Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elhagynátok a vőlegényeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a vőlegényeteket csak azért, mert nem végez semmi házimunkát, mert szerinte nektek jobban van erre időtök?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, ő 8-ban, én itthonról dolgozom (tényleges alkotó tevékenységet végzek, tanulmányírás, dolgozatok javítása, ilyesmik). Heti két napot járok be a munkahelyre, meg a suliba is néha.


(A vőlegényem és én ugyanannyit keresünk!)


Tehát tény, hogy sokat vagyok itthon fizikailag. Egyébként jól elvagyunk, de én emberileg nem bírom elviselni ezt a bánásmódot, engem nem így neveltek a szüleim. Ők mindketten 8-ban dolgoznak, otthon megosztják a házimunkát fele-fele arányban.


Nálunk: kis lakás (erkély sincs), házimunka az nagyjából: mosogatás kézzel, mosás géppel, teregetés kézzel, takarítás hétvégén, macskaalom, bevásárlás naponta (nehezebb dolgokat kihozatjuk, mint mosógél).


De MINDEZ rám marad. Viszont, ha elhagyom, nem biztos, hogy találok most már olyat, aki normálisan kezeli a nőket, szóval ott a kétely...Már kezdem azt hinni, hogy a szüleim a földönkívüliek.:)


26N


2014. aug. 21. 10:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom ha a vőlegényed, akkor már együtt vagytok egy ideje, és eddig sem mosogatott. Most miért jutott eszedbe, hogy ez baj, ha eddig nem volt az?
2014. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 anonim ***** válasza:
9%
Talán nem hagynám el, de két pofont kapna, ha ilyen jutna az eszébe. Csináld azt, hogy csak a saját cuccodat mosod ki, csak annyi edényt mosol el, ami neked elég, stb. Talán ettől észbekap. :)
2014. aug. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/84 anonim ***** válasza:
79%
AMikor leültök ezt megbeszélni, mit mond? Van bármi változás, akár átmenetileg is?
2014. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 A kérdező kommentje:

Leültünk már, és jön a "te vagy itthon többet, ráérsz" dolog. Amúgy nemrég költöztünk csak össze, szóval most ért meglepetésként, hogy fél éve ez a helyzet, eddig azt hittem, csak az újdonság miatt van. (Én már régen külön lakom, ő most jött el a szüleitől, egyidősek vagyunk.)


Igazából olyan gyerekesnek érzem azt, hogy csak az én dolgaim mosogatom el (főleg, hogy minden cucc az enyém:)), harcolni kell, mint egy gyerekkel...:(

2014. aug. 21. 11:13
 15/84 anonim ***** válasza:
85%

számodra nincs veled egy szinten

mintha az anyja lennél, ő meg a gyereked

szerintem ennek annyi, fél év alatt már bele kellett volna rázódnia, de ezek szerint nem is akar, küld haza és majd otthon kiszolgálják

2014. aug. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 anonim ***** válasza:
86%

Hát azért a home office nem azt jelenti, hogy egész nap a lábadat lógatod, meg tévézel otthon. Az ugyanúgy munkaidő, csak a munkavégzés nem a munkáltató telephelyén történik, hanem a lakásodban.

Lényegtelen, mennyi a házimunka, az elv a fontos. Normális ember kevés házimunka esetén is besegít, vagy legalább megkérdezi, hogy segítsen-e, mit kell csinálni.

Ez viszont nettó hülyeség:

"Viszont, ha elhagyom, nem biztos, hogy találok most már olyat, aki normálisan kezeli a nőket, szóval ott a kétely"

Vazze, egyrészt attól, hogy kifogtál egy lusta mama pici fiát, még nem kellene általánosítani, másrészt úgy írsz, mintha 50-60 éves lennél. 26 vagy, ott van még a tojáshéj a sejhajodon :D

2014. aug. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/84 anonim ***** válasza:
6%

Csak ezért nem hagynám el. De gondolom nálatok más probléma is van, ha felmerült a szakítás gondolata.

Én kikövetelném hogy igenis segítsen. Amúgy ha egy pici lakásban laktok akkor nem lehet valami nagy a házimunka. Mennyi idő naponta fél óra?

Amúgy nem hülyeség amit valaki írt hogy mindenki csinálja magának.

De tényleg szerintem nálatok más probléma is van.

2014. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 A kérdező kommentje:
Nincs, egyébként nagyon jól elvagyunk, csak számomra megalázó ez a helyzet. Még sose mértem le, mennyi, de akkor sem egyedül szeretném csinálni, ha 15 perc, mert aztán ott lesz a gyerek, és akkor is egyedül csinálom...
2014. aug. 21. 11:45
 19/84 anonim ***** válasza:
82%

A mostani párod sem kezeli normálisan a nőket, ha nem hajlandó ilyesmit csinálni.

Nekem mindig egyértelmű volt, hogy ha együtt élünk, akkor együtt is takarítunk stb. Nem tudom ebben mi olyan nagy dolog.

2014. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 anonim ***** válasza:
17%

Osszes tobbi valaszadonak : 19 evesen is *** nehez part talalni.... aki nem akar barmely jott meg idiotaval osszejonni, annak nehez... :(

Bar en , Kerdezo, a te helyedben csak ezert nem hagynam el...

Viszont ha nem birod, ott az ajto...

2014. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!