Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Nektek rosszul esne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek rosszul esne ha a pasitoktól nem kapnátok semmit nők napjára, abban a tudatban, hogy még sulizik, nem melózik és hát nincs pénze?

Figyelt kérdés
2012. márc. 6. 13:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért mikor van Nőnap??
2012. márc. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt a pasi kérdezte előzetesben.
2012. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha kapok tőle egy nagy ölelést, meg puszit+ egy "boldog nőnapot" mondatocskát, az bőven elég.

Az exem dolgozó ember, és mikor eljött a nőnap, és szóvá tettem, hogy ilyenkor nem haragszom meg, ha kedveskedik, ezt mondta: Miért, mióta vagy te nő?

Szóval ezek után a legkisebb kedveskedésnek is örülni tudok, ha csak szóban kapom, akkor is.

2012. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nekem az lesz a nőnapi ajándékom, hogy együtt fogunk sütit sütni. Ha nincs pénzed süss neki vmit vagy együtt csináljatok vmi kaját ;)
2012. márc. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
a nőnap feminista ünnep, és mint ilyen mellőzendő.
2012. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen ,igen , de mostmár mondjátok meg ,hogy mikor van! ?
2012. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem pont annyira fontos a nőnapi ajándék és köszöntés, mint a férfinapi. Ált az utóbbi elmarad - ergo sztem nem is kell feltétlen nőnapon ajándékban gondolkodni... főleg, ha még nincs is pénz rá - akkor ez a természetes.

A két nem egyenlőségének tükrében a férfiak se kapnak soha semmit férfi napra.

Mellesleg:

nőnap: márc 10

férfianap: máj 19

2012. márc. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Bocs, de nőnap március 8.-án van.
2012. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Valóban, igazad van - csak elírtam, mert 10én kettős családi ünnepünk van - helyesítek akkor:

Nőnap: márc 8

Fárfinap: Máj 19

2012. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én mondtam páromnak, hogy nem kell semmi. Tudom, hogy herotja van az ilyen dolgoktól. :)


Amúgy sztem ha mondod a csajszinak, hogy nem volt rá pénzed, de boldog nőnapot kívánsz, akkor kétlem, hogy megharagudna vagy durcázna. Csak magáról az ünnepről ne feledkezz el.


28/n

2012. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!