Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, csajok, feleségek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok, feleségek, milyen anyagi ellátást vártok a pasitoktól?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra miket vártok el töle anyagilag, és milyen gyakorisággal?


pl:

virág

étterem

kisebb ajándék

ruha

ékszerek

parfümök

vagy h befizet kozmetikus fodrász, fitnesz szalon

elvisz kirándulni

bevásárlásnál ő fizet

rezsit fizeti

tankol a kocsitokba

befizet vmi tanfolyamra?


Ezeket kéritek vagy magától teszi/nem teszi?


Azt is írjátok meg, h mennyit/miket vártok el egy férfitól, és mennyi ,mi az amit teljesít.


2011. nov. 13. 16:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én már fentebb leírtam mit várok el egy férfitól (22/L).


Pontosan azért vagyunk egyenjoguak a barátommal ,mert különböző feladataink vannak. Lehet ,hogy ezeket a feladatokat mi magunk is megcsinálnánk a másik helyett, max. nem szívesen vagy több energia és idő ráfordításával.


Mi elfogadtunk ,hogy van ami az én asztalom és van ami az övé. Pl. ő meghív étterembe ,de én nem hívom vissza, inkább főtök neki, mert ő megalázónak érzi, ha egy lányra szorul (pedig én is ki tudnám fizetni a saját számlám).


Rájöttem, hogy egy kapcsolatnál vannak csatornák amiken keresztül a férfi a maga módján kifejezheti szeretetét vagy jóindulatát a másik partner felé. De ugyanúgy megvan a nőknek is egy külön csatornája. Pl a barátom tudd varrni, mégsem a kedvenc faladat köre ezért inkább engem kér meg, hogy segítsek. Én meg nem fogom a francia ágyat emelgetni mert van méhem ami egy érzékeny műszer és vigyázni kell rá.


Szóval bizonyos szerepek mindig megvannak és megvoltak férfiak és nők között. De ettől szép és harmonikus minden.


A nő ereje nem a pénzben és nem az izomban van...

A férfi ereje a nőben van.

2011. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!