Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a 18-22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a 18-22 éves lányok nagy része férjhez menni és gyereket szülni ilyen fiatalon és meggondolatlanul?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék álltalánositani de nagyon sok terhes 18-20 éves lányt látok.És a nagymama neveli fel a babát amíg az anyuka bulizik az apuka meg lelép.Ez csak engem zavar ,hogy ilyen iszonyú meggondolatlanok és bu*ák? Kétlem,hogy szinte gyerekekből jó szülő \ anya tudna lenni.
2014. aug. 12. 22:28
 111/141 anonim ***** válasza:
3%

ja még kiegészítés:


talán azért nem tartom pl. ezt a nőt semmire, mert ő az, aki beugat nekem, hogy én miért sportolok és fogyózok (ő meg szétfolyik és zabál) meg miért nem szülök, meg jaj "én szültem, a többi mind h.lye, aki dolgozik az sz.rt se ér"


ja, legalább az én anyósom nem alkesz, és nem úgy nézek ki, mint aki megint szül :)

2014. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/141 anonim ***** válasza:
69%
Na, hat utolsónak meg a többieknek azt tudom mondani, hogy szabad s pálya :-) nem kell irigykedni, szüljenek 2-3 gyereket,gondoskodjatok testi-lelki szükségleteikrol, de ügyesen ,a ház legyen szép, tiszta , sportoljatok, legyetek csinosan, és amikor a ferjetek elé teszitek este a friss vacsorát es ferjetek kérdezi,milyen volt a nap, akkor mondjatok:jaj , olyan jó ez a napi semmit teves, csak ezért szultem (:-)
2014. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/141 anonim ***** válasza:
3%
utolsó, most erre mit lehet mondani? Az, hogy 2 naponta megfőzöl, minden nap felöltözöl normális ruhába (nem melegítőben várod haza a férjed), megmosod magad és kifésülöd a hajad, és 6 órában játszol meg mesét nézel a gyerekekkel,mire hazaér a férjed 15 perc alatt elpakolsz...hát nem tudom... mi ebben a nehéz? Mi ebben a munka?
2014. aug. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/141 anonim ***** válasza:
44%
Ha férfi vagy, ne nosulj meg, mert semmibe se fogod venni a feleséged, ha nő vagy, vágj bele s meglátod. Saját anyukád is ennyire becsülöd ?
2014. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/141 anonim ***** válasza:
3%

Nő vagyok. Nagyon becsülöm édesanyámat.


Viszont nem értem, hogy a 2-3 éves gyermekeimmel való játék miért lenne munka? Magyarázd már el kérlek.

2014. aug. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/141 anonim ***** válasza:
44%
Ne haragudj, én ezt itt és most befejeztem. Köszi hogy elolvastad,amit eddig írtam ;-)
2014. aug. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/141 anonim ***** válasza:
0%
Magyarán te sem tudod, hogy miért nevezted az előbb munkának? Oké, akkor szerintem is befejezhetjük :)
2014. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/141 anonim ***** válasza:
30%
Hagyjuk már ezt a " nem vagyok fáradt, és szexi maradtam" dumát. Névtelenül könnyű , írhat bárki bármit.
2014. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/141 anonim ***** válasza:
48%
Mitől lennél fáradt, ha a gyerekek reggel 7-8-ig alszanak?
2014. aug. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/141 anonim ***** válasza:
28%
Hogy te két méternél közelebbről nem láttál gyereket,az biztos. Azért ,mert hónapokig minimum három óránként felkel enni.Ha faj a fogzas alatt neki, akkor hetekig nem alszol. Van olyan aki két évig nem aludja át az éjszakát. Mindenkinek mondom, hagyjátok abba a vitat, nem érdemes
2014. aug. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!