Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a 18-22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a 18-22 éves lányok nagy része férjhez menni és gyereket szülni ilyen fiatalon és meggondolatlanul?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék álltalánositani de nagyon sok terhes 18-20 éves lányt látok.És a nagymama neveli fel a babát amíg az anyuka bulizik az apuka meg lelép.Ez csak engem zavar ,hogy ilyen iszonyú meggondolatlanok és bu*ák? Kétlem,hogy szinte gyerekekből jó szülő \ anya tudna lenni.
2014. aug. 12. 22:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/141 anonim ***** válasza:
95%

Sosem felejtem el, amit 25 évesen éltem át egy villamoson utazva. 3 éve voltam boldog házas, és éppen a mamához mentünk látogatóba az 1,5 éves fiammal. Ülünk a villamoson amikor felszállt 3 idősebb nő, és odaültek ahol én ültem a fiammal. Még le sem tették a feneküket, de már záporoztak a sértő megjegyzésük.

Kezdték azzal, hogy jaj de édes kisfiú, mennyi idős? majd, hogy hogy nem szégyellem magam, hogy még 18 sem vagyok, de már ennyi idős a gyerekem. Biztos anyád is hasonlóképen egy ledér nő lehet, és én tőle ezt láttam.

Majd jött, hogy egyáltalán tudom ki a gyerek apja stb.

Na itt borultam ki, és hangomat felemelve jól kiosztottam őket. Elővettem a személyimet, és a mellettem ülő nőnek a képébe nyomtam, hogy ha már olyan ostobák, hogy feltételezve ócsárolnak másokat, nézze meg mennyi idős vagyok. Majd hozzátettem, hogy nem nekem kell szégyenkeznem, végül is 25 évesen boldog feleség és anya vagyok, nem pedig egy frigid, kiéhezett vénasszony akinek az az öröme, hogy másokban keresse a hibát. Még mondtam pár cifrát. Amikor felálltam már kicsit sírtam (nem akartam, hogy a fiam lásson sírni, bár a hangos szótól kicsit megijed). Tudod mi történt? A villamoson utazott olyan 8-10 fős fiatal csoport. Megtapsoltak, és mondták, hogy "ez az! Jól megmondtad. Végre valaki helyre rakja az ilyeneket stb"

Na ennyit arról amikor valaki olyasmin kotnyeleskedik amiről fogalma sincs.

Azt írod ismerőseid azok a 18-20 évesek akik terhesek. Mi lenne ha oda állnál eléjük, és a szemükbe nézve tőlük kérdeznéd meg, hogy miért akarnak anyukák lenni? Lehet értelmesen megindokolnák neked.

2014. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/141 anonim ***** válasza:
87%
Kedves 11-es, a 10-es választ én írtam, sajnos a pici pár nap múlva meghalt a korházban, nem volt életképes szegény..:-( De amíg kuzdott az életéért, addig az ”anyja” is elhagyta..
2014. aug. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/141 anonim ***** válasza:
78%

Honnan veszed, hogy meggondolatlanul?

Miért, mikor vállaljanak gyereket, negyven évesen?

2014. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/141 anonim ***** válasza:
96%

Már bocsánat, de milyen nagy része? Én pont azt látom, hogy a lányok nagy része azt sem tudja ebben az életkorban, hogy mit akar.

Az, hogy vannak néhányan, oké, aláírom, de régebben sokkal gyakoribb volt a fiatal életkorban történő gyerekvállalás, mostanában nem igazán.

Az meg, hogy férjhez akar menni, nekem valahol érthető, mindenki szeretne egy normális családot végre, mivel a szülők részéről sokan nem olyan családot kapnak meg, amilyet szeretnének.

2014. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/141 anonim ***** válasza:
95%
A "jó anya"-ság nem életkor függvénye! Attól, mert 18 vagy 20 éves, nem biztos, hogy gyermeki gondolkodású. Mint ahogy az sem biztos, hogy mindegyik 30 év körüli nő felnőtt- és felelősségteljes gondolkodású.
2014. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/141 anonim ***** válasza:
95%
Pont fordítva látom. Rengeteg a harminc körüli, sokszor feletti ismerősöm, akik még "élni" akarnak, bulizni, szórakozni, jól elvannak az aktuális kapcsolatukban, és eszükbe se jut gyereket vállalni, pedig "majd egyszer" szeretnének. Rám furán néztek, amikor "fiatalon", 27 évesen anya lettem...
2014. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/141 anonim ***** válasza:
20%
Én azért nem vállalnék 18-20 évesen gyereket, mert nem lenne merszem középiskolai végzettséggel egy másik életért felelősséget vállalni. Szakmát elvégezni csak néhányan év, cserébe ad egy egész életre szóló biztonságot. A kenyérkereső férjjel bármi történhet, meghalhat, megsérülhet, akár el is hagyhat. Ebből lesznek az egyedülálló, szenvedő GYES anyukák.
2014. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/141 anonim ***** válasza:
31%

Nekem érettségim és két szakmám van, de így sem merek még gyermeket vállalni :(


24/N

2014. aug. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/141 anonim ***** válasza:
56%
Errefelé is mindenki gyereket vállal. Én 20 éves vagyok, de a volt osztálytársaim, ismerőseim nagy része már szült vagy éppen terhes. És miért? Mert nekik ennyi az élet. Gyerekeket szülni, gyerekeket nevelni, aztán megöregedni és meghalni. Keltetőgépek. Nekik semmi más vágyuk nincs, mint az első adandó alkalommal lefialni, aztán az első pár évben minden szupercuki, utána jönnek a nehézségek, meg az anyagi gondok, meg a válások, meg az elkanászodott fiatalok, akik annyi nevelést sem kaptak, mint 1 fűben fekvő lócitrom. Ez az emberek életcélja, ez van. Elcseszett egy faj vagyunk.
2014. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/141 anonim ***** válasza:
75%
Nah... Miss Tökéletesség megszólalt... szerinted akkor gyermeket vállalni felesleges dolog? Vagy aki anya az szerinted nem csinál semmit? Nem lehet tartalmas az élete? De kár is ezen vitatkozni, mindenkinek más az értékrendje. És ez így van jól.
2014. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!