Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a 18-22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a 18-22 éves lányok nagy része férjhez menni és gyereket szülni ilyen fiatalon és meggondolatlanul?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék álltalánositani de nagyon sok terhes 18-20 éves lányt látok.És a nagymama neveli fel a babát amíg az anyuka bulizik az apuka meg lelép.Ez csak engem zavar ,hogy ilyen iszonyú meggondolatlanok és bu*ák? Kétlem,hogy szinte gyerekekből jó szülő \ anya tudna lenni.
2014. aug. 12. 22:28
 91/141 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó a saját életemből merítettem példákat. Ültem szálloda recepcióján, és a főnökömnek készítettem elő anyagokat és hamarosan megint fogok, mert megyek vissza. Egy koraszülött gyerek gondozasahoz képest az irodai munka szanatorium, ennyi!
2014. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/141 anonim ***** válasza:
3%
Igen utolsó de szerencsére nem minden gyerek lesz koraszülött. Szerencsére nem olyan gyakori.
2014. aug. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/141 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarom erre a koraszülött dologra kiélezni. Két barátnőm is most ment vissza dolgozni, mindkettő azt mondja, pihentető az irodai közeg a gyerekhez képest. Az egyik doki mellett asszisztens, a másik beszerzo egy multinál. De mindegy is, melyik fárasztóbb, kinek mi egyene válogatja . A lényeg az, hogy legalább a munka, és érték- teremtő mivoltát ismerjük el mindkét tevékenységnek.
2014. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/141 anonim ***** válasza:
0%
91: tudod nekem csak az a visszás, amikor előadod, hogy egy gyermeket dolgozni mekkora munka, de évekig tanulni azért, hogy vezetői pozícióba kerülj és azt fenntartani szakmailag, pénzügyileg, az neked nem munka, mert az ilyenek csak kávét szürcsölnek és tárgyalnak.
2014. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/141 anonim ***** válasza:
79%
94-es,nem én pontoztalak le. Részben igazad van. De a másik oldala meg az, amit 72-es és 74-es írt. Mondok más példát. Anyum tanár, az iskolában van egy portás, napi 8 óra, fizetést kap, a munka annyi, hogyha jön idegen, akkor megkerdezi kihez jön. Ez napjában 3szor meg is történik. 72-es definíciója szerint ez munka. Viszont ha én rohangálok két etetés, mosás, főzés között a játszin, az 74-es szerint seggmeresztes. Érted? :-)
2014. aug. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/141 anonim ***** válasza:
73%
Én most akkor azt nem tudom, ha otthon van valaki a gyerekkel, az nem munka. Oké, ha így lenne, akkor aki óvónő, kisgyermeknevelő a bölcsibe, annak csak azért munka, mert kap érte fizetést? :)
2014. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/141 anonim ***** válasza:
22%

de aki most itt dühöng hogy az etetés, pelenkázás, mosdatás, játszózás MEKKORA munka, az minek szült?!

nem azért szülsz, mert erre vágysz?

értem én, hogy meg kell ezeket tenni, vagyis munka. de nem kötelező..főleg mikor a mosás, főzést hozzák fel - miért magukra nem főznek, mosnak????

2014. aug. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/141 anonim ***** válasza:
72%
Na, ez tényleg az utolsó írásom! :-) dehogynem élvezem! Nem ezt mondtam:-) nagyfiam a legnagyobb büszkeségem, minuszbol indultam, és a sok torna, úszás csinált belőle egy egészséges gyereket, semmi nincs, amire buszkebb lennék. Ahogy az informatikai munkámat is szerettem különben, és állítom, hogy az itthonlét a fárasztóbb. De attól, hogy szeretsz vmit csinálni, attól még vársz egy kis elismerést, érted? Ne vádolj azzal anyákat, hogy azért szülnek, mert nincs jobb dolguk, meg budos a munka, meg a pelenkázas, takarítás, vagy a kicsi biciklizésre megtanitasa nem fárasztó, mert az. Főzni pl. imádok. Tegnap megfoztem egy 10 fős társaságra. Jó volt? Jó volt! Elfaradtam? Nagyon :-)
2014. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/141 anonim ***** válasza:
15%

"de aki most itt dühöng hogy az etetés, pelenkázás, mosdatás, játszózás MEKKORA munka, az minek szült?! "


Pontosan erre gondoltam én is.


Nem arról van szó, hogy nem munka, hanem arról, hogy 1. ez önkéntesen vállalt 2. otthon/a szabadban vagy egész nap az édes drága gyermekeddel - nem egy portán rohadsz, nem reggel 6-kor kelsz hogy letolt a 10 órás műszakot, és nem ugyanaz a szar kezdődik reggel előröl. Már ha a haszontalan, béna munkákról beszélünk. Nem az a szörnyű, munka-jellegű bennük, hogy ott merednek 10 órát egy képernyőre, hanem hogy minden nap korán kell kelni, minden nap unalmas, sz*r, kilátástalan, és csak folytatódik, és folytatódik.


Hiába munka a gyerekkel a rohangálás, főzés-takarítás, játszóterezés, otthon aludhatsz reggel 7-8-ig (most nyilván nem az újszülöttekről beszélek, de 3-4 hónapos korban már beáll az, hogy mikor kel a gyerek, és mikor fekszik), tele van nevetéssel, örömmel a nap, otthon vagy a kényelmes házadban/lakásodban a kisgyerekeddel/babáddal... ezt az érzést akármit is mondtok NEM LEHET munkának nevezni!!

2014. aug. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/141 anonim ***** válasza:
35%
csak tudod az van, hogy a legtöbb csupasz seggre szülő, lenézi a dolgozó nőket, de bezzeg ők szültek és itt megáll a tudomány. én ezt látom, én vagyok a nem normális, hogy nem szülők anyósék házába 2-3-at, de ők igen és most már őket kéne istenítenem!
2014. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!