Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Kaptatok már csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kaptatok már csak úgy ajándékot a pasitoktól?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor mit,mennyi idő után?Elvárjátok,hogy a pasi vegyen nektek néha valamit?(még ha csak egy kis apróság is az)Volt,hogy ti kértétek őt,hogy vegyen meg nektek valamit?
2010. jún. 29. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól függ, h mennyire szeret a apsi, h vesz-e ajándékot, azt anélkül is észreveszed... HA meg megkérne , hogy vegyen, mondanám, h ahhoz különös fizetőeszköz kell.
2010. jún. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Timi: ) ***** válasza:

:)

én kérni sohasem kértem még,hogy vegyen meg valamit,az nem az én stílusom.

Kapni,persze kaptam csak úgy" plüss,virág,bonbon volt eddig:)

Amikor a pasimmal először találkoztam,akkor hozott nekem egy szál rózsát:)Későbbiekben meg ha rájön" havonta egy-két alkalommal meglep valamivel pl.főz vacsit :D

Nekem mindig jól esik ha kapok valami kis apróságot:P

23/L

2010. jún. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt én is tudom,hogy nem azon múlik szeret-e,nem is ezért kérdeztem,csak kíváncsi vagyok:)
2010. jún. 29. 21:44
 4/9 anonim ***** válasza:

igen kaptam már, az első barátom például már a második randira is hozott ezüst rózsát, amolyan kis díszt. Kicsit túlzás volt szerintem, rózsát is hozott már a harmadik randira.

A második barátom inkább csokis tipus volt:D de azt gyakran vett nekem már az elejétől, csakúgy spontán. Olyan egy éve jártunk, amikor hozott spontán virágot, minden alkalom nélkül, 2 éve kb, amikor ékszert vett, szintén alkalom nélkül:)

Amúgy én nem várom el az ilyesmit, kedvesség, figyelmesség , de ennyi, nem ez határozza meg, hogy mennyire szeret téged.

Az meg ha célozgatsz rá, hogy kapjál már valamit, nem olyan jó, mert lehet, hogy veszi a lapot, de úgy oda az egésznek a varázsa.

2010. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kérni sosem kértem, mivel szerintem nem pénzben mérik a szerelmet, a szeretetet. De persze meglepett már sok dologgal, akár egy csoki akár vörös rózsacsokor, akár egy szép nyaklánc:) Nagyon örülök ilyenkor, jólesik:)
2010. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze nem azon múlik, hogy szeret-e. De az apróságokból érzed, hogy fontos vagy neki, és nem csak pótlék vagy, nem csak hülyít. Sokan mondják, hogy nem ezek számítanak. Nem is, de nagyon sokmindent kifejeznek a figyelmességek. Én például hiányoltam az apró gesztusokat a páromtól. Nem egetrengető dolgokról van itt szó, olyan dolgokról, amiket egy szerelmes automatikusan megad a másiknak, mert fontos neki. Én például alig vártam, hogy odaadjam a karácsonyi ajándékát. Én nem kaptam semmit, ez akkor nem is érintett rosszul, hiszen nem vagyok anyagias, de utólag, meg így szakítás után már látom,hogy nem gondolt rám. Sem akkor, sem máskor... Úgyhogy igenis számítanak ezek. De az ajándékozó félen múlik a dolog. Mert az, hogy mit kapok ilyen esetben nem számít.
2010. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Legutóbb telefont kaptam (nokia e72), wellness hétvégét..23L

Tudom, hogy ez nem az átlaghoz tartozik, de Ő megtehette.

2010. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Lassan 17 éves leszek. Majdnem 1,5éve van barátom. Kb eddig olyan 300-350ezer ft. között költött rám,de sosem kértem semmit. Sajnos nem rég a héten elment rám kb. 100körül :S elég kínos volt,azért ennyire nem szeretem,ha költ rám.
2010. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát a mai pasik, máma már nem nagy vásárolgatnak ajandékokat:))) Kaptam már1,2pasitol csokit vagy, rozsát, meg az egyiktől 1tangát:))
2010. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!