Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, csajok, feleségek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok, feleségek, milyen anyagi ellátást vártok a pasitoktól?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra miket vártok el töle anyagilag, és milyen gyakorisággal?


pl:

virág

étterem

kisebb ajándék

ruha

ékszerek

parfümök

vagy h befizet kozmetikus fodrász, fitnesz szalon

elvisz kirándulni

bevásárlásnál ő fizet

rezsit fizeti

tankol a kocsitokba

befizet vmi tanfolyamra?


Ezeket kéritek vagy magától teszi/nem teszi?


Azt is írjátok meg, h mennyit/miket vártok el egy férfitól, és mennyi ,mi az amit teljesít.


2011. nov. 13. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez mind baromság.


Azt adja nekem, amit én is adni tudok neki. A legfontosabb, hogy tiszteljen és igazán szeressen, ahogy én őt, a többi le van t_jva.


22/L

2011. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2.!Szerintem hölgyeknek szólt a kérdés!:)
2011. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a sorrend változó, de a kirándulást ki lehet húzni, mert az nem kerül pénzbe. Vagy nem annyiba.

Ha még nincsenek együtt, hihetetlen, hogy van olyan hülye férfi, aki a mai benzinárak mellett megtankolj a kocsiját, ráadásul minek fizetné be egy tanfolyamra.

Ha pedig együtt vannak, akkor a bevásárlást sem az egyik félnek kell állni, mivel közös érdek.

Pont az ilyen hülye kérdések miatt vannak a csajok annyira elpofátlanodva, az átlagos, csóró réteg pedig azt hiszi, hogy csak így lehet sikeres.

2011. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

virág

étterem

parfümök

elvisz kirándulni-ezek,de persze nem rendszeresen,alkalomadtán csak.


befizet kozmetikus fodrász, fitnesz szalon

ruha

rezsit fizeti

tankol a kocsitokba

befizet vmi tanfolyamra? - na ez gáz,megalázónak érezném.Nem kitartott vagyok....

Más a helyzet,ha közös jövőt terveztek,akkor természetes,hogy a rezsi,kocsi stb...együtt fizetitek.

De járás/ismerkedés szintjén nekem csak a fentiek 'megengedettek'.

2011. nov. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem szeretem a virágot, de az origaminak mindig örülök.


Hetente kedveskedik valamivel. Pl imádom az ősz színes faleveleit és múltkor is hozott nekem, a legszebbeket.


Sok origami figurát hajtogat nekem. Pl daru, lepke )amit orchideának nézek)

Vagy rajzol nekem valami szépet, esetleg magyar rovásírással ír nekem egy verset.


És minden héten meglep ilyen apróságokkal. Szóval én elvárom az ilyen figyelmességet.


Az általad felsoroltak nálam nem elvárás. Ha meghív ebédelni, akkor elfogadom és cserébe valamikor főzök neki igazi finomságot.


Nőnapkor is egy csokorra való fűszert kaptam :D Szóval nálunk kreativitásból nincs hiány.


22/L Én azt sokkal inkább tartom benne gavallérságnak ,hogy előre enged a vonaton, segíti cipelni a csomagom. Elkísér haza, ha együtt voltunk. És ezt elvárom tőle. Ennél alább nem adom.

2011. nov. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a virágon kívül mindent megalázónak érzek.

Nem vagyok rokkant, vagy munkakerülő,hogy bármiben is másra szoruljak!

Addig nyújtózkodom, ameddig a takaróm ér és soha életemben nem fogadtam el segítséget és nem is fogok. Karrierista nő vagyok, szóval nekem ez nem menne.


Az persze más, ha meghív egy kávéra, utána én hívom meg, szóval az lenne a csúnya, ha ez működésképtelen lenne, de én semmi extrát vagy viszonzatlan dolgot nem várok és nem is vártam soha.

2011. nov. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én ugyan srác vagyok, de szervesen érint a téma!

Véleményem szerint a férfi partnere a nőnek, azaz a nő nincs alárendelve a férfinak, következésképpen a férit és a nőt azonos jogok és kötelességek illetik meg.

Ha a nőknek a virágot nézzük, akkor a férfinek a bort. (vagy persze más)

Meghív ebédelni, visszahívjuk...

Ez a partneri kapcsolat lényege: A SZIMMETRIA!

Amint ez felborul, egyből egy alá-fölérendelt kapcsolat lesz.

Ahogy a kérdésben szerepel,

A férfi megveszi a nő szeretetét, ergo a nő lekötelezettje lesz - vagyis a férfi lesz felül a kapcsolatban, a nő meg ezekre játszhat....


ÁÁÁÁÁ! Szánalmas, amikor egy ilyen kapcsolatról kell értesülnöm...

Könyörgöm: ha tényleg egyenrangú a két fél, akkor a kérdésre adott válasz egyértelmű, minden oda és visszahívásnak kölcsönösen kell működnie!


Üdv

2011. nov. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vagy megfelezzük a költségeket, vagy egyszer ő, egyszer én fizetek. Bár gyakrabban fizetek én, mert így rá tudom venni, hogy többször kimozduljon, de ez nem jelent nekem gondot. A maradék pénzből meg mindenki azt vesz magának amit akar. Ő kocsira, számítógépre költ a legtöbbet, én ruhára, meg tornára. Az apja nekünk adta az egyik lakását, úgyhogy már ezért se fáj a fejünk. Boldogok vagyunk.

26N

2011. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Úgy látom, h akik ede beírtak nagyon egy húron pendülnek!

Én is azt hittem sokáig, h a szimertia a normális. Aztán találkoztam férfiakkal más kulturákból, akiknek meg az volt természetes h a férfi fizet, ha nem engedtem akkor az szégyen volt nekik, meg is bántódtak. Nem vagyok pláza macska, mielőtt még ítélkeznétek! Ők abban látták a férfiasságot, h gondoskodnak a nőkről! És mikor hagytam h fizessenek akkor meg bennem volt rossz érzés, mint egy gyerek aki nem tudja ellátni magát.


Aztán voltak pénztál független dolgok, amit a magyar nők ugy gondolnak h meg tudják oldani, vagyis játszág az erős nőt. Ház körül megcsinálnak olyan dolgokat ami inkább a férfi aktivitásához passzolna. Megjavítanak ezt azt, vagy nem hagyják h segítsenek cipelni nekik ezt azt, mert ők egyedül is meg tudják csinálni.

Erre megint jött a sértődöttség a külföldi kulturából érkezett barátaimtól, hogy nem tudnak mit kezdeni azzal a nővel aki játsza az erőset, meg az önállót, nem hagyja h férfinak érezzék magukat mellette. Csak lestem. Ezekben a kulturákban nyilván megvan a nő szerepe, meg a férfié is, és tisztelik egymást.


Csak azért mondtam ezt el, h megosszam veletek ezeket, és kiváncsi vok a véleményetekre!

2011. nov. 13. 19:08
 10/11 A kérdező kommentje:

Arra is kiváncsi lennék, hogy van e vkinek it gazdag barátja aki fizet mindent, és ellátja minden földi jóval, hogy hogy szokott hozzá, meg mit érez, meg mit gondol erről az egészről.


Mert vannak akik úgy gondolják, h a szépség párja a pénz.

Vagyis a nő hozza ki magából a maximumot, legyen csinos, sejtelmes izgalmas, és okos is a szépség nem kizáró ok az észre!

A pasi meg a vizuális értékért, meg természetesen a nő társaságáért cserébe hívja meg erre arra a kiszemeltet, meg járjon a kedvében.


Valamit valamiért.Sokak szemében sz nem azt jelenti h megveszi a nőt, hanem h gondoskodik róla.


Akkor veszi meg ha a nő a pasi nélkül anyagilag nem áll meg a saját lábán.

2011. nov. 13. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!