Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyák napjára semmit nem kaptam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák napjára semmit nem kaptam?

Figyelt kérdés

Teljesen magam alatt vagyok mert nem kaptam egy szál virágot sem anyák napjára,amiről nem a gyerekek tehetnek,hiszen kiscsoportba járnak.

A nagy rajzolt nekem,és nem is az a lényeg,hogy egy rakat pénzt költsön erre az apa.

Hogy mutat így példát a gyerekeknek?

Hogy az anyjukat semmibe kell nézni????

Próbáltam nem mutatni,hogy sírok de persze nem igazán sikerült,és ekkor az "apa" elkezdte ecsetelni a gyerekeknek,hogy az anyjuk már megint milyen hülye hogy hisztizik,mert csinálja a problémát,stb.


Nőnapra sem kaptam semmit,mert minek,és a májuskosarat is úgymond a nagy erőszakolta ki meg az én beszólásom.


És nem érti hogy mi fáj mi bánt...

Tudja hogy milyen nap van ma,mert kérdezte a gyerekeket hogy a mamáknak adtak e ajándékot és mit,de engem meg sem kérdezett.


Hát ennyit nem érdemlek?????

Persze a haverok mind papucsok meg barmok mert ilyeneket számon tartanak és megtartanak,és nevetséges meg minden,de szerintem ezt nem én reagálom túl.


Nagyon fáj a lelkem,hogy egy ekkora b*nkó tahó p*raszt f*reg a gyerekeim apja. Egyébként az anyját is semmibe nézi,azzal is úgy beszél mint a kutyával se szokás.


2014. máj. 4. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 A kérdező kommentje:

Én sosem írok hozzászólást addig,míg az előzőleg érkezett válaszokat el nem volvasom.Mert itt sokan vannak,hogy nagy felháborodottan a kérédezőnek esnek,pedig ha vennék a fáradtásot arra,hogy elolvassák az előzőleg írtakat,lehet jobban kirajzolódna a kép.....


Az a gond,hogy 9éven keresztül eddig mindig úgy volt ahogy írtam. A gyerekekkel kiment a kertbe és szedtek egy egy szál virágot,és azt behozták nekem.


És én is úgy gondolom,hogy ezzel a tettével azt sugallja,hogy nem tiszteli bennem a nőt,a gyerekei anyját,stb.A közöny az,ami itt a baj!


A májuskosárról akadjatok már le.

Az a baj,hogy nem értitek,hogy nem ajándékot akartam kapni,hanem egy kedves gesztust az uramtól (is).


És igen,az a nagy baj,hogy a gyerekek előtt és a gyerekeknek ócsáról.

Lehet hogy itt kidüh

2014. máj. 4. 21:04
 32/81 anonim ***** válasza:
68%
Azért a Valentin napot nem nevezném ugyanolyannak, mint az Anyák napját...
2014. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
38%

en sem vettem semmit edesanyamnak... sem tesomnak mert mind a kettojuknek ma "unnep" van :)

anyak napja + tesom nevnapja ( monika)....

Miert kellene ajandekot venni?? nem arrol szol ez a nap h ajandek.. mindennap anyaknapja van... nem csak ma vagy anya nem csak ma kell "megkoszonni" hogy anya igy ugy AZ EV MINDEN NAPJAN MEGKELL KOSZONNI HOGY EDESANYATOK TORODIK VELETEK!..... nem csak ma lehet viragot adni is koszonetet mondani.......... a gyereked adott ajandekot nem? vagy toluk is elvarnad h vegyenek esetleg valamit? :S

2014. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 A kérdező kommentje:
ez lemaradt: kidühöngöm magam,de a gyerekek előtt sosem szidom az édesapjukat!!!
2014. máj. 4. 21:05
 35/81 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem feleslegesen pattogsz ezen.

Tiszta hisztérika vagy

2014. máj. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
88%

Én még csak kismama vagyok, 2 hét múlva szülök. Ma kaptam a páromtól egy hasznos dolgot a babához. Nagyon örültem neki. Erre mondtam neki,hogy jó kis anyáknapi ajándékom :) Amire ő így felelt: még nem is vagy anyuka.

Mondtam neki,hogy a legjobb barátnőm is rám írt, boldog anyák napját kívánni aranyosságból.


Kérdésem: Most hisztizzek, mert párom, azt mondta rám,hogy nem vagyok anya :D?

2014. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 A kérdező kommentje:

Gwlakam te sem olvasol vissza!

NEM pénz,mert sosem került egy forintjukba sem a kertből leszakított virág.

A szándék!

Szerintem minden rendes apukának ez "felelőssége",amíg kicsi a gyerek,hogy anyák napján a gyermek köszöntse az édesanyát,nagymamát,stb.

Nálunk,és a környezetünkbe mindig így volt.

Amíg kicsik voltunk,apu szedte a csokrot,később pedig a tesómmal mi,anyunkat felköszöntöttük,majd útnak eredtünk és elmentünk keresztanyuhoz,mamához,majd a temetőbe...

Én így nőttem fel,9 évig így is volt,de ez az év már nagyon más....biztos azt is túl reagálom,hogy születés és névnapomon annyit se mondott hogy búúú,mert szerinte nem érdemlem meg,mert a nőnek a konyhába a helye és kuss a neve.Sajnos most őt idéztem szó szerint.

Ha mindig ilyen lett volna,akkor azt mondom úgy kell nekem,megérdemlem,de az elmúlt két évben fordult ki magából ennyire,és a gyerkeket sajnálom csak.

2014. máj. 4. 21:14
 38/81 A kérdező kommentje:
Egyébként azt is megfigyeltem,hogy ha az első két hozzászóló egy kérdésnél azt írja válaszként,hogy á nem meg te hülye vagy meg mit vergődsz,akkor szinte az összes többi is erről szól....ha viszont az első pár hozzászólás empatikusabb,finomabban van megfogalmazva a többi is inkább olyan lesz...
2014. máj. 4. 21:16
 39/81 anonim ***** válasza:
95%

Kedves 18-as!

A 17-es válaszoló vagyok, és nem, nincs gyerekem. Te nem vagy a férjed anyja, hogy ajándékot kapj tőle anyák napján. Az anyák napja, azért ANYÁK NAPJA, mert a GYEREK(EK) ajándékozzák meg az ANYJUKAT, és nem a FÉRJEK a FELESÉGÜLET (az utóbbi verziót egyébként lehetne feleség napnak hívni; ha az lenne, akkor rinyálhatnátok).

A kérdező nagyobbik gyermeke 9 éves, rajzolt neki, ÖNSZÁNTÁBÓL. Mivel lett volna jobb, ha az apja kezébe nyomott volna egy szál virágot, hogy add oda anyádnak, mert ma ezt kell tenned, ergo AZ APJA AKARATA MIATT AJÁNDÉKOZ MEG. Minden évben nyugodtan elcsücsülhetne a tv előtt, mert apuci úgyis a kezébe nyom egy csokor virágot valamikor tavaszzal, és ő azt odaadja anyucinak. Ezzel a módszerrel ő megjegyzi, hogy mikor van anyák napja? Törekedni fog arra, hogy ő örömet okozzon neked? Szerintem egy 9 éves gyerek már képes arra, hogy szépen kisétáljon kertbe, és szedjen egy kis csokor virágot. A kiscsoportos gyereket pedig az óvodában emlékeztetik elégszer. Azért nem annyira régen voltam óvodás, már 2 héttel anyák napja előtt nagyban gyakorolnak, verset tanulnak, ajándékot készítenek. Szerinted a gyerek nem veszi észre mi folyik körülötte? Egy kiscsoportosról van szó, nem egy 3 másodperces memóriájú aranyhalról!

Nem szívhezszólóbb az, ha a gyerek önszántából ajándékoz meg téged, mert szeret? Magyarázzátok már el nekem, hogy az miért jobb, ha az apja a kezébenyom egy virágot, és csak odaadja!

Ha lesz gyerekem, biztos nem fogom ilyen hülyeségekkel keseríteni az életét, sem a férjemét.

2014. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:

Te választottad, ha az anyukáját is semmibe veszi, miért gondoltad, hogy veled másképp fog viselkedni?! Ráadásul több gyerek után elkezdeni pont emiatt sírni.

Szerencsétlen gyerekek isszák meg a levét megint csak egy szar házasságnak, ahol sem az anya nem tiszteli a férjében a férfit (mert gyanítom apák napja meg hasonlók még csak szóba sem kerülnek ugyebár, pedig jó szülőnek lenni mindenkinek nehéz, nemcsak a nőnek), sem az apa nem tiszteli a feleségében a nőt, illetve az anyát.

2014. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!