Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyák napjára semmit nem kaptam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák napjára semmit nem kaptam?

Figyelt kérdés

Teljesen magam alatt vagyok mert nem kaptam egy szál virágot sem anyák napjára,amiről nem a gyerekek tehetnek,hiszen kiscsoportba járnak.

A nagy rajzolt nekem,és nem is az a lényeg,hogy egy rakat pénzt költsön erre az apa.

Hogy mutat így példát a gyerekeknek?

Hogy az anyjukat semmibe kell nézni????

Próbáltam nem mutatni,hogy sírok de persze nem igazán sikerült,és ekkor az "apa" elkezdte ecsetelni a gyerekeknek,hogy az anyjuk már megint milyen hülye hogy hisztizik,mert csinálja a problémát,stb.


Nőnapra sem kaptam semmit,mert minek,és a májuskosarat is úgymond a nagy erőszakolta ki meg az én beszólásom.


És nem érti hogy mi fáj mi bánt...

Tudja hogy milyen nap van ma,mert kérdezte a gyerekeket hogy a mamáknak adtak e ajándékot és mit,de engem meg sem kérdezett.


Hát ennyit nem érdemlek?????

Persze a haverok mind papucsok meg barmok mert ilyeneket számon tartanak és megtartanak,és nevetséges meg minden,de szerintem ezt nem én reagálom túl.


Nagyon fáj a lelkem,hogy egy ekkora b*nkó tahó p*raszt f*reg a gyerekeim apja. Egyébként az anyját is semmibe nézi,azzal is úgy beszél mint a kutyával se szokás.


2014. máj. 4. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
96%
Hát, az én szövegemnek már szakálla van, de nagyon ideillik: Minek mentél hozzá, és szültél gyerekeket egy ilyen pasinak?
2014. máj. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
58%
És te mit adtál neki apák napjára és férfi napra?
2014. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
49%
Szülj meki még, hátha jobb lesz...most kpmplyan sajnálom a családod!
2014. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
10%
Komolyan (telefon:@@@)
2014. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
68%

Jézusom, most komolyan ilyesmi miatt kell hisztizni??

Nőnap, anyák napja, májuskosár... (ez utóbbi mi a fene egyáltalán??)


Nem gondolod, hogy "kissé" önző vagy? A gyerek rajzolt neked, mit akartál volna, hogy a nap körülötted forogjon?


Én ezt az egészet feleslegesnek és undorítónak tartom, pedig én is nő vagyok!

28/N

2014. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 A kérdező kommentje:

Első ezt a kérdést már én is nagyon sokszor feltettem magamnak az utóbbi években és azzal nyugtatom magam,hogy az elmúlt két évben lett ekkora gy...ér,hogy teljes mértékig kiszeressek belőle.Volt egy rövid idő,amikor azt hittem helyre jöhet minden,de ma már világosan látom,hogy nem.Próbálom kibírni,míg a gyerekek nagyobbak lesznek és míg sikerül egyedül is talpon maradni,mert hogy ezek után én soha többet nem állok össsze senkivel az tuti.


Második minden évben apák napján valami különleges sört veszek neki,amit a hétköznapokban nem venne meg,mint pl a guiness sör,stb. és a kedvenc csokiját amit a gyerekek adnak neki oda.....

2014. máj. 4. 20:39
 7/81 anonim ***** válasza:
89%

"Nagyon fáj a lelkem,hogy egy ekkora b*nkó tahó p*raszt f*reg a gyerekeim apja. Egyébként az anyját is semmibe nézi,azzal is úgy beszél mint a kutyával se szokás."


Már megbocsáss: nagyon sajnállak, de csak azt kaptad, amiért megdolgoztál. Akkor is tudtad, hogy mekkora bunkó paraszt és mennyi anyagyűlölet van benne, amikor csak vele jártál, igaz? Aki nem szereti az anyját, az nem szereti a feleségét sem.

2014. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
97%
A gyerekek érezni fogják hogy gyűlölöd. Csak nehogy a gyerekeket is hozzá hasonlithasd majd ha nagyobbak lesznek, mint az én anyám!
2014. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
87%

Ezzel a hülye kérdés már nem tavaly is volt?

Mi a tököm az a május kosár, hol éltek ti valami eldugott tanyán, mert én faluba de még életbe nem hallottam május kosárról.

2014. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
71%
képzeld én sem vettem semmit anyukámnak, pedig nagyon szeretem. Ez egy baromság...olyan mint a valentin nap...ideje felnőttként élned. Ez csak egy műhiszti. Keress hobbit ami leköt, ne a férjed idegrendszerét borzold az ilyen marhaságokkal.
2014. máj. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!