Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti mit kernetek a pasitoktol a 21-dik szulinapotokra?

Figyelt kérdés

Kivancsi lennek a valaszotokra!!

Koszonom....:)


2010. szept. 8. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy hozzon magával még egy embert.
2010. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérni nem szeretek, de aminek pl én spec tuti örülnék:

Cipős vagy valamilyen kis doboz szépen bekötve, masni rá és benne mindenféle csoki, édesség, meg amit szeretek.

Ez egyedi, hasznos és a lányok mindig örülnek az édességnek :)

2010. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valami különlegeset... nem feltétlenül kell, hogy pénzbe kerüljön, inkább, hogy egy napig velem legyen, csak velem foglalkozzon és végig kényeztessen...

Lakás... saját készítésű vacsi... gyertya... szép zene... egy kis tánc... majd a konkrétumokra is készülj fel, hogy különleges legyen! Virágok... és ha tudsz bármi oat... akk vmi saját készítésű dolog. Valami aranyos (nem kell, hogy művész legyél) csak valami ami kifejezi, hogy mit is érzel iránta. Amivel még megdolgoztál. Érte. És ami hozzátok kötődik (videó, naptár, vagy bármi iesmi ami a ti képeitekből van pl összerakva)

Sok sikert ;)

2010. szept. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jok:):P Koszonom szepen:)
2010. szept. 8. 11:30
 5/6 anonim ***** válasza:
én most hörcsögöt kértem egy fullos ketreccel,de azt nemt duja megvenni,de amúgy én jobban szeretem a saját készítésű dolgokat, rajzok, dobozok stb.Amiről tudom h.közben rám gondolt.
2010. szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy új kocsit. ALAP dolog!!!
2011. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!