Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem undorítóan kövér....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem undorítóan kövér. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Persze nem volt ez mindig így, egy időben szuper alakja és súlya volt, akkor még büszke voltam rá, most meg már az utcára is szégyellek vele kimenni, ég a pofámról a bőr, ha egymás mellett megyünk, legszívesebben elsüllyednék. Már nincs is kedvem sehova se menni vele. Szex gyakorlatilag nulla - hánynom kell ha ránézek.

Próbáltam neki elmagyarázni szépen és csúnyán is, hogy ez így tarthatatlan állapot, ő akkor mindenféle fogadalmakat tesz, hogy majd fél év alatt lead ennyit meg annyit, aztán nagy lendülettel elkezd tornázni, eleinte naponta, aztán kétnaponta, aztán már hetente csak egyszer, utána már kéthetente jut csak eszébe, végül befuccsol az egész történet. És ezt játssza már évek óta.

Hogy lehetne végre észhez téríteni?


2014. ápr. 24. 23:51
 61/96 anonim ***** válasza:
70%

Dolgozik? jár emberek közé? Van szociális életet? Vagy csak otthon csücsül és tojik rá?

Am. ad magára? Ruha? Smink? Haj? Ilyenek?

2014. ápr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
95%

A mozgás hiánya nem okoz ekkora hízást.


Nem lehet, hogy titokban eszik? Én is csináltam ilyet. Mások előtt ment a sali meg a grillezett hal, sovány húsok, aztán ha egyedül maradtam, rendeltem a pizzát, sült krumplit, hamburgert.


Megy a TLC-n a Zugevők, érdemes belenézni, hogy sokan hiszik azt, hogy nem esznek annyit, aztán kiderül, hogy a csipegetésekből kijön plusz 2000 kcal.

2014. ápr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 A kérdező kommentje:

#61: Persze, dolgozik, emberek között van, normálisan öltözködik, szóval ilyen szempontból nincs szétcsúszva, de ez is milyen dolog, idegeneknek felöltözik rendesen, itthon viszont kitapsott mackónadrágban flángál.. oké, nem kell nagyestélyi, de azért valami jelzés a másik felé, hogy "idenézz itt vagyok"..


#62: Zugevés?.. nem, azt nem hiszem. Persze azt nem tudhatom, hogy a munkahelyén mit eszik, de ezt azért nem gondolnám róla.

2014. ápr. 25. 13:31
 64/96 anonim ***** válasza:
66%
Zugevőkről soha nem gondolja senki. Ők vannak a legjobban meglepődve. Irodában dolgozik? Ott lehet a legtöbbet enni. Elég ha egy csomag keksz nyitva van mellette.
2014. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
77%
És ha vennél neki otthonra vmi kevésbé ronda cuccot?
2014. ápr. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem pont azert köver mert undorodik töled, lehet tudalatt es igy akar tavoltartani.

Csalodhatott benned vagy nem tudod kielegiteni

Nem kellesz neki

En 37 eves nö vagyok es UGYANUGY voltam

mint a feleséged , valas utan fogytam le ..

Nem kellett a ferjem!

Nem tudtam jót élvezni vele

2014. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
27%
Amíg te a fenti stílusban nyilatkozol róla,nem is értem,mi jogon várod el tőle,hogy másképp álljon a dolgokhoz.Hasznos tanácsokat bőven kaptál,ideje ezeken elgondolkodni.
2014. ápr. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
Hmmmm.
2014. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
36%

Kedves kérdező! :)


Nem a feleséged vagyok, de én is nagyon sokat híztam, bár a férjem ugyanúgy kíván. Én tudom, hogy 100%-ban az én hibám, és lusta is vagyok, ezt is elismerem. De nekem az is furcsa, hogy undorodsz tőle. Bár megértem, hogy nem tetszik így, hiszen nyilván azért választottad őt, mert tetszett. De akkor is erős számomra a nyilatkozatod.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak. Csak az 1. oldalt olvastam el: közös edzőterem. Én elkezdtem járni, és igen, féltem a többiektől, de aztán rájöttem, hogy baromira senkit nem érdekel, hogy hogy nézek ki, sőt nem is figyelem ki mit gondol. 1 hónapja nem voltam, mert nem a megfelelő edzőruhákat vettem, értem ezalatt a cipőt pl., mert csak úgy elkezdtem járni, azt hittem, hogy mindegy milyen cipőben, de minden alkalommal egyre jobban fájt a lábam, így most amíg nem tudok egy jó cipőt venni, nem megyek.

De mondd meg a feleségednek, hogy az lesz a vége, hogy eltávolodtok egymástól végleg.

Én is próbálok változtatni, sőt, ha a feleséged budapesti, szívesen elmegyek vele edzeni, nekem is jót tenne a társaság és egy kis ösztönzés :)

2014. ápr. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:
53%
Köss valami édességet egy pecabot végére, majd lóbáld előtte. Próbálja futópadon elérni a zabát.
2014. ápr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!