Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyák napjára semmit nem kaptam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák napjára semmit nem kaptam?

Figyelt kérdés

Teljesen magam alatt vagyok mert nem kaptam egy szál virágot sem anyák napjára,amiről nem a gyerekek tehetnek,hiszen kiscsoportba járnak.

A nagy rajzolt nekem,és nem is az a lényeg,hogy egy rakat pénzt költsön erre az apa.

Hogy mutat így példát a gyerekeknek?

Hogy az anyjukat semmibe kell nézni????

Próbáltam nem mutatni,hogy sírok de persze nem igazán sikerült,és ekkor az "apa" elkezdte ecsetelni a gyerekeknek,hogy az anyjuk már megint milyen hülye hogy hisztizik,mert csinálja a problémát,stb.


Nőnapra sem kaptam semmit,mert minek,és a májuskosarat is úgymond a nagy erőszakolta ki meg az én beszólásom.


És nem érti hogy mi fáj mi bánt...

Tudja hogy milyen nap van ma,mert kérdezte a gyerekeket hogy a mamáknak adtak e ajándékot és mit,de engem meg sem kérdezett.


Hát ennyit nem érdemlek?????

Persze a haverok mind papucsok meg barmok mert ilyeneket számon tartanak és megtartanak,és nevetséges meg minden,de szerintem ezt nem én reagálom túl.


Nagyon fáj a lelkem,hogy egy ekkora b*nkó tahó p*raszt f*reg a gyerekeim apja. Egyébként az anyját is semmibe nézi,azzal is úgy beszél mint a kutyával se szokás.


2014. máj. 4. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
92%
Mi az a májuskosár?
2014. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 A kérdező kommentje:

Nem akartam,hogy a nap körülöttem forogjon,csak szerettem volna,ha a gyerekek örömmel szaladnak felém egy szál virággal,hogy anya ez a tied,mint az elmúlt 9 évben eddig mindig....


("május kosarat" mindig kaptam tőle,ami abból állt,hogy kiment a kertbe,szedett nekem egy nagy csokor virágot,azt vázába rakta,és mire felkeltem ez várt a nappaliban az asztalon,tehát abszolút nem a pénz,hanem a szándék,mint ahogyan anyák napján is eddig minden évben kihívta a gyerekeket a kertbe,hogy ami nekik a legjobban tetszik,szakítsák le az édesanyjuknak....

2014. máj. 4. 20:43
 13/81 A kérdező kommentje:
a májuskosarat a "szerelmes férfiak" adják május elseje virradóra szívük hölgyének....de lehet,hogy ez csak felénk szokás.....
2014. máj. 4. 20:45
 14/81 anonim ***** válasza:
93%

Kigoogleztam a májuskosarat, azt a férfi adja a barátnőnek akit majd el akar venni.

Akkor azt neked mégis mi a bú bánatért adott volna már?

2014. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
83%
Na most nagyon hasonlítasz kedves kérdező az exemre. Ő is mindig mindenbe beleszólt és mindent jobban tudott. Nem azt mondom hogy nincs igazad, de az írásodból is lejön hogy túlspirázod az egészet. Mikor gyerek voltam akkor apám egy szál virággal és egy csokival jött ilyenkor haza és azt adtuk 4-en.
2014. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
37%

Válj el tőle. Ne a gyerekeiddel foglalkozz, mert tönkremész ha sokáig ezzel a pasival maradsz.

Itt most nem azt mondom, hogy sz*rd le a gyerekeket, de nekik sem lesz semmivel sem jobb, ha egy idegbeteg családban nőnek fel, folyton ideges és veszekedő szülők mellett.

Ne kövess el hasonló hibát mint az anyám. (Apánk alkesz volt, anyámnak már az első delíriumnál ott kellett volna hagynia, de mindig kapott még egy esélyt. Teljesen szétrombolta a családunkat, a végén már se anyámmal, se a két öcsémmel, se velem nem törődött. Feküdt, aludt, ivott, ápolatlan és büdös volt. 18 éves voltam mikor belehalt a hülyeségébe.)

Persze nálatok nem ugyanez van, csak azért írtam le, hogy észrevedd, ha a férjed paraszt, próbálj meg beszélni vele, ha nem változtat és ez téged hosszútávon zavar, ne szenvedj mellette.

(Lehet lepontozni, a véleményemet írtam le :) )

2014. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
91%

Te vagy a hülye, már megbocsáss. Minek minden kis szarságra pénzt költeni?

Óvodában és általános iskolában 5000 db felesleges anyáknapi ajándékot csináltatnak a gyerekekkel. Nekem is annyi volt minden anyáknapján, hogy még az összes nagymamának is adtam, és maradt is. Nekem apukám soha nem mutatott semmilyen "példát" erre vonatkozóan, mégis tisztelem az anyukámat, és minden anyáknapján megajándékozom (nőnapkor nem, mivel lány vagyok, de képzeld, az öcsém megteszi! sőt, még én is kapok tőle ajándékot!).

Mi a tököm az a májuskosár??? Olyan dolgot követelesz, amiről a többség még nem is hallott.

Egy hisztis p.csa vagy, én sajnálom szegény gyerekeket és a (volt)férjedet... ha elvált, azt nem csodálom.

2014. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
10%

Egyáltalán nem reagálod túl...! Ezt a napot mindannyiunk tartja kisgyerek kora óta, most is az anyjára volt gondja, legalábbis utánakérdezett a gyerekektől. Előző: neked még biztos nincs gyereked... Számomra (egy szintén kiscsoportis gyerekem van) ez a legmeghittebb "ünnep", nekem erre könnybe lábad a szemem, nem is tudom hogy fogom kibírni az ovis anyák napját. Majd ha anya leszel meglátod mennyi mindent teszel a gyerekedért és most ajándéktól függetlenül, ez egy olyan pillanat, amikor legalábbis én átgondolom min mentem keresztül ezért a kis csöppségért és mennyire szeretem őt. Ha ezt pedig egy bunkó férj semmibe veszi, nagyon rosszul tud esni!

Egyébként én is kíváncsi voltam, lesz-e ma annyi sütnivalója a ferjemnek, hogy egy szál virágot a gyerek kezbe nyomjon, vegülis apósom szedett össze egy csokrot a kertből, amit adott oda a gyereknek, így viragot kaptam, nem éreztem azt, h férjemnek külön kellett volna meg a gyereknek adni vmit, amit nekem szanna.

2014. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 A kérdező kommentje:

Nem akarom ezt az egészet túl értékelni,csak miután 9 évig mindig így volt,ebben az évben meg minden máshogy....de legalább lenne kedves,de nem.

A gyerekeket sajnálom,mert mondja nekik,hogy anyátok milyen hülye nem normális,az ilyet nem is kell szeretni.....(nem konkrétan ezzel kapcsolatosan,csak ha valamiben nem értek vele egyet,más a véleményem akkor én hülye vagyok meg kussoljak)

2014. máj. 4. 20:48
 20/81 anonim ***** válasza:
96%
Utolsó kérdező kapott rajzott a gyerektől, ő a férjtől hiányolja az anyák napi ajándékot nem a gyerektől.
2014. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!