Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a 18-22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a 18-22 éves lányok nagy része férjhez menni és gyereket szülni ilyen fiatalon és meggondolatlanul?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék álltalánositani de nagyon sok terhes 18-20 éves lányt látok.És a nagymama neveli fel a babát amíg az anyuka bulizik az apuka meg lelép.Ez csak engem zavar ,hogy ilyen iszonyú meggondolatlanok és bu*ák? Kétlem,hogy szinte gyerekekből jó szülő \ anya tudna lenni.
2014. aug. 12. 22:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/141 anonim ***** válasza:
89%

#10:

Borzalmas ilyet hallani... Remélem a kisbaba egy igazi, rendes anyuka mellé került! :(

2014. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/141 anonim ***** válasza:
97%

"Nem szeretnék álltalánositani de nagyon sok terhes 18-20 éves lányt látok"


És honnan tudod, hogy tényleg 18-20 évesek? Nem kötekedni akarok, csak én is elmúltam 26, és elég gyakran elkérik a személyimet a boltban (mielőtt még: nyilván nem magamnak veszek alkoholt), nagyon sokan gondolják, hogy max. éppenhogy lehetek 18 éves. Terhesgondozáson is olyan pillantásokat kapok néha... volt egy nő, aki be is szólt, hogy jó kis leckét kaptam az élettől, de legalább megtanulok védekezni. 25 voltam, majdnem 26, tervezett baba volt, házasságban.

Nem kell ránézésre egyből ítélkezni...

2014. aug. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/141 anonim ***** válasza:
88%

Az én anyám a nagynénéim történeteiből (és persze anyu történeteiből) fiatalon igencsak bulis csaj volt. Lázadó, bulis csaj, aki élvezte az életet. Mégis 20 éves volt amikor megszült engem. Emlékszem egész kicsiként mindig mentünk kirándulni, a koromhoz megfelelő helyekre szórakozni. Soha nem nevelt a mamám vagy más. Amilyen vadóc volt anyu, olyan jó anya lett. Nagyon jó érzés, hogy 20 évesen 40 éves fiatal anyám van, akivel ma is szívesen megyek szórakozni.

Szóval vannak olyan fiatalok akik jó anyák lesznek. Nem kortól függ. A barátnőm anyja 34 évesen szült, és a barátnőm nem szereti, mert sosem foglalkozott vele. Ma meg főleg nem jönnek ki, mert alkoholista lett.

2014. aug. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/141 A kérdező kommentje:
Onnan tudom ,hogy nagy részét ismerem és tudom hány évesek!
2014. aug. 12. 22:48
 15/141 anonim ***** válasza:
30%
Azért hogy anyagilag bebiztosítsák magukat. Összejönnek egy gazdag csávóval összehoznak pár purdét aztán kitartatják magukat vagy elválnak aztán gyerektartással pumpolják a a kedves (ex)férjüket. Win-win szituáció.
2014. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/141 anonim ***** válasza:
90%

@15


Ezeknek a lányoknak általában a barátjuk is ugyanolyan fiatal.

2014. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/141 anonim ***** válasza:
17%
attól még hogy fiatal lehet gazdag. Ahhoz hogy teherbe vágassák magukat meg nem kell a beleegyezése elég ha babrálnak a tabival. Nem egy ilyet láttam már az ismeretségemben.
2014. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/141 anonim ***** válasza:
63%
Azért mert te nem akarsz babát, attól másnak szíve joga. Nem is értem miért kell kiírni egy ilyen provokatív kérdést. Aki pedig így él, ahogy a kérdésben kifejtetted, az nem fog választ adni a kérdésedre, ez tuti!
2014. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/141 anonim ***** válasza:
76%
15, szerintem ez a legritkább eset, amiröl te irtál.... általában tényleg hasonlokoruak vállalnak ennyi idösen gyereket..ugyhogy költöznek a nagyszülök nyakára..
2014. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/141 anonim ***** válasza:
85%

18 évesen pont ìgy éreztem ahogy most te :)

Most 24 évesen hihetetlenül vàgyom màr egy babàra, körülöttem mindenki szül szinte a semmire, ilyenkor elgondolkodom, hogy ha nekik megy ,nekem miért ne menne, van férjem 7 éves kapcsolatbòl, dolgozunk, most lesz kész a sajàt hàzunk hitel nélkül szerencsére, de mégis halogatom, mert gyûjteni szeretnénk alapot, meg elmennénk a kimaradt nàszútra stb. De nagyon nehéz mikor meglàtok egy babàt, fôleg hogy az öcsém most 1 éves, valòszìnû rajta élem ki magam ezért bìrom :D Szerintem ilyen korban indul be az ösztönszerû szaporodàsi vàgy vagy nem tudom :)

De azzal nem értek egyet, hogy aki fiatal az nem lehet jò anya, unokatesòm 20 évesen szült és nagyon jò anya ,3 éves a fia. Aki tervezett gyereket szül akàr 20 éves akàr 30 az felelôsségteljes lesz.

2014. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!