Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyák napjára semmit nem kaptam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák napjára semmit nem kaptam?

Figyelt kérdés

Teljesen magam alatt vagyok mert nem kaptam egy szál virágot sem anyák napjára,amiről nem a gyerekek tehetnek,hiszen kiscsoportba járnak.

A nagy rajzolt nekem,és nem is az a lényeg,hogy egy rakat pénzt költsön erre az apa.

Hogy mutat így példát a gyerekeknek?

Hogy az anyjukat semmibe kell nézni????

Próbáltam nem mutatni,hogy sírok de persze nem igazán sikerült,és ekkor az "apa" elkezdte ecsetelni a gyerekeknek,hogy az anyjuk már megint milyen hülye hogy hisztizik,mert csinálja a problémát,stb.


Nőnapra sem kaptam semmit,mert minek,és a májuskosarat is úgymond a nagy erőszakolta ki meg az én beszólásom.


És nem érti hogy mi fáj mi bánt...

Tudja hogy milyen nap van ma,mert kérdezte a gyerekeket hogy a mamáknak adtak e ajándékot és mit,de engem meg sem kérdezett.


Hát ennyit nem érdemlek?????

Persze a haverok mind papucsok meg barmok mert ilyeneket számon tartanak és megtartanak,és nevetséges meg minden,de szerintem ezt nem én reagálom túl.


Nagyon fáj a lelkem,hogy egy ekkora b*nkó tahó p*raszt f*reg a gyerekeim apja. Egyébként az anyját is semmibe nézi,azzal is úgy beszél mint a kutyával se szokás.


2014. máj. 4. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
60%

16-os vagyok

Örülök, hogy léptél, és eléggé bosszant hogy egyesek mennyire idióták itt a válaszolók közül, hogy enniyre nem megy nekik a szövegértelmezés. Becsületesen végigolvastam mind a 8 oldalt a hozzászólások között, nem úgy mint egyesek akik csak fújják a baromságaikat, de nem is tudják miről van szó.

Kitartást a váláshoz, hidd el, hosszútávon sokkal jobb lesz mintha a férjed mellett robotolnál. A házasság és a gyereknevelés két emberes meló, ő ezt nem érzi sajnos :/

2014. máj. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:

71-es vagyok. Elolvasgattam a kommentjeidet.

Ezt hogy képzeljem el, hogy az elmúlt 2 évben változott meg 180 fokot? Előtte normális volt, segített a gyerekek körül, kimutatta az érzelmeit, aztán huss, 2 éve ennek teljesen ellenkezője? Nem nagyon hiszek az ilyenben, de egye fene, lehet... Viszont nem hinném, hogy ok nélkül fordul 180 fokot egy ember viselkedése. Ott mindig lennie kell valaminek....

2014. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 A kérdező kommentje:

A valamit Krisztinának hívják.

Kórházban voltam már a hármas ikrek miatt,ő kihasználta a helyzetet.

2hónaposak voltak mikor minden kiderült.

Azóta csak megyünk le a leejtőn...egy jó fél évig azt hittem helyre hozhatjuk,de ma már látom,hogy nem mert nem tudom túltenni magam rajta.

A miértre az volt a válasz,hogy minden igazi férfi ezt csinálja,nem gondolom,hogy hűek az emberek egymáshoz,és ugye azt se gondoltam komolyan,hogy ő hónapokig nem fog szexelni csak azért mert velem nem lehet.....

2014. máj. 5. 14:36
 74/81 anonim ***** válasza:
Hát akkor asszem nincs mit keress emelett a pasi mellett, sajnálom.
2014. máj. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:

Hogy a férjed egy bunkó, az egy dolog.

De akkor tedd fel ebből a szemszögből a kérdést és ne úgy, hogy jajj nem kaptam semmit, most mi lesz? Utál mindenki? ... Mert te itt ezen lovagoltál, hogy a férjed nem nyomott semmit a gyerekek kezébe és ez neked mennyire rosszul esik, holott kaptál az oviból, a nagyfiadtól.. Ezért nem vette komolyan a kérdést senki..

2014. máj. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:

Nem a valódi problémáról tetted fel a kérdést. Válságban a házasságod, és egy kis közös férjszidásra vágytál a válaszolókkal. Épp csak rossz témát választottál hozzá.

Ha Krisztina oldaláról futottál volna neki, mindenki neked adna igazat.


Férjed egy tapló, helyes, ha otthagyod, de nem az anyák napi virág okán. Ez csak a jéghegy csúcsa.

2014. máj. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy egy ilyen bunkóval hozott össze a sors! Biztos az is benne van, hogy nem bírja a 4 gyereket, akikből 3 még kicsi, főleg ha ilyen típus, hogy minden az asszony dolga, én azt is látom, menekül a felelősség elől... Büszke lehet az ilyen magára...

Aki meg vádaskodik, nem volt még a te helyzetedben! Nyilván egy csomó válaszoló még csak nem is Anya, nemhogy 4 gyerekes Anya! Majd ha szülők lesznek megtudják mit is jelent az Anyaság, főleg egyedül egy bunkó férj mellett, addig lehet nagy a szájuk!

2014. máj. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
en is ugyan igy jartam.es nagyon rosszul esik.kisfiam juliusba lesz 2 eves.elmondtam mar tobbszor a paromnak hogy ha valami van pl anyak napja,nonap,szulinap stb.vegyen a gyerek nevebe 1 szal viragot es mondja a gyereknek hogy add oda anyanak hmondjad hogy boldog anyak napjat stb.de esze agaba sincs a ferjemnek.sot.vasarnap meg mondtam is a ferjemnek hogy anyak napja van.mondta hogy tudja.es ennyi volt.mondom eszedbe sincs hogy tanitsd a gyereket.aztan mondja hogy dehogy nem.megsem ment el venni egy szal viragot hogy ideadja a fiam nekem.nagyon rosszul esett.de olyan cuki a fiam ha talal az udvaron egy kis viragot mar szedi is nekem,odahozza es ad puszit.:) 2 es fel evesen tobb esze van mint az apjanak
2014. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim válasza:

kedves kérdező, ha kilenc évig képes volt neked májusban kimenni virágot gyűjteni, ami ahogy mondják inkább esküvő előtti szokás akkor nem lehet akkora bunkó paraszt az ez ember.

az hogy mindenféle ünnepekkor mennyire fontos az ajádnékozósdi meg elég erősen családokban öröklődik. Ha valakinek nem az ajándékozás a legfontosabb, attól még nem biztos, hogy egy sz@r ember.

2014. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
79-es, a helyedben előbb végigolvasnám legalább a kérdező kommentjeit... mert a férje bizony egy sz@r ember :/
2014. máj. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!