Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a 18-22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a 18-22 éves lányok nagy része férjhez menni és gyereket szülni ilyen fiatalon és meggondolatlanul?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék álltalánositani de nagyon sok terhes 18-20 éves lányt látok.És a nagymama neveli fel a babát amíg az anyuka bulizik az apuka meg lelép.Ez csak engem zavar ,hogy ilyen iszonyú meggondolatlanok és bu*ák? Kétlem,hogy szinte gyerekekből jó szülő \ anya tudna lenni.
2014. aug. 12. 22:28
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/141 anonim ***** válasza:
65%

ma 10:19

Nincs igazad.

Én például sokkal jobban örültem volna ha az anyám 20 éves koromra 40 éves lett volna. Fiatalos, laza.

De az én anyám karrierista volt, és 39 évesen szült engem. A gyerekkorom kész rémálom volt, mert sosem volt semmihez türelme, és amikor tinédzser lettem, akkor rosszabb lett mint egy börtönőr. Ha tehette volna, nyomkövetőt akasztót volna a nyakamba. 21 éves vagyok, az anyám 60 éves. Öreg, mindent kritizáló, nyűgösködő.

Szeretem a magam módján, de ma nálam olyan nincs, hogy valamit megbeszéljek vele, mert képtelen a korral haladni. 2-3 év múlva babát szeretnénk a párommal, de hiába lesz ott a nyugdíjas anyám, nem lesz segítség, mert már most is jobban elvan foglalva azzal, hogy milyen beteg, és állandóan jelzi, hogy készüljek mert lehet ápolnom kell.

Hozzáteszem, hogy leszámítva az időnként előjövő ízületi gondjait, hál istenek egészséges, de valamiért a kortársaival azon vannak, hogy ki übbereli a másikat betegségben..

Mint mondtam szeretem anyámat, de szívesen cserélnék olyan 21 évessel akinek 40-41 éves az anyja..


Végül is mi fiatalok ne a nagyszülők nyakába szüljünk, így nem hátrány ha a mama 40 éves dolgozó nő.

2014. aug. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/141 anonim ***** válasza:
21%

Persze hogy nem hátrány csak vannak munkahelyek ahol egy hónap ovis később 3 hónap iskolai szabadságot nagyszülők nélkül lehetetlen megoldani.

Anyukád fiatalon sem lett volna különb mert természetre ilyen.

2014. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/141 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem a Facebook miatt.:D Ezt komolyan mondom... Sok ismerősöm kiteszi a babaképeket, és hát így a többiek kedvet kapnak ahhoz, hogy nekik is legyen gyerekük. Én nem szeretnék még gyereket 23 évesen, de amikor meglátom a Facebook-os képeket, nekem is eszembe jut, hogy milyen lenne, ha lenne gyerekem. De nem lesz, mert anyagilag nem állok úgy, és barátom sincs.
2014. aug. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/141 anonim ***** válasza:
63%
Nekem meg az a véleményem hogy a 20-25 éves nők inkább már idősebb pasikkal jönnek össze, és ugye a férfi meg már szeretne gyerekeket! A 20-25 éves pasik pedig meg inkább még buliznak! 30-on felüli pasi pedig anyagi háttérrel is rendelkezik legtöbb esetben, így nem probléma ha a barátnője 20 évesen szül! (persze tisztelet a kivételnek, vannak fiatal pasikba is normális)
2014. aug. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/141 anonim ***** válasza:
74%

50es!

20 évesen szültem, jó eséllyel indulok hogy nagyi legyek korán!


apukám huga irigyli a szüleimet mert 46 évesen nagyszülők lettek. ő meg panaszkodik hogy mire lesz unokája már vén lesz. nem tud futni az unokája után.

2014. aug. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/141 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem zavar hogy teherbe esnek és szülnek. Engem az zavar legtöbbnél hogy, hogyan tovább? 18/F.
2014. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/141 anonim ***** válasza:
37%

- buták védekezni

- idősebb pasi, bebiztosítás anyagilag

- aktuális nagy szerelem magukhoz láncolása

- büdös a munka

- tanuláshoz buták

- mert a szomszéd/bnő/osztálytárs is így csinálta

...

2014. aug. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/141 anonim ***** válasza:
66%

ma 57.57-nek


20 évesen szültem.


"- buták védekezni- Nem voltam buta. 3 éve már dolgoztam mert szakmát végeztem. Tudatosan vállaltuk a kicsit ilyen fiatalon.

- idősebb pasi, bebiztosítás anyagilag- a férjem 22 éves volt vagyis csak 2 évvel volt idősebb, az anyagi biztonság is csak annyi volt amennyit megkerestünk a munkánkkal.

- aktuális nagy szerelem magukhoz láncolása- szerelem volt, de nem egymáshoz láncolás

- büdös a munka - mindig dolgoztam, sőt gyed alatt is dolgoztam, majd amikor a fiam ovis akkor is dolgoztam.

- tanuláshoz buták - Igaz szakmát tanultam, de gyerek mellett leérettségiztem estin, majd levelezőn diplomát is szereztem. Még ma is tanulok, végül is a nyelvtanulás is tanulás.

- mert a szomszéd/bnő/osztálytárs is így csinálta- fogalmam sincs, hogy az osztálytársaim hogy élnek, mert nem az ő életükben vájkálok.


Hogy mit értem el a következő 22 év alatt?

A fiam 22 éves, Angliában tanul tervezőmérnöknek. Van egy csodás házam, van mindhármunknak autója, évente 2x megyünk nyaralni. Még mindig dolgozom, és mint korábban írtam még mindig tanulok.

42/N

...

2014. aug. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/141 anonim ***** válasza:
78%
Ez a büdös a munka meg valami vicc. Volt valaha otthon gyerekkel, aki ilyet írni??? 10 év munkaviszony után szültem, most két kisgyerekkel vagyok itthon. Soha életemben ilyen fáradt, és túlterhelt nem voltam, mint most. Tok pihentető éjjel 3szor kelni szoptatni, tényleg azért szültem, mert büdös volt a munka... Szégyen, hogy ennyi itthon az anyaság megbecsülése, nagyon kevés ennél keményebb munka van..
2014. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/141 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek 59-es!!! Aki ilyet ír, ilyen stílusban, teljesen lenézi az anyákat, kb. semmibe veszi az anyaságot. De bulizás, az "tényleg sokkal fontosabb"... akkor az ilyennek azt tudom tanácsolni, hogy ne is vállaljon inkább gyermeket, jobb lesz így mindenkinek.
2014. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!