem nem tetszik. Mielőtt igen-t mondtam a páromnak, azelőtt már tudtam, hogy azok a rossz tulajdonságai melyek vannak, elviselhetőek-e számomra hosszútávon. Mert az, hogy valakit megváltoztatsz, az csak mézes madzag...

2014. aug. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 A kérdező kommentje:

úgy értettem, hogy nincs szárítógépünk sajnos...még, de muszáj lesz venni, ha így marad a helyzet.


mit várnék el? kb. fele-fele megosztást, nem többet, nem kevesebbet:) mert ha nem tart el, ugyanannyit adjunk a lakásba, amiből ugyanannyit veszünk ki:)

2014. aug. 21. 15:09
 55/84 anonim ***** válasza:
0%

És a másik két kérdésem

kérdésem :


Miért zavar ez téged ennyire?

Tényleg nem vagy otthon többet, mint ő?

2014. aug. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 A kérdező kommentje:

55: leírtam, hogy az zavar, ahogy ehhez a kérdéshez hozzááll, mintha az én feladatom lenne, mert lány vagyok. És nem azért, mert többet vagyok itthon.


Többet vagyok itthon heti pár órával, na bumm. Én nem ezt láttam otthon, nektek meg elfogadható, ennyi a sztori.

2014. aug. 21. 15:13
 57/84 anonim ***** válasza:
0%

Félreértesz, nem kell támadnod, én nem itellek meg téged emiatt. Csupán csak külső szemlelokent próbálok objektív lenni, és mindkét nézőpontot figyelembe venni.


Ugyanis párod azt mondja, hogy azért várja el, hogy megcsináld, mert többet vagy otthon. Ez egy tény, hiszen saját bevallásod alapján tényleg igaz. Tehát akkor nem nagyon értem a problémát.


És(mondom még egyszer,nem itelkezve), én a volegenyeddel értek egyet.

2014. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 A kérdező kommentje:

"Ugyanis párod azt mondja, hogy azért várja el, hogy megcsináld, mert többet vagy otthon"


szó szerint azt írtam, hogy nem ezért várja el:D

2014. aug. 21. 15:21
 59/84 A kérdező kommentje:
Te férfi vagy vagy nő egyébként? Nagyon elszomorodnék,ha nő, de ha férfi, akkor megérteném.
2014. aug. 21. 15:22
 60/84 anonim ***** válasza:
100%
Nem laktok még régen együtt,próbálj meg vele beszélni erről,ha kell többször is,és ha egyáltalán nem hajlandó semmit csinálni,akkor gondolkodj el a szakításon.Különben meg mondjuk bízd rá a házon kívüli dolgokat,mint bevásárlás csekk fizetés,hivatkozz arra,hogy munkából haza felé pont eltudja intézni,így nem neked kell felöltözni utcai ruhába és lemenni.Ha már ő arra hivatkozik,hogy ugyis otthon vagy,ezért eltudod végezni a házimunkát,akkor Te meg hivatkozz arra,hogy ha már úgyis úton van akkor ezt neki könnyebb elintézni.Ez csak egy próba,hogy mit lép erre,de én kíváncsi lennék.Sztem ő úgy akar élni,mint anyukánál,erre nagyon vigyázz,én ilyenhez mentem annak idején hozzá,és bizony nagyon kemény csatáink voltak,nem is működött sajnos a házasságunk.
2014. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!