Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem undorítóan kövér....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem undorítóan kövér. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Persze nem volt ez mindig így, egy időben szuper alakja és súlya volt, akkor még büszke voltam rá, most meg már az utcára is szégyellek vele kimenni, ég a pofámról a bőr, ha egymás mellett megyünk, legszívesebben elsüllyednék. Már nincs is kedvem sehova se menni vele. Szex gyakorlatilag nulla - hánynom kell ha ránézek.

Próbáltam neki elmagyarázni szépen és csúnyán is, hogy ez így tarthatatlan állapot, ő akkor mindenféle fogadalmakat tesz, hogy majd fél év alatt lead ennyit meg annyit, aztán nagy lendülettel elkezd tornázni, eleinte naponta, aztán kétnaponta, aztán már hetente csak egyszer, utána már kéthetente jut csak eszébe, végül befuccsol az egész történet. És ezt játssza már évek óta.

Hogy lehetne végre észhez téríteni?


2014. ápr. 24. 23:51
 41/96 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkész válaszokat. Írtatok néhány elgondolkodtató dolgot.

Ami a táplálkozást illeti, lehet hogy lehetne szigorúbb, de amúgy alapvetően nem eszik sokat (tulajdonképpen kevesebbet eszik mint én), a zsíros kajákat is messzire kerüli. Jelenlegi tudásunk szerint orvosilag nem igazán indokolt ez az elhízás (bmi=32), úgyhogy valószínűleg a rendszeres testmozgás hiánya ill. lelki probléma áll a háttérben, amint az a legtöbb válaszban körvonalazódott.

Tisztán látszik, merőben új stratégiát kell kidolgoznom, mert az eddigiek sajnos nem működtek..

2014. ápr. 25. 10:27
 42/96 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas és hány kg az asszonyság"
2014. ápr. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 anonim válasza:
21%
El tudom képzelni azt az undorítóan kövéret. Biztos 80 kiló a 170 cm-hez. Kb. annyi a bmi 32. Csak nem mérleg jegyű a kérdező? Azok ennyire külsőség mániások. Külön szégyen, ahogy a feleségéről beszél.
2014. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 anonim ***** válasza:
2%
Kamu is nagyon lehet. Volt mar egy ilyen nagyon hasonlo kerdes.
2014. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:
100%

Hormonális kivizsgáláson volt? Ha betegség okozza, akkor orvosilag kell első körbe kezelni.

Ha ott kizártak mindent (pajzsmirigy pl), akkor a személyi edző lesz a megoldás.

2014. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mi haszontalan volt a válaszomban...

Ha a krumplit, fehér lisztet, fehér rizst elfelejti, már sokat tesz az egészségéért. Fontos lenne, hogy napi ötször egyen keveset, és persze mozgás. Ekkora túlsúllyal már sok minden megterhelő az izületeknek, szívnek, úgyhogy csak lightosan kezdjen neki.

2014. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
97%

"El tudom képzelni azt az undorítóan kövéret. Biztos 80 kiló a 170 cm-hez. Kb. annyi a bmi 32. Csak nem mérleg jegyű a kérdező? Azok ennyire külsőség mániások. Külön szégyen, ahogy a feleségéről beszél."


40 év körüli, 170 cm magas nőnél a 95 kg, a 32-tes bmi. Egyébként meg komolyan képes vagy horoszkóppal jönni? Esetleg netes kártyát nem akarsz vetni?

2014. ápr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:
84%

Én már leírtam korábban, hogy szerintem mit kellene tenned (támogatni őt). Azóta írtad, hogy a BMI 32. A leírásod alapján azt gondoltam, hogy itt egy legalább 95-100 kilós hölgyről beszélgetünk.

Nő vagyok, én is meghíztam (PCOS+pajzsmirigy, meg a mozgásszegény életmód), 160 cm-hez vagyok jelenleg 77 kiló, de voltam 84 is. Ez most 30,1-es BMI. Tisztában vagyok a problémával, küzdök vele, de volt idő, hogy annyira sok minden összejött, hogy nem foglalkoztam ezzel.

Kövér vagyok, igen, de azért az undorítótól nagyon messze vagyok. A férjem nem szégyell, a szexuális életünk is működik. Mondjuk, sosem voltam nádszál vékony, előtte kb. 60 kiló voltam, és a szerencse a dologban, hogy az arányok (mell-derék-fenék) így is megmaradtak. De azt tényleg nagyon határozottan állítom, hogy ez nem undorító. Nem reng rajtam a háj, szép az arcom, alakom is van. Nyilván nem szép annak, aki a vékonyat szereti, de soha nem volt olyan érzésem, hogy bárki is undorral tekintene rám. Ha a saját férjem tenné ezt, valószínűleg teljesen összeroppannék.


Most hálát adok az égnek, hogy a férjem milyen normálisan és szeretettel áll a kérdéshez, sosem mondott rám ilyeneket, a hátam mögött sem, ebben biztos vagyok. Ellenben segített, hogy kivizsgáltassam magam, együtt edzünk, együtt figyelünk a kajára.

Ha te egy 32-es BMI-nél már azt érzed, hogy szégyelled őt az utcán és legszívesebben elsüllyednél... akkor ne haragudj, de nálad is gondok vannak fejben.

2014. ápr. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 A kérdező kommentje:

168cm/~92kg (42 évesen).

Persze, tudom, ez még nem a "padödö-kategória", de számomra ez az elhízás egy rejtett üzenet, melynek jelentése: "le vagy ejtve magasról". Hiszen tudja jól, hogy nekem a nőies alak sokat számítana, mert az esztétikai vonatkozásokon túl azt jelentené számomra, hogy még mindig fontos vagyok neki.

2014. ápr. 25. 11:39
 50/96 anonim ***** válasza:
33%

Nekem az exem mondta anno,hogy nézz már magadra,hogy nézel ki...meg ilyenek! Elhagytam egy nála jóval fiatalabb pasiért aki azóta is szeret és mellettem van,pedig azóta csak még feljött jó pár kiló.de soha nem nyilatkozna így rólam és a szex is megy neki velem!:)

Viszont az ex szavai belém maródtak,úgyhogy örülj ha nem fogy le a feleséged,mert ha sikerül neki el is fog hagyni szerintem!

2014. ápr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!