Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a 18-22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a 18-22 éves lányok nagy része férjhez menni és gyereket szülni ilyen fiatalon és meggondolatlanul?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék álltalánositani de nagyon sok terhes 18-20 éves lányt látok.És a nagymama neveli fel a babát amíg az anyuka bulizik az apuka meg lelép.Ez csak engem zavar ,hogy ilyen iszonyú meggondolatlanok és bu*ák? Kétlem,hogy szinte gyerekekből jó szülő \ anya tudna lenni.
2014. aug. 12. 22:28
 131/141 anonim ***** válasza:
90%
21-es vagyok.. Nem, képzeld soha sehonnan nem rúgtak ki. Csak mivel engem nem támogattak otthonrol, ezért az egyetem mellett dolgoznom kellett. Mindig azt csináltam, ami jol fizetett, voltam árufeltolto, csomgaolo, pultos stb.. De van egy mérnok diplomám. És igenis, a 7 hos picimnek főzni kell. Vagy adhatom neki az agyaoncukrozott babakját, de kosz nem. Van h két adagot sikerul foznom van hogy megeszi az egészet. Ő mgé nem ehet azt, amit mi. A kaja ugyben meg kosz h kioktatsz, de pl a párom legtobbszor a frissensulteket szereti, amiket nem tudok előre megcisnálni, mert úgy rossz íze van. A koretet igen. Nálunk nincs száritogép és tényleg kevéls időm van a háztartásra, de imádom a kiskolkomet, de a te nézetednek a sértegetésen kivul semmi valoságalapja nincs.
2014. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/141 anonim ***** válasza:
50%
Valamiért a 8-10 órás gyári munkásnak sosem kell felvágnia azzal, hogy tud még emellett főzni, mosni, takarítani és felöltözni(hű!). Nem, mindig a GYES mamáknak kell hangosan bizonygatniuk. :D A gyereknevelés 24 órás ügyeleti munka, de ez közel sem azt jelenti, hogy 24 órás nettó munkát jelent.
2014. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/141 anonim ***** válasza:
90%

Mosogatògép, szàrìtògép?

Netàn bejàrònõtök nincs?

Màr értem a missek miért nincsenek elfàradva, Budapestrõl ìrtok mi? : D

2014. aug. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/141 anonim ***** válasza:
5%
Nem, még bejáronőnk és szakácsunk sincs..:D Tudom, elavult egy család vagyunk..:P
2014. aug. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/141 anonim ***** válasza:
24%
133: Budapesten kívül nem ismerik Magyarországon a mosógépet, vagy mi? Te teknőben mosol gondolom még ilyen hozáállással. Vagy egyenesen a folyóra jársz?
2014. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/141 anonim ***** válasza:
135-os tanulj meg olvasni..Mosogatogépet írt, nem mosogépet és ez sok családnál nem alap felszerelés..
2014. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/141 anonim ***** válasza:
24%
Azért elektromosság van a faluban ugye?
2014. aug. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/141 anonim ***** válasza:
90%
132-es ha meg olvasod:az a különbség a GYES es a munka között,hogy mire a nők vissza mennek dolgozni,addigra gyermekük mar kb 2-3 éves. Legalábbis itthon ez az átlag. Namost addigra a gyermek körüli teendők jelentősen le csökkennek. Ugyanis a gyeses mamak az én tapasztalatom szerint azért fáradtak, mert rendszertelenül alszanak,es keveset. Először éjjeli etetes,majd fogfajas, majd éjjeli nyugtalansag minden fejlődési ugrasnal. Ha csak egy gyereked van,a kimaradt alvást bepotolod nappal,ha több gyerek van,ez esélytelen. Plusz ha vissza mész dolgozni,akkor gyermeked 4szer kap enni a bolcsiben,mikor hazamesz este,rend van a lakásban, hisz senki nem játszott ott.. Stb gyermeked minden betöltött evvel ügyesebb,es onalobb. Velem kar erről vitatkozni, nem voltam hangyanyit sem fáradtabb, mikor kisfiam két éves kora után visszamentem dolgozni,mint pl a vele töltött első évben.
2014. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/141 anonim ***** válasza:
90%
Ja, meg nem 24 órás nettó munka, annak kene lennie?tudsz olyat?1-2 gyereknel nincs is gond,de barátnőmnek 4 van. Minden nap pihenés nélkül talpon van reggel 6-tol este 9-ig. 7vegen, ünnepnapokon is. Ez elég?vagy többet kene? Ja,es a tel a legjobb. Amikor a 3 kisebb egymás után betegszik meg, es egy hónap eltelik alvás nélkül, úgy, hogy az alvás csak 1-2 óra ide-oda dőles ..es igen, önként vállalta, es szereti csinálni, ahogy egy zongorista is szereti a hangszerét,mégsem jatszik ingyen. Ez a dolog,amiről itt beszéltünk, hogy munka kerülés érdekében szülni, ez csak nagyon alul szocializált embereknél létezik. A statisztikák azt mutatják inkább,hogy a nők nem áldozzák fel a karrierjüket a gyermekert,ami miatt olyan kevés gyerek van,hogy kérdéses, hogy fog a társadalom működni 20-25 év múlva.
2014. aug. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/141 anonim ***** válasza:
47%
Ja, es nem azért vagyok 22 százalékos, mert mindenre hülyeséget írok, hanem mert ez volt az egyetlen kérdés Gyk-n, amihez valaha hozzászoltam, szinte csak 7vegente netezek, aztán a hiper-szuper sosem fáradt csúcs anyák,akik itt óránként hozzászólnak mindenhez, jól lepontoztak ;-)
2014. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!