Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyszerűen nem értem a vendége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem a vendégeinket! Ez tényleg sértő a gyerekes családokra nézve?

Figyelt kérdés
Egy esküvő szerintem nem akkora buli a gyereknek mint a szülőnek, legalább is én mindig halálra untam magam a ceremónián, meg a vacsoránál ott kellet ülni, rám szóltak, hogy ne szaladgáljak stb. Pont ezért, hogy a szülők és a gyerekek is jól érezzék magukat kialakítottunk egy gyereksarkot, ami közvetlenül a mellet a terem mellett van, ahol a fogadás. Lesz mese, kifestő játékok stb. Ere pár anyuka lehurrogott, hogy ez milyen paraszt dolog, nem képzelem, hogy én majd eldugom a gyerekeket és akkor inkább mondjam meg hogy ne is jöjjenek. Esküszöm semmi rosszindulat nem volt bennem, csak ha az ember nem tudja kire rábízni a gyereket, hogy kicsit kikapcsolódjon, jó ötletnek tűnt. Nem értem ezt a reakciót, de mondjuk nekem nincs is gyerekem, ezért kérdezem, szerintetek tényleg rossz ötlet?

2014. jún. 4. 13:38
 81/96 anonim ***** válasza:
11%
64%-os, az a trágár, akinek már sok kommentjét törölték!!!
2014. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
13%
Senkiházi? Szeretnél te ilyan senkiházi lenni,ezt hidd el.
2014. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:
16%
Az enyémet biztos nem...Te tisztában vagy a "trágár" szó jelentésével?
2014. jún. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:
16%
Ja hogy ez már ilyen hírhedt troll itt ? Akkor én leléptem ,nincs erre időm ,jó esküvőzést a kérdezőnek.
2014. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:
69%

Hogy jön ide a magyar mint szitokszó? Ásd el magad ba*meg, ez már a legalja.


Egyébként én sem akarok gyerekeket az esküvőmön. Eddig ahányon voltam, és voltak kölykök, mindegyik üvöltött, rongált, hisztizett, a legjobb barátnőm esküvői videóján a templomi szertartásból semmi sem hallatszik, mert valamelyik ősanya arany bogárkája okádásig ordított, anyuka pedig inkább figyelmen kívül hagyta, abból majd tanul a gyerek.

Értem én, hogy nem mindegyik ilyen, nem minden gyerek gáncsolja el a pincéreket, ken össze mindent mocsokkal és ordít meg veri magát a földhöz, de engedtessék meg az ember lányának, hogy ne akarjon kockáztatni. Akiben meg nincs annyi belátás, hogy az esküvő nem róla és a porontyáról szól, az maradhat is otthon. Engem sem vittek kiskoromban anyámék egyre sem, csak ha már tudtam rendesen viselkedni, nem is sértődtem meg, nagymamám vigyázott rám aztán annyi. Fel kéne fogni, hogy más élete nem a ti gyerekeitek körül forog.

És mielőtt megkapnám valamelyik öntudatos amazontól: nem, nem vagyok gyerekgyűlölő, csak az ÉN nagy napomon hadd ne azzal kelljen foglalkozom, hogy mások gyerekei csinálják a cirkuszt.

2014. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 anonim ***** válasza:
34%

#86 fogalmazta meg jól! Nem szabad megkockáztatni!


Itt nem arról van szó, hogy rühellünk minden gyereket, mert egytől egyig ördögfajzatok. Lehet 100-ból csak egy iyen van, de ha az az egy pont ott van az esküvőn, akkor elcseszi az egészet!


Én sem kockáztatnám meg! Egy gyereknek semmi keresnivalója egy meghitt ünnepségen.

2014. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
39%

Amit az utóbbi pár oldalon műveltetek, az kritikán aluli. Erről ennyit.

Érdekes, a mi esküvőnkön nem egy gyerek volt és sem az esküvőn, sem a lagzin semmiféle kellemetlenség, probléma nem volt velük. Illetve a keresztlányunk az esküvőn fejest ugrott a dobogóról. Ezért gondolom a drága gyerekgyűlölő 55%-os ott helyben agyonütötte volna őt is és egész családját. Megyek én is és így utólag jól elverem érte, mert 2 pillanatig elvonta rólam a figyelmet. Szánalom.

2014. jún. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
38%

"Egy gyereknek semmi keresnivalója egy meghitt ünnepségen"


Egy leendő anya önvallomása. Remélem a vőlegény is olvassa!

2014. jún. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
36%

Anyatigrisek...

#88 micsoda tüneményes kis családod van, hogy minden gyermek ilyen édi-bédi, jól nevelt, tüneményes bóbita!

2014. jún. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
25%
90-es, ne alázd magad tovább, már így is a béka ..... alatt vagy!!!
2014. jún. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!