Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a 18-22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a 18-22 éves lányok nagy része férjhez menni és gyereket szülni ilyen fiatalon és meggondolatlanul?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék álltalánositani de nagyon sok terhes 18-20 éves lányt látok.És a nagymama neveli fel a babát amíg az anyuka bulizik az apuka meg lelép.Ez csak engem zavar ,hogy ilyen iszonyú meggondolatlanok és bu*ák? Kétlem,hogy szinte gyerekekből jó szülő \ anya tudna lenni.
2014. aug. 12. 22:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/141 anonim ***** válasza:
94%
Én is ismerek egy csomó mindenkit, akik teherbe estek, de mindannyian nevelik a gyerekeiket.
2014. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/141 anonim ***** válasza:
94%
Hát én is szerettem volna már hamar babát, de hát egyáltalán semmi nem volt meg hozzá, csak babázni szerettem volna.. Lehet ez van ezekben a lányokban is, sajnos én is sok ilyet látok. Én befejeztem az egyetemet, dolgoztam másfél évet, így teljesult az álmom, hogy viszonylag fiatal anyuka vagyok. De például én is ismerek egy lányt, amikor a terhességem alatt korházba kerultem, egy szobában voltunk, aki 20éves se volt vagy pont annyi, talán egy éve voltak egyutt a barátjával és már mindenképp gyereket akart, mondta h ha nemjott volna ossze mentek volna lombikra. Most már a másodikat tervezik.. Mondta, hogy Ő befejezte az iskolát-érettségit, most már gyereket akar szulni, dolgozni nem akar..
2014. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/141 anonim ***** válasza:
89%
Mindenki nyomás alatt, a világ felgyorsult, elvárják, hogy suli, munkahely, lakás, autó, férj/feleség, gyerekek... ha másképp teszel, kinéznek.
2014. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/141 anonim ***** válasza:
92%
2es vagyok, amúgy 25 éves vagyok és 7 hos a kisfiam..:-)
2014. aug. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/141 anonim ***** válasza:
60%
Én szerettem volna, mert öreg volt az anyám,amikor szült. Egész gyerekkoromban rosszul éreztem magam ez miatt és még felnőttként is. Megfogadtam, hogy nem leszek begyöpösödött öreg édesanya. Sajnos még mindig nem jött össze, mert nem találtam pasit, de 30 alatt mindenképp szülni akarok.
2014. aug. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/141 A kérdező kommentje:
18 vagyok és nem értem az okát én még nem szeretnék gyereket.Nem érzek magamban efféle ambiciót és számomra olyan érthetetlen ez.
2014. aug. 12. 22:37
 7/141 anonim ***** válasza:
92%
#5 vagyok,mielőtt megköveznétek, van egzisztenciám és tudnék vállalni gyereket...csak férj nincs hozzá :)
2014. aug. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/141 A kérdező kommentje:
Nem kövezek meg senkit sem mert egy baba biztos nagy boldogságot hoz az ember életébe.Én azokat nem értem akik anyagi háttér, megfelelő stabil partner nélkül vállalnak
2014. aug. 12. 22:40
 9/141 anonim ***** válasza:
77%

Én nem akarok :)


Viszont a szüleim 20 évesen házasodtak, rögtön utána vállalták az első gyereküket. Gyanítom, hogy nekik is korai volt érzelmileg. Anyagilag nem, mert más időket éltek, mindenki kapott munkát, és a szüleik is képesek voltak támogatni őket, meg persze a rendszer is.


Azt hiszem, az ő házasságuk nem túl jó példája miatt nem akarok még komolyabb dolgokba bonyolódni.


Bizonyára hasonló okokból házasodik a többi fiatal: nem akarnak olyan életet, mint a szüleiké volt. A legtöbb korán házasodó ismerősöm vagy árva, vagy elvált szülők gyereke, így gondolom már most biztosítani akarják maguknak a meghitt családi légkört "felnőttkorukra".

2014. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/141 anonim ***** válasza:
86%
2-es vagyok, én akkor dobbentem meg igazán, amikor szintén a korházban egy másik csaj szobatársam, 14 évesen, 24 hetes terhesen fekudt ott.. Baj volt a babájával, kisebb volt, mint kellett volna, mondták h egyen rendesen és pihenjen, nem evett nagyon és nem pihent. Megszulte a babáját, aki a korszulott osztályra kerult és még csak meg se látogatta..
2014. aug. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!