Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem undorítóan kövér....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem undorítóan kövér. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Persze nem volt ez mindig így, egy időben szuper alakja és súlya volt, akkor még büszke voltam rá, most meg már az utcára is szégyellek vele kimenni, ég a pofámról a bőr, ha egymás mellett megyünk, legszívesebben elsüllyednék. Már nincs is kedvem sehova se menni vele. Szex gyakorlatilag nulla - hánynom kell ha ránézek.

Próbáltam neki elmagyarázni szépen és csúnyán is, hogy ez így tarthatatlan állapot, ő akkor mindenféle fogadalmakat tesz, hogy majd fél év alatt lead ennyit meg annyit, aztán nagy lendülettel elkezd tornázni, eleinte naponta, aztán kétnaponta, aztán már hetente csak egyszer, utána már kéthetente jut csak eszébe, végül befuccsol az egész történet. És ezt játssza már évek óta.

Hogy lehetne végre észhez téríteni?


2014. ápr. 24. 23:51
 21/96 anonim ***** válasza:
94%

Néhány lényeges pont, amit már a többiek is írtak.

Első körben legyen egy vérvétel, ami kiszűri, hogy nincs-e valami testi probléma. Cukor, IR, pajzsmirigy stb. Aztán keressetek meg egy dietetikust, aki segít összeállítani az étrendet. Hiába vettél könyveket, ha nem tudja kiszedni a lényeget! Én is voltam terhességi cukorbeteg, adtam már le 20 kilót, de miután nem jó a cukrom, nem mindegy hogyan fogyózok, így én is kértem segítséget.

Magyarázd el neki, hogy konditerembe nem csak 20 éves dögös fiúk és lányok járnak, hanem nagyon sok 40 év körüli ember van, köztük testesebbek is. Akik szintén fogyni szeretnének. Vannak csoportos órák is, pl. Hot Iron, amivel nem erőlteti meg az ízületeket, viszont remekül lehet vele fogyni és még a szuszt is kihajtja az emberből. Te is kipróbálhatod, mindkét nem jár erre. Vagy személyi edző, az is jó választás.

Kell még egy fontos motivációs tényezőt is találni, muszáj valaminek kattannia benne.


Esetleg ha édességrohamai vannak (mint nekem voltak), érdemes lenne pikolinát tartalmú krómot szednie, az megfogja, na meg sürgősen cukrot, inzulint nézetni, mert lehet gond van.


Sok sikert neki!

2014. ápr. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
80%

Lehet azert hizott meg mert nem tudod kielegiteni es ezert az evesbe menekult.

Lehet veled szexelni egy kin neki , minden alkalommal önmagát eröszakolja meg, h rávegye magát

Nálam ez állt a háttérben, elváltam es lefogytam.

A volt férjemnek korai magömlese volt , es mindig akkor húzta ki mikor nekem is jó lehetett volna.

Azonkivul egy agressziv termeszet is volt.

Lehet nem kiván már téged, a háta közepére sem de ezt még magának sem vallja be

2014. ápr. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
94%

Én ugyan nem házasság de egy elég hosszú kapcsolat alatt (5 év) híztam több, mint 30 kilót. Az első évben minden szép és jó volt aztán jöttek a kilók és plusz 20 körül vettem észre, hogy gáz van de akkor már kb mindegy volt. Anyám akkor bánathájnak hívta, mert az a kapcsolat onnantól kezdett haldokolni, hogy hízásnak indultam, mert azt ettem amit a pasim, és annyit amennyit ő, mert szeretett főzni és hiszti rohamot kapott ha nem ettem belőle "eleget", mert akkor biztos nem ízlik. Aztán már nekem is állandóan rosszkedvem volt és az evésbe menekültem. Esténként simán beküldtem egy egész napi kajaadagot, nem csoda ha híztam és mikor végleg kiborultam, hogy ne tovább akkor se sikerült leadnom, pedig csökkentettem a kajaadagot de a túlsúly miatt az ízületeim nem bírták a futást és hasonló mozgásformákat. Aztán a pasi dobva lett és 3 hónap alatt kb leolvadtak rólam a kilók, amikkel az előtte lévő évben végig küzdöttem és meg se moccantak.


Tehát nem lehet, hogy valami a lelki világával se stimmel? Mert plusz 10 kiló felett már "küzdeni" kell érte egy egészséges embernek, hogy megmaradjon a plusz 20-30 kiló. Több, mint egy éve tartom az ideálistól 10-zel több súlyom, most a tavasz, megújulás jegyében párommal elkezdtünk futni, itthon "challenge" tornákat csinálni. (30 napig felülés, fekvőtámasz, stb) Nagyban motivál, hogy csinálja velem, jön velem, versenyzünk és legfőképp, hogy azt eszi amit én! Pedig ő is a szerencsésebb férfi alkat. 2 hete mozgunk és a már-már férfias pocakja eltűnt, míg rajtam még semmilyen változás nincs kb csak kicsit feszesebb lett a combom meg a fenekem, de a mérleg inkább mutat többet, mint kevesebbet. Én is könnyen feladom a dolgokat, amikor magamtól próbáltam tornázni egy hétig se bírtam, de így hogy csinálja velem nagyon sokat jelent, mert van aki húz és aki miatt nem találhatok ki megnyugtató kifogásokat, hogy ma miért nem csinálom meg. Ráadásul stresszevő vagyok, de mivel nincs itthon olyan kaja vagy alapanyag amiből hízlaló kaja készíthető, ezért ha ideges vagyok max répát tudok rágcsálni, ez is nagyban segít, este meg érzem azt, hogy ciki lenne a vacsiból kétszeres adagot enni, mint ő, szóval úgy sikerül belőnöm, hogy mennyit "illene" ennem, hogy az ő adagja alatt picivel max, de többet soha. (estére kb madárétkű lesz ezért ő az etalon :)) Szóval nekem igenis párom segít a fogyásban, mert egyedül képtelen vagyok rá. Mégse szól le miatta vagy hasonlók hanem mellettem van, mert tudja milyen sokat jelent ez nekem. Plusz ugye neki is jobb lesz, ha vékonyabb és csinosabb leszek. :P


24 N

2014. ápr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
19%
Nem kell ide diéta. Egyen rendesen, igen, zsíros kaját is, a chipset, cukros dolgokat tegye le (amugy is károsak!)! Legalább 2 naponta edzzen, otthon is jó! Megfelelő kombinácioval fogyhat! Folyt
2014. ápr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
0%

Folyt.

Ha gondolod, leirom az edzéstervem! Csak egy kis hely kell a földön, de a szabadban is csinálhatja most hogy jó idö van:) ha nem akarja,válj csak el, sajnos sok pali ezekre bukik, nem marad 1edül.

2014. ápr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
62%

Pedig nyugodtan megvehetnéd neki a fitness bérletet. Járjatok le együtt minden másnap az edzőterembe.Pár hét alatt nagy változás történhet nála,csak el kell járni.


És ne aggódj,bőven plusz 30kiló túlsúllyal is járnak edzőterembe, hiszen azért találták ki, hogy szépüljenek,erősödjenek az emberek...

2014. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
53%
Még annyit, hogy én is banatomban ettem, párom nem törődött velem, depressziós is lettem, az evés nyugtat csak meg, amit megszoktam már, de nem tetszik a kép a tükörben:))
2014. ápr. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
20%

Nem kell ide még fitnesz bérlet sem, meg semmi költség. 30 kiló plusszal, h az izületek ne menjenek tönkre, elég alkalmanként 30 perc séta. Majd gyorsabb séta, ha pár kiló már lement végül el lehet kezdeni kocogni. Mindezt minden második nap. Ehhez tényleg nem kell semmi, csak akaraterő, és még a fitnesz klubba se lesz ciki lemenni, mivel a sétatéren/futópályán úgyse nézi őt senki.


A kérdezőnek meg az a tanácsom, h addig is nyugodtan elkezdhet más csajokat hajtani. Ha lebukik, akkor valószínűleg észhez tér az asszony... Azért nehogy már le kelljen mondania a jó szexről, mert a nő lusta mint a szar.

2014. ápr. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:

Szerintem a közös edzés a legrosszabb lenne ebben az esetben. Úgy érezné, hogy felügyelni mész vagy szánalomból és abszolút nem motiválnád ezzel. Egyébként a kondi sem a legjobb ötlet, ha nem fut mellette. Inkább CrossFit vagy Kettlebell, ami inkább már kardió jellegű. A csapat is húzná egymást, plusz az edző sem hagyná nyugton.


De aki évek óta meg sem hallja, amit mondasz, annak szerintem hiába mondod. Valami komoly sokk kell, hogy felébredjen az álomvilágból. Dolgozik egyáltalán?

2014. ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
43%
Etrend, mozgas, igy megy a sulyvesztes.
2014. ápr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!