Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert nem akar normalis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem akar normalis korulmenyek koze kotozni? Mar nem tudok mivel ervelni! En vagyok onzo?

Figyelt kérdés

Kulfoldon elunk - feketen. Van egy 10 honapos kisfiunk. Egy studio (szoba-konyha egy legterben) lakasban elunk honaprol honapra. Nincs egeszseg biztositasunk (csak a gyereknek. Nem mondom mindenunk megvan a huto mindig tele van kajaval. Amit kell megtudjuk venni. A gyerekunknek atlagon felul mindene meg van. De 4 eve nem latogathattunk haza ha metennenk tobbet nem johetnenk vissza.

Lehetosegunk lenne egy EU-s orszagba koltozni. Rokonok segitenenk. Bejelentett munka lenne. Normalis 2 v 3 szobas csaladi hazban elhetnenk kb ugyan ilyen (de szerintem meg jobb szinten) A kisfiunk normalis bolcsibe/ oviba jarhatna es igy en is tudnek dolgozni 4-6 oraban. Paromnak a mostani 12-13 ora munka helyett csak 8 oraban kellene dolgoznia a hetvegei ugyan ugy mint most is szabadok lennenek + evi 27 nap szabadsaga lenne (ami itt ugye nincs mert vagy megy mindig vagy keresnek a helyere mast) Haza tudnank latogatni neha. Nekem ez nagyon fontos lenne mert a nagy csalad otthon van. Ot ez nem erdekli mert nem tartja a csaladjaval abszolut a kapcsolatot. Csak az apjaval aki szinte nem is ismer mert nem o nevelte. Ervelni nem tud miert maradjuk csak, hogy itt mindenunk meg van es nem akarja feladni plusz hogy o mennyire szereti a munkajat (festo , es ilyen mindenes). Ha itt maradunk en mehetek vissza a putris ..... takaritani mert mas lehetosegem nincs es azt is ertelmetlenul mert az ovoda,bolcsi elvinne a fizetesem 90%at. Mikor arra kerem esz ervekkel erveljen nem tud es azt mondja en csak azert tudok mert egesz nap itthon ulok es csak arra van gondom, hogy ezen gondolkozzak...

Mar nem tudom mit tegyek... nem akarom hogy ez szedjen szet minket de igen csak ugy nez ki szet fog :(


2014. aug. 8. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyire biztos ez a lehetőség? Ha igen, akkor én sem értem, miért nem mozdul. Gondolom fél a változástól és így nekem elég önzőnek is tűnik.
2014. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
OFF Hogy lehet csak a gyereknek egeszsegbiztositasa? Az kb lehetetlen.
2014. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ugy hogy itt szuletett es allampolga igy alanyijogon jar neki.

Anyam tesoja, unokatesoja is ott el 3 eve. Munkaban, lakasban is tudnak esgiteni. Evek ota mondjak, hogy koltozzunk at.

2014. aug. 8. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Es az senkinek nem tunik fel, hogy szulei nincsenek? Persze.
2014. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A terhesseg idejere en is kaptam biztositast, de csak addig es csak a gyerek miatt. Egyebkent ne haragudj de nem ez a kerdes. A vilag egyik legnagyobb metropoliszaba tobb millio feketen elo ember kozott elveszunk...
2014. aug. 8. 16:23
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha végképp nem tudod megbeszélni vele, akkor szerintem költözz el a kicsivel, de csak akkor, ha biztos a lakhatás, a kicsinek a bölcsi és neked a meló. Gondolom a rokonok szép lassan meg tudják neked szervezni. Hátha akkor utánad megy.

Beszéld ezt meg előtte vele, hogy te mindenképpen mozdulsz, rajta áll, hogy veletek megy-e.

2014. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16%

Először is szégyelld magad, de iszonyatosan, hogy ilyen körülmények közé gyereket szültél, és utána még panaszkodni is van képed.


Másodszor meg, ha a férjedet nem lehet ebből a trágyahalmazból kirángatni, költözz el a kicsivel, ő megy bölcsibe te pedig dolgozol. Nyilván nem meresztheted otthon a popsidat akkor, de meglesz mindenetek, és normális színvonalon élhettek.

2014. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!