Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyák napjára semmit nem kaptam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyák napjára semmit nem kaptam?

Figyelt kérdés

Teljesen magam alatt vagyok mert nem kaptam egy szál virágot sem anyák napjára,amiről nem a gyerekek tehetnek,hiszen kiscsoportba járnak.

A nagy rajzolt nekem,és nem is az a lényeg,hogy egy rakat pénzt költsön erre az apa.

Hogy mutat így példát a gyerekeknek?

Hogy az anyjukat semmibe kell nézni????

Próbáltam nem mutatni,hogy sírok de persze nem igazán sikerült,és ekkor az "apa" elkezdte ecsetelni a gyerekeknek,hogy az anyjuk már megint milyen hülye hogy hisztizik,mert csinálja a problémát,stb.


Nőnapra sem kaptam semmit,mert minek,és a májuskosarat is úgymond a nagy erőszakolta ki meg az én beszólásom.


És nem érti hogy mi fáj mi bánt...

Tudja hogy milyen nap van ma,mert kérdezte a gyerekeket hogy a mamáknak adtak e ajándékot és mit,de engem meg sem kérdezett.


Hát ennyit nem érdemlek?????

Persze a haverok mind papucsok meg barmok mert ilyeneket számon tartanak és megtartanak,és nevetséges meg minden,de szerintem ezt nem én reagálom túl.


Nagyon fáj a lelkem,hogy egy ekkora b*nkó tahó p*raszt f*reg a gyerekeim apja. Egyébként az anyját is semmibe nézi,azzal is úgy beszél mint a kutyával se szokás.


2014. máj. 4. 20:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim válasza:
12%
Nem értem mér kell fikázni szegényt ha fáj neki akk fáj nem kell az orra alá dörgölni olyan dolgokat h hisztis stb nem azt kérte h kritizáljátok
2014. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
97%

"ha valamiben nem értek vele egyet,más a véleményem akkor én hülye vagyok meg kussolja"


Nő létemre azt gondolom megértem. Gondolom azok is ilyen kardinális problémák.

2014. máj. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
98%

A férjed nem köszöntött fel anyák napján, és ez neked rosszul esik. De közben b.nkó p.rasztnak nevezed. Te milyen "példát" mutatsz a gyerekeidnek...? Hogy tekintesz te az apjukra?


Én se szoktam ajándékot kapni. Épp elég, hogy az oviban a fiam készül, szaval. A lányom meg még pici.

Mit lehet ezen kiakadni? Egyke vagy?


Tessék felnôni. Ha minden h.lye ünnepre elvárod, hogy kapj valamit (nônap, Valentin-nap, kékszemûek napja, stb.) akkor nem irigylem a párodat... Te felköszöntötted anyukádat?


Nem is értem. Rajzolt a gyereked. Kézzel készített ajándékot kaptál. Gondolt rád. Ovis ünnep is biztos lesz. Mit szeretnél még? Porschét....?

2014. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 A kérdező kommentje:

18 erről beszélek és a többség ezt nem érti,akik itt a fejemhez vágják,hogy pénz.MERT NEM PÉNZ! A SZÁNDÉK!!!!! Mert mindig as kertből szedett csokrot kaptam,és az spec többet ért a gyerekeimtől széles mosollyal átölelve engem,mintha a csillagokat kaptam volna a tronyórával....de nekik ma senki nem nyomott virágot a kezükbe....


A májuskosár ezen az országrészen szokás adni a már elvett menyecskéknek is,de mondom az is a kertből szedett volt,1 ft-ba nem került,tehát megint csak a szándék....

2014. máj. 4. 20:53
 25/81 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem teljesen igazad van, hogy rosszul esett, de itt nem ez a fő probléma, hanem az, hogy egyáltalán nem tisztel téged, sem mint nőt, sem mint anyát, és nem utolsósorban, mint embert.


"ekkor az "apa" elkezdte ecsetelni a gyerekeknek,hogy az anyjuk már megint milyen hülye hogy hisztizik,mert csinálja a problémát,stb." - írod a kérdésedben. Szerintem ez megengedhetetlen egy házasságban, még négyszemközt is, nemhogy a gyerekek előtt! Mi az, hogy anyátok már megint hülye?!


És az a legnagyobb baj, hogy a gyerekeid is ezt a példát látják az apjuktól.


És meg kellett állapítanom, hogy közel 37 éves létemre, még mindig okleveles naív vagyok, mert a lélegzetem is elállt egy-két válasz stílusától! Mi az, hogy kötelező baromság??? Mi nemcsak édesanyámat és férjem édesanyját köszöntjük ezen a napon, hanem a még élő nagyikat és keresztmamákat is, és sose egyikőnknek sem jutott eszébe, hogy ez valami szégyellnivaló csökevény lenne!


És ne haragudj, hogy megforgatom a kést a szívedben, de ha az én férjem ezt csinálná, és itt nem az elfelejtés a lényeg, mert pl. a házassági évfordulónkat simán elfelejti, hanem ez az útszéli, tiszteletlen stílus, amit a fiunk is látna, olyan viharsebesen pakolnám össze a cuccait, hogy mire észbe kapna már kívülről nézné az ajtót!

2014. máj. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
100%
Az "elozo" korabban volt csak mire bepotyogtem a telefonon... Az en ferjem meg a szuletesnapomon nem koszontott fel... En is szeretek ki belole, mert ez a totalis kozonyt mutatja, lehet masnak aprosag, de a koszontes hianya akkor is a masiknak a semmibe vetelet jelenti. Mas se vagy mint egy haztartasi alkalmazott...A
2014. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
67%

Apám soha nem vesz anyámnak semmit, hacsak nem mondom neki, egyszer lepte meg spontán virággal. Mi a rák az a májuskosár amúgy?

Ha nem mondod a gyerekeknek,hogy anyáknapja van honnan a fenéből kéne tudniuk, kiscsoportosok!!!! Ááá nem reagálod túl...

2014. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
100%
Akit én szeretek azt az év minden napján szeretem, nem csak egy napon.
2014. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
97%

"18 erről beszélek és a többség ezt nem érti,akik itt a fejemhez vágják,hogy pénz.MERT NEM PÉNZ! A SZÁNDÉK!!!!! Mert mindig as kertből szedett csokrot kaptam,és az spec többet ért a gyerekeimtől széles mosollyal átölelve engem,mintha a csillagokat kaptam volna a tronyórával....de nekik ma senki nem nyomott virágot a kezükbe...."


"nagy rajzolt nekem"


Akkor mégis mi a gond? Nem virágot hanem rajzot kaptál, komolyan nem értem?

2014. máj. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
94%

Mi az, hogy kötelező baromság???


Jobb esetben az ember az év 365 napján szereti az anyukáját, és nem kell külön megünnepelni, pont mint a valatin nap.

2014. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!