Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a 18-22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a 18-22 éves lányok nagy része férjhez menni és gyereket szülni ilyen fiatalon és meggondolatlanul?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék álltalánositani de nagyon sok terhes 18-20 éves lányt látok.És a nagymama neveli fel a babát amíg az anyuka bulizik az apuka meg lelép.Ez csak engem zavar ,hogy ilyen iszonyú meggondolatlanok és bu*ák? Kétlem,hogy szinte gyerekekből jó szülő \ anya tudna lenni.
2014. aug. 12. 22:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/141 anonim ***** válasza:
58%

Hát nem tudom. Én még 29 évesen sem érzem, hogy szülnöm kellene, nem is akarok. (Talán soha.)


Ettől függetlenül nem ítélek el másokat. Nem vagyunk egyformák, mindenki máshogy képzeli az életét. Szerintem neked sem másokkal kellene foglalkoznod, hanem magaddal inkább.

2014. aug. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/141 anonim ***** válasza:
86%
Szia.azt mondom hogy a 18/22kozt van különbség. Pl 18 évesen kb érettségi,ha a szakmámban tanulok tovább egy év az okj, s akkor 19 évesen ha elhelyezkedik az ember 22 évesen már 2/3 éves munkaviszonyban áll.egyébként Én szerintem ideális korban szültem 25evesen s a kórházban azt mondták h nem gondolták volna h ilyen bátor anyukája vagyok a kislánynak mert más tizenéves meg se merte fogni a kicsi babát. De ugye 25 voltam.baba meg nagyon pici volt ezért mondtak.2600gr s 50cm volt.
2014. aug. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/141 anonim ***** válasza:
79%

Hát néha én is azt kívánom bár lett volna lehetőségem szülni 20 évesen... szerettem volna fiatal édesanya lenni...


Ennek ellenére most fejeztem be a mesterképzőt, pályakezdő vagyok, a párom velem egy idős, és mivel orvosnak tanul még csak jövőben lesz rezidens. Tehát nincs anyagi lehetőségünk vállalni egy gyereket. Ha idősebb párt választottam volna, eddig biztosan lenne gyerekem.


Nem a fiatalsággal van baj, hanem azzal, ha valaki nem felelősségteljes.

2014. aug. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/141 anonim ***** válasza:
74%

Én 21 éves vagyok. Egyetlen volt osztálytársamról tudok, aki már szült. A többiek tanulnak, vagy dolgoznak.

Egyébként nekem jövőre lesz az esküvőm, és jövőre veszünk saját, hitelmentes lakást is.

Egyébként a baba akár most is jöhetne anyagilag(párom fizetése miatt), de én előtte szeretnék dolgozni.

De most valaki 22 évesen, akár már diplomával is dolgozhat.. Ne általánosíts.

2014. aug. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/141 anonim ***** válasza:
35%

12-es sorstársak vagyunk! Én is 26 éves vagyok, nekem 1 éves a babám!

Én úgy érzem megfelelő körülmények közé vállaltunk gyereket! Volt munkaviszonyom is stb. Apuka nagyon jól keres!

Engem rendszeresen 15 évesnek néznek! Sok 40 körüli anyuka meg úgy néz rám hogy az felháborító! Én azért nézek ki fiatalabbnak mert kislányos vagyok, viszont vannak melleim, és fenekem, de vékony is vagyok 55 kiló!

Soha egyszer nem néztek még ennyi idősnek mint amennyi vagyok!

2014. aug. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/141 anonim ***** válasza:
81%
37-es bicskanyitogato a stílusod! 4 gyerekkel és 3 unokaval megoregedni akár egy panelban is gyönyörű tud lenni, de biztos nem ertektelenebb, mint 40 évesen bulizni, inni.
2014. aug. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/141 anonim ***** válasza:
66%

a húgom 19 évesen szült

most már szabad mert a fia nagy más nem kell pátyolgatni (18 éves :-)


és a másik húgom most 38 évesen szült, 56 éves lesz mikor nagykorú lesz a gyereke - kvázi majdnem nyugdíjas...


gondolkodj melyik a jobb a gyereknek és a szülőnek is ....

2014. aug. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/141 anonim ***** válasza:
66%

20 évesen szültem a fiamat. Nem voltunk gazdagok, de sosem éheztünk, és mindig mindene meg volt a fiamnak. Kisgyerek mellett is lehet tanulni. Amikor a fiam ovis volt, és dolgoztam, és mellette estin tanultam.

Ma 40 évesen még mindig fiatalosan élvezem, hogy 20 éves a fiam, és régen vége a sokszor igenis fárasztó, és nehéz gyereknevelésnek. Ma újra utazom, szórakozom, bulizom a barátaimmal, ahogy a fiammal is. Vannak ismerőseim akik velem egyidősek, és pár éves a gyerekük. Ők sírnak, hogy nincs semmi életük a kicsi mellett, és állandóan megjegyzik, hogy de jó nekem, mert bármikor mehetek bárhová.

Én nagyon tudom élvezni, hogy nem vagyok öreg egy felnőtt gyerek mellett.

2014. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/141 anonim ***** válasza:
37%
Akik semmit nem értek el az életben se munka se tovább tanulás az azért szül fiatalon hogy ő is elmondhatja hogy elért valamit mert szült.
2014. aug. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/141 anonim ***** válasza:
24%

"a húgom 19 évesen szült

most már szabad mert a fia nagy más nem kell pátyolgatni (18 éves :-)


és a másik húgom most 38 évesen szült, 56 éves lesz mikor nagykorú lesz a gyereke - kvázi majdnem nyugdíjas...


gondolkodj melyik a jobb a gyereknek és a szülőnek is ."



Egyértelmű, hogy utóbbinak. Unokának meg még inkább egy nyugdíjas mama a legjobb mint egy napi 8 órás munka után hazaérő hullafáradt 40 éves.

2014. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!