Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ex alkoholista férj ihat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex alkoholista férj ihat hetente egyszer, vagy semmit sem?

Figyelt kérdés

Amikor letette, utana honapokig csak áscányvizet ivott ha a haverokkal találkozott, most 2 hónapja ismét legurit 2-3 sört, amit a pszichológusunk rendben talál, én viszont nem!

Kinek van igaza?



2014. ápr. 26. 10:17
1 2 3 4 5
 1/47 A kérdező kommentje:
Ásványvizet*
2014. ápr. 26. 10:18
 2/47 anonim ***** válasza:
92%

Nem létezik EX alkoholista..

Csak alkoholista.., aki tiszta x ideje

Az apósom alkoholista, 8 éve nem iszik, meg tudja állni, megvsárolja, felszolgálja nekünk, de így is alkoholistának vallja magát.

Jár gyűlésekre, segít másoknak

Ő mesélte,nhogy ha egy alkoholista iszik, a "beindítja", az aki tudja, hogy alkoholista, és nem akar visszaesni, az nem kockáztat meg egy kortyot sem, ő sok esetet lát amikor visszaesnek..

Az alkoholizmus nem múlik el, csak kordában lehet tartani erős akaraterővel


Semmit nem ihat.

2014. ápr. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 A kérdező kommentje:
Azt mondja ő sem akar visszaesni, pedig a legbiztosabb módja ennek az alkohol, még ha ritkan is iszik. Szerintem.
2014. ápr. 26. 10:24
 4/47 A kérdező kommentje:
És ő főleg a hangulat miatt iszik, akkor el tud lazulni...nem tudom, hogyan álljak én hozzá, mert ha szóvá teszem, nem mond semmit, vagy azt, hogy ez normalis mennyiség...
2014. ápr. 26. 10:26
 5/47 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom elején is úgy kezdete, heti 3-4 sör, aztán több pia, többször...
2014. ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
93%
Neked, egyáltalán ne igyon
2014. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
97%

Egy alkoholista embernek nincs "normális" mennyiségű alkohol..

Ellazulásra issza..ez sem helyes..


1.

2014. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Igen. Édesapám is igy kezdte, a végén napi 8 litert ivott...már nem él.

Én ezt nem csinalom végig megint.

2014. ápr. 26. 10:30
 9/47 A kérdező kommentje:
Azt mondja a pszichologus, hogy ha heti 3-rol 4 sörre emelkedik a tét, akkor szoljak, addig ne-.-"
2014. ápr. 26. 10:31
 10/47 A kérdező kommentje:
De mégis hogyan kezeljem ezt? Mert ha "megtiltom",ha szólok érte, csakazértis iszik...mit tegyek?
2014. ápr. 26. 10:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!