Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ex alkoholista férj ihat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex alkoholista férj ihat hetente egyszer, vagy semmit sem?

Figyelt kérdés

Amikor letette, utana honapokig csak áscányvizet ivott ha a haverokkal találkozott, most 2 hónapja ismét legurit 2-3 sört, amit a pszichológusunk rendben talál, én viszont nem!

Kinek van igaza?



2014. ápr. 26. 10:17
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
21%

Azért egy kis megelőlegezett bizalom nem ártana meg szerintem ebben az esetben. Ha tudja tartani azt a pár sört, akkor felesleges a zérótolerancia. De félelmetes, hogy az itteni válaszolókra hagyatkozol, kik rendszeresen kevereik válaszba érzelmeiket, saját körülményeiket. Ne akard korlátozni, nyomorítani. Ha nem tudja tartani, majd visszatérünk a kérdésre.

Személyiségtől, körülményektől is nagyban függ, hogy ki mennyiben visszaeső. De nektek úgy is egyszerűbb az általánosítás, mert képtelen több szálat, egy árnyaltabb képet lekezelni az agyatok.

2014. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
77%

akkor egy drogos is simán belőheti magát heti 1×, az nam egáz...

ne legyél már ilyen bolond!

2014. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
26%

Miért #7, akkor mi a HELYES? Amit a nő mond? Na látjátok, ez a baj. Látni is kéne, nem csak nézni és buta közhelyeket puffogtatni és durva általánosításban élni életetek, meg ugyanezt elvárni és ráerőszakolni a környeztetekre.


A megelőlegezett bizalom csodákra képes, a hit a másikban, ezt mondom, még mindig. Ha valamivel, ezzel segíthet (a legtöbbet) a kérdező.

2014. ápr. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
13%
#12 nem jó hasonlat, nem gondolsz bele egyáltalán.
2014. ápr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
95%
akkor te védd nyugodtan az alkesz párod/szülőd/akárkit, a legtöbb embernek ez nem fér bele, neked igen
2014. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 Andizsuzsi ***** válasza:
57%

"Én ezt nem csinalom végig megint."


Két dolgot tehetsz.

1. Elfogadod, hogy felnőtt ember, tanult a múltból és tud uralkodni magán.

2. Kiszállsz.


Ezt neked kell eldöntened.

2014. ápr. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
Nem akarom hogy most is pofára essek, végre találtam egy olyan férfit aki tökéletes lenne, erre bumm. Esélyt sem akarok adni arra hogy visszaessen, nekem a pár sör os ivászat kategória!
2014. ápr. 26. 10:41
 18/47 anonim ***** válasza:
97%

a környezetemben, akiknek alkohol problémájuk volt

1,- már nem élnek

2,- ugyanigy voltak, bementek elvonora, kijöttek, eltelt 1-2 év tisztán, majd heti egy sörözés, kocsmázás, ezt követö 1 éven belül ismét elvonon voltak, megint letették, megint elvono, végül feladták...sajnos, már nem élnek...pedig nekünk addig nagyon jol ment a business :-D lehetett az alkolistákra, kocsmatöltelékekre alapozni (hozzánk hordták a fizetésük nagy részét), de sajnos rövid idön belül kihalnak, ráadásul még a tartozásaikat sem rendezik elötte.


aki megelölegezett bizalomrol ir, az vagy maga is aktiv kocsmalátogato, vagy nincs a környezetében alkoholista..max. csak az utcában a Pista bácsi, akit néha az árokban lát..

2014. ápr. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 Andizsuzsi ***** válasza:
66%

"végre találtam egy olyan férfit aki tökéletes lenne, erre bumm."

- nem, te választottál magadnak egy alkoholistát


Esélyt sem akarok adni arra hogy visszaessen

- ez nem a te döntésed. A te döntésed az, hogy mellette maradsz-e.

2014. ápr. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:
Andizsuzsi, olvasd el kérlek mégegyszer a kérdésem.
2014. ápr. 26. 10:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!