Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a 18-22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a 18-22 éves lányok nagy része férjhez menni és gyereket szülni ilyen fiatalon és meggondolatlanul?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék álltalánositani de nagyon sok terhes 18-20 éves lányt látok.És a nagymama neveli fel a babát amíg az anyuka bulizik az apuka meg lelép.Ez csak engem zavar ,hogy ilyen iszonyú meggondolatlanok és bu*ák? Kétlem,hogy szinte gyerekekből jó szülő \ anya tudna lenni.
2014. aug. 12. 22:28
 101/141 anonim ***** válasza:
61%
99-es kicsit idealizalja a gyereknevelest, de azért vmilyen szinten igaza van. 100-as, barátnőm csupasz seggre szült, de tényleg nem volt semmilyuk, főiskola alatt. Azonnal elkoltoztek albérletbe, 2 évig otthon volt, a srác dolgozott. a lány közben befejezte sulit, aztán elment dolgozni, nem olyan rég belevagtak saját lakásba. A belet kidolgozta az elmúlt évek alatt. Akkor ő, aki gyereket nevel, tanult, dolgozik, felelőtlen, mert neked mi a perspektivad a nagy munka közben anyósnal lakni. ?
2014. aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/141 anonim ***** válasza:
7%

101 - milyen munka alatt anyóssal lakni? én nem lakom ott, és sose költöznék egyik szülő nyakára sem, se gyerekkel, se anélkül.

én egy példát írtam az én ismeretségi körömből, nem a te ismerődről; itt ez a volt, nem tanulni, szülni anyósnak a gyerekszobába, aztán sírni, de azért szidni, azt aki nem szült még, mert az a h.le. itt nem látom azt, hogy anyuka tanulna/vagy akarna, elvan egész nap, sétálgat a gyerekkel, mert a háztartást az anyós vezeti. na erre tényleg érdemes szülni, de ő dolga, hogy az életben nem tör ki és a párja gyerekszobájában fognak meghalni

2014. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/141 anonim ***** válasza:
35%

Nah gyerekek, ezt a 100 hozzàszòlàst munka volt itt végigolvasni.

Az a baj az összessel, hogy mindannyian csak a magatok önfejû véleményét nyomjàtok arròl, hogy a ti környezetetekben mit làttok és persze az màsképp nem lehet màshol se....meg ugye mindenki életébe belelàttok.

Az én unokatesòm 20 évesen szült, szakmàja volt, 1 éve dolgozott, albérletben laktak, ugyanúgy rakott facebookra képeket, mondjuk mikor a baba aludt-> ti kiakadnàtok , mert tuti a munka kerülés miatt csinàlta ,holott 1 évig volt otthon, azòta sajàt hàzuk, kocsijuk van , ugyanúgy dolgozik és vìgan élnek.

Anyukàm 16 évesen szült engem, becsúszott gyerek voltam, most 40 éves , de 1 hétig nem volt munkanélküli soha, pedig 8 àltalànosa van és soha nem engedte màsnak , hogy helyette pàtyolgasson , mert én az õ gyereke voltam, pedig sok egészségügyi gond volt velem, de tök 8 ,ha hallanàtok ismeretlenül, hogy mikor szült -> elìtélnétek,.holott különb és régebbòta dolgozik, mint sokatok.

Én 24 vagyok, engem azért néznek le, mert 7 éve vagyok együtt a mostmàr férjemmel ,hisz úgyis nemsokà elvàlunk, ne is szüljek gyereket mert sìràs lesz a vége, mert hàt nehéz elhinni, hogy vannak màr olyan nem àllati emberi egyedek akiknek nem az orrba szàjba d.gàs az élés.

Nézzetek inkàbb magatokba, dumàl mindenki itt, hogy mi mekkora nagy munka , meg milyen nehéz , de 2 percenként zàporoznak a vàlaszok, mert annyira ràértek akàr szabadidõben is ,hogy lehet nyomatni a gyakorin az észt...ritkàn jàrok ide, màr tudom miért, de akik igazàn tudjàk mi a munka ,azok tudjàtok hol vannak? Dolgoznak! Akàr otthon ,akàr munkahelyen és ugyanúgy elsismerik mindkettõ nehézségeit és könnyebbségeit.

Nem itt élik ki a vita irànti vàgyaikat ,bizonygatva, hogy nekik van igazuk, mert a valò vilàgban nem tudjàk.

2014. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/141 anonim ***** válasza:
36%

mondja meg nekem valamelyik szentéletű, hogy akinek 20 évesen nincs 5-6-7 éves párkapcsolata, azt miért is dugják orrba-szájba?

(tudom én a 3 évvel kussoljak, mert előtte átment rajtam mindenki - ezt ki is hagyhatjátok a válaszokból, meg a nincs is senkid, vénlány vagy, meg biztos otthagytak, megcsaltak stb.)

csak érdekelne, hogy sikerült erre a következtetésre jutni a sok szűzmáriának, akinek tudjuk egy ffi volt az életében és egy is lesz örökkön örökké ámen. dicsértessék!

2014. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/141 anonim ***** válasza:
0%

Tök jò, hogy jött egy ilyen kérdés, vàlaszt ad vegyesen.


www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag__5999607-mit-gondoltok-azok-a-ferfiak-es-nok-akik-kielveztek-az-ellenkezo-nem-tarsasaga

2014. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/141 anonim ***** válasza:
19%
100+ válasz, ennyire fájhat az igazság némelyeknek? ciki
2014. aug. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/141 anonim ***** válasza:
36%
kicsit összeszedetlenűl fogalnazott, de szerintem #103-ban van igazság, erre lepontozzák. Jah, hogy nem állt senki oldalára...
2014. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/141 anonim ***** válasza:
66%
103-assal szinte maximálisan egyet értek, azt leszámítva, hogy kicsit övön aluli, hogy aki itt van gyk-n, az nem dolgozik, alig akad munka, ami mellett napi fél óra netezésre ne lenne ideje az embernek és igénye. Ezt leszámítva, minden szava igaz, és korrekt. Tudod, 99-es 101-es, honnan veszed, hogy az a lány, akiről beszélsz, lenéz téged? Mondta? És miért gondolod, hogy rossz, amit tesz? Nem lehet, hogy anyós szívesen segít? (az enyémet le sem lehetett vakarni). Miért baj, hogy sétáltatja a gyermeket? Egy anyának pont ez a dolga, az lenne a baj, ha nem sétáltatná ebben a szép időben. Nem tudom, mi a te munkád, de miért érzed nemesebbnek, jobbnak a saját munkád, mint azt, hogy ez a lány babát sétáltat? Tudod, lehet, hogy ez a lány két évig otthon lesz, aztán elmegy dolgozni. Az is lehet, hogy szül még kettőt, elmegy főállású anyának, hazaadja a pénzt, és az elkövetkezendő 8 évben a gyerekeknek szenteli magát. Probléma? Ha szépen neveli őket, márpedig a sétáltatás jó jel hogy igen, akkor ez miért baj? Lányok az a baj, hogy egy nő ma nem tud jót tenni. Ha szülsz 5-6 gyereket, akkor lusta, munkakerülő vagy, az állam pénzén akarsz élni. Ha nem szülsz, karrierista, szingli nem tudom, mi vagy. Mindkettő szép dolog. Ha valaki gyerekkel törődik, az nagy munka, szép és nemes. Ha gyárban dolgozik, irodában adminisztrál, az is hasznos, adót fizet, dolgozik. Mi itt a baj? Ha valaki a kettőt kombinálja, az meg a legnagyobb dolog. Én itthon vagyok egyelőre gyesen, lassan visszamegyek dolgozni, és nem tudom, mi lesz. Olyan munkám volt, hogyha ugyanoda visszamegyek, a gyerekek reggel héttől este 6-ig nem látnak, este 6kor is csak akkor, ha kidolgozom a fénysebességgel közlekedés művészetét. Szóval lehet szidni az otthon lévő anyákat, de ilyen munkanélküliség mellett baromi nehéz anyaként elhelyezkedni, az meg, hogy a családnak megfelelő időbeosztású munkád is legyen, az meg nagyon nehéz. Még mielőtt valaki nekem ugrik, meg fogom oldani, még nem tudom, hogy, de megoldom...Ha mindenki a 100 százalékig ideális anyagi helyzetre, korra várna a gyerekvállalással, kihalna az emberiség, kár egymás torkának ugrani.
2014. aug. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/141 anonim ***** válasza:
0%
108-as vagyok, a kérdéseim 102-esnek szóltak, rosszul írtam az előbb
2014. aug. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/141 anonim ***** válasza:
29%

itt a válasz:

nekem nem fáj, hogy egész nap a gyerekkel sétál, csak ő nekem ne mondja, hogy sok a munka, mikor otthon semmit nem kell csinálni, mert anyós vezeti a háztartást, egész nap sétálgatni, nem munka. nem kell főznie, mosnia, csak játszik a gyerekkel meg tisztába rakja. szóval nincsen rajta semmi felelősség, megy sétálgat, este hazaér, ott a vacsi, tiszta a ház, ő meg elvan mint marci hevesen.


ja és azért költöztek anyóshoz, mert a min.bér+gyes nem volt elég albérletre, és anyós volt kedves befogadni, nem akarta, hogy az utcára kerüljenek (felelősségteljes gyerekvállalás volt). igaz, hogy anyós azóta szeret a pohár aljára nézni, mert kicsit szét van esve, de az nem baj!

am. onnan tudom, hogy ismerősök, és ahol laknak a faluban fingani se lehet, anélkül, hogy tudnának róla!

2014. aug. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!