Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért akar a 18-22 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a 18-22 éves lányok nagy része férjhez menni és gyereket szülni ilyen fiatalon és meggondolatlanul?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék álltalánositani de nagyon sok terhes 18-20 éves lányt látok.És a nagymama neveli fel a babát amíg az anyuka bulizik az apuka meg lelép.Ez csak engem zavar ,hogy ilyen iszonyú meggondolatlanok és bu*ák? Kétlem,hogy szinte gyerekekből jó szülő \ anya tudna lenni.
2014. aug. 12. 22:28
 121/141 anonim ***** válasza:
60%
115-os Te egy nagy barom vagy és tuti nincs gyereked. Az átlagos nőknek nincs segítséguk, és igen főzni kell takaritani, vasalni, vinni a gyereket sétálni és nem minden gyerek alussza át az éjszakát. Van egy ismerosom, akinek még a 4 éves kislánya is napi 2-3szor felkel. Az én kisfiam hálistennek átalussza az éjszakát, de attol még jon a foga, fáj vmije és ha sír, hát ott kell vele lenni, nem tudsz mást csinálni mellette. Szoval ez a mi a nehéz eljátszogatni otthon a gyerekkel max a rozsaszín idiota agyadban létezik. De tegyél egy szívességet és ne vállalj gyereket, mert csalodni fogsz.
2014. aug. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/141 anonim ***** válasza:
11%

"Az átlagos nőknek nincs segítséguk"


Ez annyit jelent, hogy az átlagos nő hülye, nemtörődöm férfinak szül? Az én férjem ugyanúgy törődik a gyerekekkel, ha beteg, ha éjszakázni kell... ugyanúgy mesél nekik, ugyanúgy játszik velük, mikor otthon van. Ha a tied/tiétek nem, az nem mások hibája, és nem a ti szar választásotokból kellene kiindulni!


"és igen főzni kell takaritani, vasalni"

Úristen, hova szarjak, főzni és takarítani kell... 2 naponta főzni, heti 2x takarítani...berakodni a mosógépbe, mosogatógépbe, szárítógépbe...hogy nem szakadtok bele? A gyerekvállalás előtt nem kellett? Akkor maguktól lettek tiszták a ruhák munka után? Magától főtt meg az étel, vagy mi a bánat? Mert nálunk akkor is megcsináltuk ketten, amikor meg otthon vagyok, egyedül csinálom, logikus. Az a 2x2-3 óra hetente azért nem öl meg.


"vinni a gyereket sétálni "

HÁt igen, az aztán kegyetlen munka, amikor sétálni, fagyizni, homokozni meg hintázni kell a gyerekekkel :D Ezt remélem csak viccnek szántad.


"és nem minden gyerek alussza át az éjszakát. Van egy ismerosom, akinek még a 4 éves kislánya is napi 2-3szor felkel." Orvos, pszichológus.


"Az én kisfiam hálistennek átalussza az éjszakát, de attol még jon a foga, fáj vmije és ha sír, hát ott kell vele lenni, nem tudsz mást csinálni mellette"

És? Nem tart örökké. Vagy az, hogy éjjel fen kell maradnod néhanapján megakadályoz abban, hogy megfőzz másnap és megfésülködj?

2014. aug. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/141 anonim ***** válasza:
73%
121es köszi azért,amit írtál es csak azért írok hogy nehogy egy percig is rosszul érezd magad a válasz miatt :-) tudod, van az angol mondás : if You are not tired, You are not doing it right (ha nem faradsz el benne, nem jól csinálod )
2014. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/141 anonim ***** válasza:
28%
Meg annyi, hogy azért tartom kicsit veszélyesnek ezt az anyaság nem munka, meg a nők csak azért szülnek, hogy napot lopjanak dumát,mert mi lenne e nélkül? Kicsit arra emlékeztet némelyek dumája, mint amikor minden értelmiségi munkát ingyenelesnek tekintettek a szocializmusban.. El tudom képzelni a büszke,gyermektelen embereket,amint idősen ülnek egy elnéptelenedett faluban, hogy pedig milyen sokat dolgoztunk, micsoda idő pocsekolas, ingyeneles lett volna gyermeket nevelni
2014. aug. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/141 anonim ***** válasza:
38%
121-es vagyok es a nincs segitseg alatt az apos anyos baratno testverre gondoltam. Amugy nem eleg ketnaponta fozni es a gyereknek is kell. De amugy kb 30 helyen dolgoztam már és ez akkor is nehezebb. Te meg kezeltesd magad.
2014. aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/141 anonim ***** válasza:
27%

"De amugy kb 30 helyen dolgoztam már "


Na, akkor rögtön értem mi a probléma, ha már ennyi helyről kirúgtak. Így teljességgel érthető, hogy az abszolút magától értetődő háztartási és gyereknevelési feladatok miért számítanak tehernek és kegyetlen munkának nálad :D

2014. aug. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/141 anonim ***** válasza:
5%
teljesen egyetértek a 122-es hozzászoloval!
2014. aug. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/141 anonim ***** válasza:
5%

"Amugy nem eleg ketnaponta fozni es a gyereknek is kell."


Miért nem elég? Főzöl 2 napnyi adagot, másnap megmelegíted. Ha sütőben vagy főzőlapon melegíted és nem a mikróban, akkor rengeteg ételnek az állaga is szinte olyan, mint frissen.


Ha pedig gyorsan akarsz valamit, ki lehet sütni egy szelet natúr húst, vagy párolni zöldségeket mellé salátát adni, főzni egy kis levest stb. Kis darabokra felvágva 1,5 éves gyerek már simán megeszi. Nem hétköznap kell 5 fogásos ebédeket összedobni, ha nincs rá időd.


Az újszülöttek pedig egyébként is szopnak és mellette mikor leválasztod fokozatosan átszoktatja az ember tápszerre illetve pürére, azt meg megközelítőleg 3 perc elkészíteni friss zöldségekből, gyümölcsökből.

2014. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/141 anonim ***** válasza:
28%
122es, most jöttem rá,mi a bajom veled!! Úgy beszélsz mint a férjem nagynénje. Ő csinálta azt,hogy babája 4 hónapos volt,es bolcsibe adta,de nem azért ,mert kellett a pénz,hanem mert közölte,hogy unatkozik a baba mellett,neki ez intellektuálisan nem kihívás.onnantol a férje csinált mindent,meg a babaért is a férj ment a bölcsibe. Na,nagynénje pont úgy nézi le a gyerek nevelést mint munkát,mint te,holott tulkepp nem csinálta rendesen sosem.azt mondod, heti 2szer 3 óra a háztartás?hat én pusztán a fozessel ennyit töltök.
2014. aug. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/141 anonim ***** válasza:
44%
Meg annyi,hogy lehet, nagyon élvezzük a gyermekkel való itthon létet. Én pl.imadom. De ha gondoskodást gyermekre testi,lelki fejlődésről,értelmi fejlődéséről,közben minden rendben van a háztartással,lehetsz akármilyen ügyes,gyors,energikus,az nem igaz,hogy nem vagy hulla fáradt a nap végen.ha nem vagy legalább kicsit fáradt,komolyan gondolkodj el,mindent jól csinálsz-e, azt látom,bárki bármit ír,mindenre egy óra alatt kész a válasz:-)
2014. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!