Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyszerűen nem értem a vendége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem a vendégeinket! Ez tényleg sértő a gyerekes családokra nézve?

Figyelt kérdés
Egy esküvő szerintem nem akkora buli a gyereknek mint a szülőnek, legalább is én mindig halálra untam magam a ceremónián, meg a vacsoránál ott kellet ülni, rám szóltak, hogy ne szaladgáljak stb. Pont ezért, hogy a szülők és a gyerekek is jól érezzék magukat kialakítottunk egy gyereksarkot, ami közvetlenül a mellet a terem mellett van, ahol a fogadás. Lesz mese, kifestő játékok stb. Ere pár anyuka lehurrogott, hogy ez milyen paraszt dolog, nem képzelem, hogy én majd eldugom a gyerekeket és akkor inkább mondjam meg hogy ne is jöjjenek. Esküszöm semmi rosszindulat nem volt bennem, csak ha az ember nem tudja kire rábízni a gyereket, hogy kicsit kikapcsolódjon, jó ötletnek tűnt. Nem értem ezt a reakciót, de mondjuk nekem nincs is gyerekem, ezért kérdezem, szerintetek tényleg rossz ötlet?

2014. jún. 4. 13:38
 31/96 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem tudom, te milyen esküvőkre jársz 25-ös , de mi ketten 40.000 forint alatt még egy esküvőre sem mentünk el és hozzánk sem jött ez alatt senki.
2014. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:
96%
és nem csak a vendéglátó köteles igazodni a vendéghez hanem fordítva is. ez esetben kérdező jól járt el és az anyuka volt bunkó, 22-es pedig olyan esküvőt tart a pénzén amilyet szeretne ha pedig kölyök ellenes ahogy mondja hát akkor istenem :)
2014. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 anonim ***** válasza:
14%

"6 -8 év alatt egy sem bírja visítás, bőgés -rohangálás , nélkül a hosszú ceremóniákat."

Hmm bizonyára az ország összes gyerekét ismered, hogy ilyen hülyeséget kijelentesz igaz? Az én lányom attól sokkal visszahúzódóbb, minthogy ordítozzon, bőgjön, visítson egy ceremónián. Ezek szerint nem ismered őt igaz?

2014. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 anonim ***** válasza:
76%
A nászajándék nem kötelező! Senkit nem dobunk ki ha nm hoz ,vagy ha az értéke nem fedezi a vendéglátása költségét. Ha hoz azt megköszönjük. De szándékosan ne rontsa a hangulatot, ugyanez vonatkozik a magukat rendszeresen hülyére -kötekedőre ,erősre ivó emberekre is. Ők sem lesznek meghívva.
2014. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 anonim ***** válasza:
77%
először is én kis esküvőt szerveztem és még így is szép kis összeg volt csak a terem bérlés(pedig sima önki volt) és az étterem.Senkitől nem vártunk nagy ajándékot olyanokat írtunk a listára amit olyan is tudott venni akinek nem volt sok pénze pl. fakanál.Nem tudom kinek van 40 ezer ft-ja ilyenre de az szerencsés viszont nem mindenki van így szóval a nászajándék nem nagy kunszt a töredéke sincs az egésznek talán 0-ra jön ki a költség menyasszony tánccal együtt ha szerencséje van
2014. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 anonim ***** válasza:
91%

A mi eskuvonkon nem voltak gyerekek. Volt aki emiatt nem jott vagy csak az apa jott anya sztrajkolt...

A noveremnek a mult heten volt es o a nagy egyenjogusag nevebe meghivott mindenkit gyerekestul :) most mosolygok de akkor sajnaltam mert tortentek dolgok

2014. jún. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 A kérdező kommentje:
mik történtek utolsó?
2014. jún. 4. 14:08
 38/96 anonim ***** válasza:
79%
ja és aki azt mondja a kislánya visszahúzódó az biztos igaz csak a csorda szellemnél vadulnak a gyerekek húú de még hogy :D a kisöcsém ha haverok jöttek igazi kis vadállattá vált ilyen korban.
2014. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 anonim ***** válasza:
13%
Táncsak jobban ismerem a lányom, mint te kedves 38-as. Hidd el, hogy nem vadul akkor sem, ha mellette vadulnak. Ne akard nekem bemagyarázni.
2014. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:
83%

akkor dom másképp anyuka:

lagzi van a gyerek szét ette magát nem volt meg a szokásos délutáni alvás ellenben evett egy nagy szelet tortát(cukor=energia) és ha csak egy rosszcsont van a csoportban előáll egy jó ötlettel és mivel unatkoznak a csorda bármilyen jó ötletre hajlamossá válik. A szülő nem tud mindig figyelni rá ezalatt hisz ő is élvezi a lagzit a gyerek ezt észreveszi hisz nem hülye. A végén már fáradt lesz álmos tán a pocija is fáj és elkezd nyűgös lenni talán sír is vagy csak simán rosszalkodik,oké hogy a te lányod nem ilyen de a többség igen

2014. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!