Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagynátok a vőlegényeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a vőlegényeteket csak azért, mert nem végez semmi házimunkát, mert szerinte nektek jobban van erre időtök?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, ő 8-ban, én itthonról dolgozom (tényleges alkotó tevékenységet végzek, tanulmányírás, dolgozatok javítása, ilyesmik). Heti két napot járok be a munkahelyre, meg a suliba is néha.


(A vőlegényem és én ugyanannyit keresünk!)


Tehát tény, hogy sokat vagyok itthon fizikailag. Egyébként jól elvagyunk, de én emberileg nem bírom elviselni ezt a bánásmódot, engem nem így neveltek a szüleim. Ők mindketten 8-ban dolgoznak, otthon megosztják a házimunkát fele-fele arányban.


Nálunk: kis lakás (erkély sincs), házimunka az nagyjából: mosogatás kézzel, mosás géppel, teregetés kézzel, takarítás hétvégén, macskaalom, bevásárlás naponta (nehezebb dolgokat kihozatjuk, mint mosógél).


De MINDEZ rám marad. Viszont, ha elhagyom, nem biztos, hogy találok most már olyat, aki normálisan kezeli a nőket, szóval ott a kétely...Már kezdem azt hinni, hogy a szüleim a földönkívüliek.:)


26N


2014. aug. 21. 10:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne találnál olyat, aki normálisan kezeli a nőket? Legyél egy kicsit optimistább :) Hülyeség lenne az életedet olyannal leélni, aki nem becsül meg, arról nem is beszélve, hogy ha meg később mentek szét, akkor sem lesz több esélyed normális pasit találni.
2014. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
94%

"Viszont, ha elhagyom, nem biztos, hogy találok most már olyat, aki normálisan kezeli a nőket, szóval ott a kétely..."


Ezt miből gondolod?


Egyébként most még házimunka, később gyerek mellett ez még jobban kiütközik. Akkor az is a te dolgod lesz, exkluzívan.

2014. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
86%

26 évesen nehogy már azt mondd, hogy nem találsz jobbat! Inkább megalkudnál?

Megnyugtatlak, ez csak s.arabb lesz, most dobbants, amíg még tudsz!

2014. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim ***** válasza:
62%
Hja, 26 évesen rettentő öreg vagy normális párt találni, vénasszony... -__-
2014. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
89%

emberileg nem bírom elviselni ezt a bánásmódot - ennyi.


de találsz olyat, aki máshogy kezel!

ha hozzámész egy majd gyerek lesz, meg kertes ház, akkor gondolj bele, hogy mennyi dolgod lesz?!

2014. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
11%
2-es: nagyon sarkos, radikális, nyers és durva volt a kommented.
2014. aug. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 A kérdező kommentje:

Igen, én úgy érzem, hogy ilyen korban már sokkal nehezebb találni, elkelnek a jók:) Azt hittem, mindenki azt írja majd, hogy ez így rendben van, hogy én csinálok mindent, de örülök, hogy nem ezt írtátok!


Igazából inkább egyedül maradok, mint így, magamra is ezeket kellene megcsinálnom, akkor miért két emberre...

2014. aug. 21. 11:03
 8/84 anonim ***** válasza:
79%

Elhagynám, mert az ilyen pasinál még az is jobb ha egyedül van az ember. A párom takarít, porszívóz, mosogat, tereget is ha kell. Na meg bevásárol ha megkérem, vagy minimum eljön velem. Sokszor együtt csináljuk a házimunkát.

26 évesen még fiatal vagy, sokkal jobbat is találsz egy ilyen semmirekellőnél.

2014. aug. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
29%

Szia

Nalunk erdekes a helyzet.. most 22hetes kismama vagyok es itthon vagyok ,mert fizikai munkat vegzek 3muszakban,ugyhogy kiirt a nodokim a szules vegeig. Elotte ugyanugy dolgoztunk a parommal o is heti 5-7 napot ,es en is. Altalaban 9-10oraban ejszakig nyuloan. Akkor egyutt csinaltuk a hazimunkat. Miota varandos vagyok tappenzt kapok patom pedig 2helyrn dolgozik. Ket hetente egy szombat a szabadnapja ezert nem sokat van itthon...

Hiaba vagyok terhes,nem vagyok bena es parom szinte csak aludni jar haza ugyhogy mindent en csinalok. Nem banom,mert szeretek takaritani :) mikor egy nap itthon van akkor pihen,foz nekem,mosogat es eljon velem nagybevasarolni. Az az egy amit nemtudok egyedul megoldani :/

2014. aug. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 A kérdező kommentje:
Esküszöm, eddig a GRoby tartotta meg a kapcsolatunkat épségben, hogy nem kell az öblítőt, meg 36-os wc papírt egyedül hordanom a villin haza...:))
2014. aug. 21. 11:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!