Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyszerűen nem értem a vendége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem a vendégeinket! Ez tényleg sértő a gyerekes családokra nézve?

Figyelt kérdés
Egy esküvő szerintem nem akkora buli a gyereknek mint a szülőnek, legalább is én mindig halálra untam magam a ceremónián, meg a vacsoránál ott kellet ülni, rám szóltak, hogy ne szaladgáljak stb. Pont ezért, hogy a szülők és a gyerekek is jól érezzék magukat kialakítottunk egy gyereksarkot, ami közvetlenül a mellet a terem mellett van, ahol a fogadás. Lesz mese, kifestő játékok stb. Ere pár anyuka lehurrogott, hogy ez milyen paraszt dolog, nem képzelem, hogy én majd eldugom a gyerekeket és akkor inkább mondjam meg hogy ne is jöjjenek. Esküszöm semmi rosszindulat nem volt bennem, csak ha az ember nem tudja kire rábízni a gyereket, hogy kicsit kikapcsolódjon, jó ötletnek tűnt. Nem értem ezt a reakciót, de mondjuk nekem nincs is gyerekem, ezért kérdezem, szerintetek tényleg rossz ötlet?

2014. jún. 4. 13:38
 21/96 anonim ***** válasza:
94%
én személy szerint a 10-est is megértem mert az én vendégeim gyerekeire hiába szóltam rá csak kinevettek,hogy de azért is csinálják tovább az anyukák meg csak mosolyogtak hogy milyen elevenek. Jó ötlet a sarok mert elvonja majd a figyelmüket.A várnál nem árt valami cipő tároló rész mert előtte le kell venni a lábbeliket.
2014. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
44%
Le lehet hurrogni de az én esküvőmön én meg a férjem válogatom meg ki jöhet és ki nem ,ha már kvázi ingyen mulatnak. Nem kellennek a vásott kölkök , 6 -8 év alatt egy sem bírja visítás, bőgés -rohangálás , nélkül a hosszú ceremóniákat. Ez ilyen, ezért kell otthon maradniuk.
2014. jún. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
55%
De nászajándékot azért vihettek az "ingyen mulatók" ugye! Szánalmas vagy te is meg a férjed is, összeilletek!
2014. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
58%
22-es, oszt jó vót a lagzi???
2014. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
62%

Mindenki a nászajándékkal jön...

Csak vessük össze a foglalás,ceremónia,étterem bérlése és a kaja árát,esetleg még más plusszt is és ahhoz képest egy turmix gép vagy váza ára nudli(többség nem add bele ennél többet)

2014. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
57%
Ingyen???? Mert persze nászajándékként ne vigyenek pár tízezer forintot, ugye? Ne nevettesd már ki magad!
2014. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
68%
Én kiskoromban rengeteg lagzin voltam, de soha nem szóltak ránk semmiért. Rohangásztunk, táncoltunk, játszottunk, feltaláltuk magunkat a többi gyerekkel, nem kellett külön lefoglalni minket. A család férfi tagjai még "uszítottak" is minket a hü(l)yeségekre :D, szerintem ez csak neked rossz emlék. Szerintem gyereksarok nélkül is feltalálják magukat a gyerekek a felnőttek között is, de ha te akarsz kialakítani egy gyerek sarkot a te dolgod, senkinek nincs beleszólása hogy szervezed meg a lagzidat.
2014. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
73%
Hozzáteszem nekem eszembe sem jutna kisgyereket hurcolni esküvőkre, pont azért mert zavaróak tudnak lenni és nekik sem jó a számukra dögunalmas és hosszú órákig tartó esküvő. Operába ,színházba sem visznek 3 évest,ha nem tud senki más vigyázni rá akkor sem.Nem oda való.
2014. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
60%

Istenem! Most valakinek más a véleménye és rögtön szét kell offolni az egész fórumot?!?!


Micsoda kulturált emberi lények vannak! És még Őt ítélkeznek?

2014. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
36%

"kvázi ingyen mulatnak"

És a nászajándék amit adtak az jó volt igaz?

2014. jún. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!