Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a 18-22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a 18-22 éves lányok nagy része férjhez menni és gyereket szülni ilyen fiatalon és meggondolatlanul?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék álltalánositani de nagyon sok terhes 18-20 éves lányt látok.És a nagymama neveli fel a babát amíg az anyuka bulizik az apuka meg lelép.Ez csak engem zavar ,hogy ilyen iszonyú meggondolatlanok és bu*ák? Kétlem,hogy szinte gyerekekből jó szülő \ anya tudna lenni.
2014. aug. 12. 22:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/141 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, én nem akarok se férjhez menni, se gyereket szülni (legalábbis egyelőre). De ha valaki akar akkor az a saját dolga, engem aztán nem érdekel, hogy ki mit csinál az életével.


19/l

2014. aug. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/141 anonim ***** válasza:
63%
Hamarosan 18 leszek, nagyon szeretem a gyerekeket, de 25 környékéig nem tervezek babát vállalni a barátommal. :)
2014. aug. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/141 anonim ***** válasza:
77%
Sok ilyen anyuka van az ismeretségi körömben (16 éves lány is) és mind imádják a gyerekeiket! A párjaik velük maradtak, dolgoznak (volt esküvő is), és nagyon jó anyák lettek. Nekem ennyi elég, hogy meggyőzzön, hogy ez nem kor függvénye.
2014. aug. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/141 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem a felgyorsult világ érdeme, régebben még természetesebb volt fiatalon szülni.


Ma is vannak akik meggondolatlanok, de ismerek nem is kevés embert, akik 20 évesen már rég dolgoznak, megteremtették azt a hátteret, és gyereket várnak, meg házasok is.


"fiatalon és meggondolatlanul"


Ez is olyan, hogy nem feltétlenül meggondolatlan az aki fiatal, és lehet felelőtlen valaki 30-40 évesen is.

2014. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/141 anonim ***** válasza:
83%

Engem annyira idegesitenek az ilyen kerdesek.. 'Nem szeretnek altalanositani, de..' Akkor minek altalanositasz?


Most a sajat peldammal tudok jonni:


18 eves vagyok, baratom most lesz 21. Angliaban elek 5 eve, o Angol.

Egyikunk sem szarmazik gazdag csaladbol.


En ahogy 18 lettem (januarban), leerettsegiztem, egybol kerestem munkat es mellette megcsinaltam egy eladoi tanfolyamot.

Baratom nem dolgozott ekkor meg.


Marciusban pozitivat teszteltem. Nem tervezett baba volt, de leirni sem tudom, mennyore orultunk neki.

Baratom is egybol talalt munkat, egy honap mulva pedig kibereltunk egy hazat, ahol azota is lakunk.

Mindkettonk csladja megmondta, hogy tamogatnak mindenben ha kell.


Sajnos juniusban elveteltem, meg most is nagyon faj ragondolni.

Ha nem igy lett volna, akkor sem lett volna annak a picinek semmi baja, csakis azert, mert fiatalok vagyunk.



Anyukam is fiatalon szult egyebkent. Nala jobb anyukat kivanni sem lehetne. Mindent meg lehet vele osztani, fiatalos, sokszor mintha a legjobb baratnom lenne.


Persze nem azt mondom, hogy mindenki ilyen, mert sajnos en is lattam a fent emlitetthez hasonloakat.


Szerintem mindenki foglalkozzon magaval, mert a vilagot ugysem fogod megvaltani, es csak feleslegesen bosszantod magad. Amugysem latsz bele mindenkinek az eletebe.

2014. aug. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/141 anonim ***** válasza:
58%
Annyira abszurd ez a kérdés, hiszen ma Magyarországon pont az a legnagyobb probléma, hogy a nők nem akarnak szülni, se korán, se későn. Fogy a népesség!
2014. aug. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/141 anonim ***** válasza:
22%
Nem, én azt mondtam, hogy nekem MÁS a tökéletes. Én nem szeretnék iskola után rögtön gyerekeket szülni, aztán életem végéig minimálbérből bajlódni a nevelésükkel. Én szeretnék karriert, ismertséget, szórakozást, szeretném még bejárni a világot, szeretnék megismerni rengeteg új helyet és embert. Nekem ez a célom, ráérek gyereket szülni 40 évesen is bőven. Tizenpár éves koruktól már úgyis magasról lesz**ák a drága szüleiket. De akinek semmi más nem hiányzik az életébe, csak gyerek, az csinálja, egészségére, sajnálatos módon mindenkinek joga van hozzá. Csinálják. De ettől még én hadd tegyem már meg, hogy kicsit többet akarjak elérni az életben, mint 4 gyerekkel és 3 unokával megöregedni egy kispesti panelban. :)
2014. aug. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/141 anonim ***** válasza:
73%

Hát ez egy jó kérdés.

Régebben volt barátnőm szakítás után kb. egy évvel teherbe esett az akkori barátjától. A lány (18 éves volt akkor) még az érettségit sem fejezte be, a barátja is tanul, a lány anyja nem dolgozik, az apja viszont látástól mikulásig és így is elég szűkösen éltek. Az anyja pedig mindezek ellenére baromi pazarló, képes több ezer forintot otthagyni hetente a fodrásznál.


Most őszintén. Valaki szerint normális dolog csak úgy a vakvilágba beleszülni egy gyereket? Tudom hogy sokan mondják hogy a gyerek boldogságot hoz és ilyenkor nem számítanak az anyagiak. De könyörgöm, valamiből fel is kell nevelni a gyermeket és ráadásul aki mindig mellette van az sem tud dolgozni.


Nem arról van szó hogy ne vállaljon gyereket. Véleményem szerint ha apuka/anyuka elég érett hozzá (akár 18 évesen is) akkor vállaljanak gyereket ha szeretnék. De ehhez legyen megfelelő anyagi hátterük is és ez ne menjen a gyermeknevelés rovására. Mert szerintem az nem éppenséggel jó dolog ha azon kell gondolkodni hogy most a fűtést vegyék vissza spórolás céljából vagy aznap anyuka/apuka nem fog enni.

2014. aug. 13. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/141 Inesszke válasza:
39%
Pfú ezek az idióta kérdések...18 vagyok,1.5 éve háziasszony,3 hete menyasszony.csak suli utánra tervezünk babócát,de ha jönne akkor is tudom,hogy nagyon szeretnénk,gondosan szeretetben felnevelnénk!DE annyira unalmas,idegesítő,h mindig mindenki erről ugat,hogy a következő ilyen kérdezőt kihúzom a monitoron-.-
2014. aug. 13. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/141 anonim ***** válasza:
30%

#22:

Sajnálattal olvasom. :( Szegény kis életke nem ezt a sorsot érdemelte volna... Nem is tudom, hogy lehet képes most az a 14 éves ezzel a tudattal élni...

2014. aug. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!