Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyák napjára semmit nem kaptam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák napjára semmit nem kaptam?

Figyelt kérdés

Teljesen magam alatt vagyok mert nem kaptam egy szál virágot sem anyák napjára,amiről nem a gyerekek tehetnek,hiszen kiscsoportba járnak.

A nagy rajzolt nekem,és nem is az a lényeg,hogy egy rakat pénzt költsön erre az apa.

Hogy mutat így példát a gyerekeknek?

Hogy az anyjukat semmibe kell nézni????

Próbáltam nem mutatni,hogy sírok de persze nem igazán sikerült,és ekkor az "apa" elkezdte ecsetelni a gyerekeknek,hogy az anyjuk már megint milyen hülye hogy hisztizik,mert csinálja a problémát,stb.


Nőnapra sem kaptam semmit,mert minek,és a májuskosarat is úgymond a nagy erőszakolta ki meg az én beszólásom.


És nem érti hogy mi fáj mi bánt...

Tudja hogy milyen nap van ma,mert kérdezte a gyerekeket hogy a mamáknak adtak e ajándékot és mit,de engem meg sem kérdezett.


Hát ennyit nem érdemlek?????

Persze a haverok mind papucsok meg barmok mert ilyeneket számon tartanak és megtartanak,és nevetséges meg minden,de szerintem ezt nem én reagálom túl.


Nagyon fáj a lelkem,hogy egy ekkora b*nkó tahó p*raszt f*reg a gyerekeim apja. Egyébként az anyját is semmibe nézi,azzal is úgy beszél mint a kutyával se szokás.


2014. máj. 4. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 anonim válasza:

Attól még az anyáknapja meg a májusi kosarazás dolog egy hiszti.

Szerintem két lehetőség van: A problémának köze sincs az anyák napjához, akkor viszont felesleges a kérdés. Vagy mindenből ilyen hisztit csinál a kérdező, akkor meg jogos hogy egy idő után elfogy a férj türelme.

2014. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!