Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyák napjára semmit nem kaptam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák napjára semmit nem kaptam?

Figyelt kérdés

Teljesen magam alatt vagyok mert nem kaptam egy szál virágot sem anyák napjára,amiről nem a gyerekek tehetnek,hiszen kiscsoportba járnak.

A nagy rajzolt nekem,és nem is az a lényeg,hogy egy rakat pénzt költsön erre az apa.

Hogy mutat így példát a gyerekeknek?

Hogy az anyjukat semmibe kell nézni????

Próbáltam nem mutatni,hogy sírok de persze nem igazán sikerült,és ekkor az "apa" elkezdte ecsetelni a gyerekeknek,hogy az anyjuk már megint milyen hülye hogy hisztizik,mert csinálja a problémát,stb.


Nőnapra sem kaptam semmit,mert minek,és a májuskosarat is úgymond a nagy erőszakolta ki meg az én beszólásom.


És nem érti hogy mi fáj mi bánt...

Tudja hogy milyen nap van ma,mert kérdezte a gyerekeket hogy a mamáknak adtak e ajándékot és mit,de engem meg sem kérdezett.


Hát ennyit nem érdemlek?????

Persze a haverok mind papucsok meg barmok mert ilyeneket számon tartanak és megtartanak,és nevetséges meg minden,de szerintem ezt nem én reagálom túl.


Nagyon fáj a lelkem,hogy egy ekkora b*nkó tahó p*raszt f*reg a gyerekeim apja. Egyébként az anyját is semmibe nézi,azzal is úgy beszél mint a kutyával se szokás.


2014. máj. 4. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 A kérdező kommentje:
40es olvasd el az első hozzászólásomat.Köszi....
2014. máj. 4. 21:29
 42/81 anonim ***** válasza:
45%
Látom itt olyan sivár életű nők vannak, hogy vergődés az, hogy valaki a párjától odafigyelést szeretne. Kérdező, ülj le a pároddal kettesben és ne ingerülten, beszéld meg vele, hogy neked ezek a dolgok jól esnének, esetleg, ha a gyerekekkel virágot gyűjtött volna stb. Remélem meg tudjátok beszélni. Ti megkeményedett amazonok, nyugodtan pontozzatok.
2014. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 A kérdező kommentje:

39es nem a kilenc évesemről van szó,hanem a 3 éveseeimről,akik ugye nem sétálnak csak úgy ki,de mindegy.


Ja és mielőtt nekem esnétek,hogy minek szülök ennyit neki röviden és tömören: A nagy 9 éves,hat év után gondoltuk jöhet a kistesó.Csakhogy a kistesó hármas iker formájában jelentkezett.....

2014. máj. 4. 21:31
 44/81 A kérdező kommentje:
42es én is így gondolom,de ha ennek hangot adok,akkor rögtön csak verem a nyálam.....próbáltam már beszélni erről vele....veszett fejsze nyele ez már.....
2014. máj. 4. 21:33
 45/81 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem alapból nem azzal van a probléma nálatok, hogy nem adtak a gyerekek a férjeid segítségével virágot, vagy bármi apróságot, hanem azzal, ahogy a gyerekek előtt beszél rólad, és hogy nem tisztel. Én sem kaptam semmit a férjemtől ma, de nem zavar, mert tudom, hogy ő egyáltalán nem köszöntgetős típus, de tudom, hogy szeret, tisztel, a kicsivel bement az oviba anyáknapi ajándékot készíteni (amit holnap kapok meg), a naggyal ő tanulta az iskolai ünnepségre a verset, hogy nekem meglepi maradhasson. Mondjuk a gyerekeimnek leesett, hogy ma anyák napja van, mikor átmentünk anyukámat felköszönteni. A lányom gyorsan le is szedett egy szál virágot az udvarról és odaadta nekem. A kisfiam is követte a példáját, de amikor megörültem volna a virágnak, közölte velem, hogy "én ezt papának viszem!" :))
2014. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
58%

Mert az első pár hozzászóló nem látta még,hogy mekkora gyökér vagy kérdező.

Miért nem tudod ezt a párodnak elmondani? Komolyan ekkora szívbajos nem lehetsz, hogy ezen nyafogsz. Remélem észbekap a párod és otthagy...

2014. máj. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 A kérdező kommentje:

Utolsó mit nem adnék,ha az én férjem csak annyit mondott volna ma a gyerekeknek hogy ma anyák napja van,szaladjatok oda adjatok neki egy puszit pl.

Az oviba be nem teszi a lábát,mert a feleség dolga a gyereknevelés meg minden ami ehhez tartozik.Ha hazajön a munkából magára zárja az ajtót mert ő netezik,én meg "őrüljek" meg a 3 három évessel,mert a gyerek nem az ő dolga

2014. máj. 4. 22:01
 48/81 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a férjednek kicsit sok volt az ikrek születése + munka, nem? Nyilván a munka + 4 gyerek után nincs annyi ereje veled foglalkozni, mint mikor még csak ketten andalogtatok a holdfényben... Neked szintén nincs, azért fakadsz ki itt a neten, ahelyett, hogy higgadtan próbálnál beszélgetni vele arról, hogy is kapcsolódjatok ki.
2014. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:

Miért nem válsz el, ha ilyen tarthatatlan a helyzet?

A gyerekeknek se jó, ha ilyen mintát látnak. Tényleges megoldás itt a válás lenne, azt viszont neked kell meglépned, mert a férjednek nem érdeke ebből a neki kényelmes helyzeből kilépni.

2014. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon meglepődtem pár válaszon, úgy érzem sokan nem értik a lényeget.


Nyilván nem az fontos a kérdezőnek, hogy pénzt költsenek rá, hanem hogy tisztelettel és szeretettel bánjanak vele és éreztetnék vele, hogy fontos.


Anyák napján pl jól esne az embernek, ha a férje azt mondaná, hogy "Drágám, nagyon szeretlek, és köszönöm, hogy te vagy a gyermekeim anyja. Nagyszerű anya vagy". Esetleg vegyen egy virágot, odaadva neki. Talán még vigye is le a gyerekeket virágvásárlásra (mutatva nekik, hogy anya fontos személy a családban), és adjanak a gyerekek is virágot (vagy rajzot vagy ilyesmit).

Ha így cselekedne, akkor kimutatná, hogy remek férfi, apa és példakép egyszerre. Hogy olyan ember, akiben lehet bízni, aki jó társ.

Ezt most itt hiányzott. Az apa nem vett semmit (ez még megbocsátható), nem érezte, hogy meg kellene köszönnie az anyának a nagyszerű gyerekeit (ez már kapcsolati sivárságra vall), nem mutatott példát a gyerekeknek, és miután anya rosszul érezte magát nem érzett vele együtt, sőt: még ki is gúnyolta a gyerekek előtt (akikben ezáltal egy bizonytalan érzés keletkezett, nem tudták, hogy édesanyjukkal vagy édesapjukkal azonosuljanak).


Kérdező, amit szerintem hibáztál, az az, hogy ide írtad ki a kérdést. Ahelyett, hogy a férjeddel beszélted volna meg. Kommunikáció az egyik legfontosabb a kapcsolatban - ha valami gond van meg kell beszélni, nem megsértődni kell (mert akkor ez bizony nem fog változni, a férjed még azt sem tudja, hogy neked mi esik rosszul).

Jah, és feléd is egy kis kritika: ha így beszélsz a férjedről: "b*nkó tahó p*raszt f*reg" és azt gondolod, hogy "anyját is semmibe nézi" akkor részedről is hiányzik a tisztelet.

És tudod, amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten.

2014. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!