Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyszerűen nem értem a vendége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem a vendégeinket! Ez tényleg sértő a gyerekes családokra nézve?

Figyelt kérdés
Egy esküvő szerintem nem akkora buli a gyereknek mint a szülőnek, legalább is én mindig halálra untam magam a ceremónián, meg a vacsoránál ott kellet ülni, rám szóltak, hogy ne szaladgáljak stb. Pont ezért, hogy a szülők és a gyerekek is jól érezzék magukat kialakítottunk egy gyereksarkot, ami közvetlenül a mellet a terem mellett van, ahol a fogadás. Lesz mese, kifestő játékok stb. Ere pár anyuka lehurrogott, hogy ez milyen paraszt dolog, nem képzelem, hogy én majd eldugom a gyerekeket és akkor inkább mondjam meg hogy ne is jöjjenek. Esküszöm semmi rosszindulat nem volt bennem, csak ha az ember nem tudja kire rábízni a gyereket, hogy kicsit kikapcsolódjon, jó ötletnek tűnt. Nem értem ezt a reakciót, de mondjuk nekem nincs is gyerekem, ezért kérdezem, szerintetek tényleg rossz ötlet?

2014. jún. 4. 13:38
 71/96 anonim ***** válasza:
79%
61-es ,de gáz vagy... A férjemmel együtt 4 diplománk van ,az összes családtagnak szintén,mégis le tudtunk szervezni egy játszósarkot ,és a cukorka -bár egy élmény volt.
2014. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:
5%
Nekem meg 6 diplomám van és apukám erősebb ,én nyertem.. Nehogy már megmond nekem ,milyen legyen az esküvőm!
2014. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
12%
6 diplomád nem lehet akkor legalább 60 éves vagy. LOL ,buta tyúk.
2014. jún. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
58%

"Úgy látszik kultúrembereket hívunk meg akik tudják minek mikor van ideje. Az eleve diliseket ,alkeszokat meg se hívjuk ,így is lesznek bőven sokan."

Szánalom...

2014. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem vetted volna észre vicc volt a 6-os szám te majom!
2014. jún. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
19%
Aki itt veri magát a diplomájára ,amit bárki írhat, az a szánalom!
2014. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
20%
Te verted magad a legjobban,ahogy mondtam ...szánalmas vagy. Sajnálom a leendő férjed.
2014. jún. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:
11%
64%-os, megint úgy akarsz járni, mint tegnap?
2014. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:
26%
Miért mi volt tegnap? Kedd?
2014. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:
29%
Én nem szóltam be senkinek csak leírtam a véleményem ,te meg beszólsz, személyeskedsz ,ez a különbség, és ne sajnálkozz te kis senkiházi .
2014. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!