Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyszerűen nem értem a vendége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem a vendégeinket! Ez tényleg sértő a gyerekes családokra nézve?

Figyelt kérdés
Egy esküvő szerintem nem akkora buli a gyereknek mint a szülőnek, legalább is én mindig halálra untam magam a ceremónián, meg a vacsoránál ott kellet ülni, rám szóltak, hogy ne szaladgáljak stb. Pont ezért, hogy a szülők és a gyerekek is jól érezzék magukat kialakítottunk egy gyereksarkot, ami közvetlenül a mellet a terem mellett van, ahol a fogadás. Lesz mese, kifestő játékok stb. Ere pár anyuka lehurrogott, hogy ez milyen paraszt dolog, nem képzelem, hogy én majd eldugom a gyerekeket és akkor inkább mondjam meg hogy ne is jöjjenek. Esküszöm semmi rosszindulat nem volt bennem, csak ha az ember nem tudja kire rábízni a gyereket, hogy kicsit kikapcsolódjon, jó ötletnek tűnt. Nem értem ezt a reakciót, de mondjuk nekem nincs is gyerekem, ezért kérdezem, szerintetek tényleg rossz ötlet?

2014. jún. 4. 13:38
 51/96 anonim ***** válasza:
30%
Ha én nem akarok gyereket az esküvőmön, akkor nem hívok meg olyan családokat ahol van gyerek. De nem vagyok akkora tapló, hogy meghívom, de olyan feltétellel, hogy a gyerekét nem hozhatja el. Én biztos megsértődnék, és szerintem minden jó érzésű anyuka. A korhatár is vicces, hogy mondjuk Marika lánya ott van, mert ő 14 éves, a Juli lánya meg nem jöhet, mert csak 13. Persze a saját esküvőd és bizonyos szempontból te szervezed, te szabhatsz meg dolgokat na de nem ilyet, ez bunkóság.
2014. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
95%

utolsó igazad van csakhogy a mai gyerekeket valahogy elnevelik.Példa:

Anyukám zongora tanárnő és azt tapasztalja hogy egyre kevesebb anyagot tud feladni a gyerekeknek ami 5 éve ugyanannak a korosztálynak még ment az a mostaninak már a töredéke sem. Plusz régen ha a tanárnő azt mondta akkor az úgy is volt egy mostani tanítványa meg a földre vetette magát és visított hogy de az nem úgy van ahogy a tanárnéni mondja:S

Nem tudom hogy egyes szülők mi a fenét csinálnak,de minden ovónő ismerősöm is egyre többet panaszkodik hogy ha szépen részól hogy nem szabad vagy ellentmond vagy csúnyán visszaszól de volt hogy le is köpte.Valahogy változik az ifjúság és nem jó fele(és itt értelmiségi szülők gyerekeiről van szó nem 8.ker-ről)

2014. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim ***** válasza:
100%

Ez tökéletes megoldás, szerintem nagyon figyelmes tőletek hogy anyu is tudjon bulizni és a gyerkőcök is ott legyenek! Írom ezt én is anyaként.

Az a bunkóság ha úgy hívnád meg őket, hogy a gyerek maradjon otthon.

2014. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:
38%
Én férfi létemre ott vetnék véget az egész kapcsolatnak, amikor a menyasszonyom a gyerekeket ki akarná tiltani a lagziból! Milyen anya lenne belőle?
2014. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
100%

Amikor olyan lagziban voltam, ahova gyerekes családokat is meghívtak, úgy igazán soha nem volt baj a kicsikkel, eljátszottak, szaladgáltak.

Nagyon jó ötlet a gyereksarok, ha nem úgy gondolod, hogy érkezéskor ott kötelező jelleggel le kell rakni a gyerekeket. A kicsiknek azért nagy élmény egy lagzi, nem biztos, hogy rögtön az elején ki kell őket belőle vonni, mert akkor még biztos a felnőttek közt akar majd lenni a többségük. Később, ha megunják, lehet menni játszani. Nekem tetszik ez a megoldás.

2014. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:
24%
Végre 81%-ostól egy jó komment.
2014. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem jóérzésű anyuka tudja hogy a gyerek nem való esküvőre, ha ezen megsértődik akkor majd kevesebb teríték lesz . Nem fogja néhány ordító kisgyerek tönkretenni a hangulatot, hogy egészből csak az maradjon emléknek ,hogy végig visították a napot kiidegelve mindenkit és lerántották az abroszt. Ez a kettőnk napja ,gyereknap máskor van és máshol.
2014. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
34%
Teljes mértékben velem ért egyet a leendő férjem ,és ehhez semmi köze ahhoz hogy milyen anya leszek. Mindenesetre nekem eszembe sem fog jutni esküvőre vinni a gyereket. Ha megyek addig vigyáz rá valaki.
2014. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim ***** válasza:
21%

"Szerintem jóérzésű anyuka tudja hogy a gyerek nem való esküvőre, ha ezen megsértődik akkor majd kevesebb teríték lesz . Nem fogja néhány ordító kisgyerek tönkretenni a hangulatot, hogy egészből csak az maradjon emléknek ,hogy végig visították a napot kiidegelve mindenkit és lerántották az abroszt. Ez a kettőnk napja ,gyereknap máskor van és máshol."



Hova jut a világ, ha véletlenül el tudják valakivel vetetni magukat az ilyen "nő"-k?

2014. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:
32%
"Leendő férjem" Csak ne hogy az is maradjon!!!
2014. jún. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!