Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az anyósom azt akarja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyósom azt akarja, hogy az ő ruhájában menjek férjhez. Hogy mondjam meg hogy én ezt fel nem veszem?

Figyelt kérdés

nagyon jóban vagyunk és most, hogy megolt az eljegyzés elmondta, hogy ő mindig a lányának tartogatta a ruhát, de a lánya nem fért bele, így nekem adja,

.hogy mindig az volt az álma, hogy ráhagyományozza valakire. meg hogy élete legszabb napja lesz, mikor a legkisebb fia feleségül veszi a szerelmét, aki ezt a ruhát viseli, maiben ő is megkötötte a boldog házasságát. és hogy anno ez a ruha milyen divatos volt, mindenki irigyelte, mert akkoriban nem volt pénz ám ilyenre(csak ők jó módúak voltak akkoriban), külön neki varrták a legszebb anyagból. de nagyon csúnya! kb így néz ki: [link]

csak még ráadásul a nyaka is zárt és tiszta buggyos a válla. de amúgy ugyanilyen anyag. most hogy mondjam meg neki? nem akarom megbántani.


2010. jan. 13. 17:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/112 A kérdező kommentje:

hát igen, csak a párom unokahúgát sajnálom, de kötve hiszem, hogy valaha is előkerül még az a ruha. mikor anyósom nekem akarta adni, akkor a párom nővére is vágta a háta mögött a pofákat a ruhára, szóval az egész csak arról szólt, hogy nekünk keresztbe tegyen. ha egyszer az ő lánya férjhez megy az százszor akkora felhajtás lesz, mint a miénk, minden sokkal szebb és jobb lesz, vadiúj drága ruhával. egyszerűen ilyen természet.

mindenesetre köszönöm a válaszokat, mindenkinek sok boldogságot!

2010. aug. 10. 08:55
 112/112 anonim ***** válasza:
100%
:)))))) hat ezen haalmasat kacagtam! ez nagyon jooo!!! :D
2010. szept. 19. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!