Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a 18-22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a 18-22 éves lányok nagy része férjhez menni és gyereket szülni ilyen fiatalon és meggondolatlanul?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék álltalánositani de nagyon sok terhes 18-20 éves lányt látok.És a nagymama neveli fel a babát amíg az anyuka bulizik az apuka meg lelép.Ez csak engem zavar ,hogy ilyen iszonyú meggondolatlanok és bu*ák? Kétlem,hogy szinte gyerekekből jó szülő \ anya tudna lenni.
2014. aug. 12. 22:28
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/141 anonim ***** válasza:
14%

Utolsó ez a bulizás meg a másik hülyeség. Én sem akartam soha korán szülni, mégsem buliztam szinte soha, még egyetemi klubba sem voltam 3 év alatt.

Igen általánosított hülyeség amit ír, de akkor abba a hibába nem kéne neked is beleesni.

2014. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/141 anonim ***** válasza:
20%
a 29-es és 37-es válaszra írtam. Ahol a kedves válaszoló pocskondiázza azt, akinek örömet okoz a gyermeknevelés..
2014. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/141 anonim ***** válasza:
64%

"Egyértelmű, hogy utóbbinak. Unokának meg még inkább egy nyugdíjas mama a legjobb mint egy napi 8 órás munka után hazaérő hullafáradt 40 éves."


hmm 18 éves fiú még nem fog gyereket csinálni :-)

ennyire ismerem már


am meg engem 18,5 évesen szült az anyám

imádom h fiatalos vidám nagyi akivel lehet bohóckodni az unokák imádják


ami a későn szülő húgomat illeti nem vagyok biztos benne h megéri az unokái megszületését 56 évesen lesz 18 éves a lánya - nem feltétlen fog 18 évesen szülni


am meg látni h a különbséget a két tesóm között

aki fiatalon szült az nyitott laza rugalmas szülő

a másik nagyon merev semmi kilengés ha borul a napirend már kiakad


szal jó dolog fiatalon szülni !

2014. aug. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/141 anonim ***** válasza:
33%

na mi van érzékeny pontra léptem? tudod, akinek nem inge... de ezek szerint..


én ezt látom, anyuka buta volt tanulni, min.béért gürizik, ezért jobb otthon pelenkát cserélni, mint dolgozni/munkát végezni!


igen aki 25 felett szül, azon átment a fél falu, meg egy kisváros meg minden péntek/szombat a tű lóg ki a kezéből és agyonpiált állapotba 4en dugják! gratula!


a másik meg a remek általánosítás, vagy 20 vagy 40 évesen lehet csak szülni? ja hogy 28-30 évesen nem lehet? akkor nem lesz se túl fiatal, se öreg egy anyuka.

akihez meg nem volt türelme az anyjának, ott fiatalabb még kevesebb lett volna, neki a karrier volt fontos, talán nem is akart annyira gyereket

2014. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/141 anonim ***** válasza:
73%

# 63/64


Mondjuk azért annyira mégsem lehet minden ilyen szuper ha gyerekeik nem követik a példát.

Én anyukám 32 és 35 évesen szült tökéletes anya és tökéletes nagyi is lesz, de soha nem gondoltam hogy én 30 előtt szülni szeretnék.


Mondjuk mindenki más ezért szép a világ, nem kell egymást meggyőzni.

2014. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/141 anonim ***** válasza:
19%
Általában azért élnek ennyi idősen, hogy a hapsi kitartsa őket a gyerekkel, és ne kelljen dolgozni.
2014. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/141 anonim ***** válasza:
73%
64-es,gyerekkel otthon lenni = munka. Érted? Pelenkát cserélni, főzni, mosni, takarítani, játszani az munka. Én 10 éven át egy irodában ültem, tok kényelmes munkám volt, csoport vezetőként jó pénzért . Inkább munka az, amit most csinálok! Ezért rühellem mikor valaki lenézi a gyereknevelest és nem tekinti munkának.
2014. aug. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/141 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó azért az ország jelentős része nem irodában csücsül hanem egy gyártósoros összeszel ahol wc-re is alig lehet kimenni. Szóval bőven van nehezebb munka is a gyereknevelésnél.Persze ettől munka szerintem is a gyereknevelés.
2014. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/141 anonim ***** válasza:
67%

Utolsò, ezt momentàn càfolom. 5 évet húztam le egy olyan cégnél ahol loholni kellett a teljesìtményért és ha belekezdtél egy adott munkàba, addig nem nyitott a kàrtyàd a wc-re mìg a 80%-àt meg nem csinàltad.

2 szünetünk volt egy 20 meg egy 10 perces és sose tudtad aznap meddig maradsz bent.

Megsúgom huszonévesen egyàltalàn nem fàradtam el ebbe a màsok àltal oly nehéznek titulàlt munkàban ( csak mert egész nap menni kellett) .

Aztàn 25 évesen megtudtam mi az igazi koncentràciò , összetettség és munka.

Az embereknek ez a legnagyobb baja és kétlem, hogy vàtozni fog valaha-> tudatlanul elìtélõ, primitìv önelégült ( persze a semmire) àllatian viselkedõ banda.

Ebbõl àll a vilàgon levõ emberek 80%-a.

2014. aug. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/141 anonim ***** válasza:
35%
Azok a semmirekellő nyomorult kislányok így akarják megúszni a munkát. Aztán meg majd nyomorognak a családiból. Isten irgalmazzon az ilyen anyák gyermekeinek!
2014. aug. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!