Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyszerűen nem értem a vendége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem a vendégeinket! Ez tényleg sértő a gyerekes családokra nézve?

Figyelt kérdés
Egy esküvő szerintem nem akkora buli a gyereknek mint a szülőnek, legalább is én mindig halálra untam magam a ceremónián, meg a vacsoránál ott kellet ülni, rám szóltak, hogy ne szaladgáljak stb. Pont ezért, hogy a szülők és a gyerekek is jól érezzék magukat kialakítottunk egy gyereksarkot, ami közvetlenül a mellet a terem mellett van, ahol a fogadás. Lesz mese, kifestő játékok stb. Ere pár anyuka lehurrogott, hogy ez milyen paraszt dolog, nem képzelem, hogy én majd eldugom a gyerekeket és akkor inkább mondjam meg hogy ne is jöjjenek. Esküszöm semmi rosszindulat nem volt bennem, csak ha az ember nem tudja kire rábízni a gyereket, hogy kicsit kikapcsolódjon, jó ötletnek tűnt. Nem értem ezt a reakciót, de mondjuk nekem nincs is gyerekem, ezért kérdezem, szerintetek tényleg rossz ötlet?

2014. jún. 4. 13:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
30%

86:"csak az ÉN nagy napomon"


Na egy újabb tipikus mennyaszörny. Az nem a TE napod lesz, hanem TE és a PÁROD napja KÖZÖS napja.


Kérdező, amúgy tök jó ötlet. Legalább a szülők is tudnak szórakozni. Akinek nem tetszik, azzal ne is foglalkozz.

2014. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:
37%
Ne legyen akkor alkohol se a lagzin, mert ha valaki többet iszik a kelleténél elronthatja a lagzit...szabd meg azt is ki milyen ruhába lehet nehogy valaki szebb legyen nálad...stb...egy meghívó mindig xy-nak és családjának szól nem pedig xy-nak akinek nem jöhet a férje, vagy nem jöhet csak a 18 éves gyereke, a másikat passzolja le stb...az más kérdés ha valaki önszántából nem viszi el a gyerekeket, de erre külön felhívni a figyelmét...oké a szertartáson ne legyenek bent aláírom, valaki legyen kint velük na de a lagzin...szánalmas, hogy egy jövendőbeli anyuka ilyen véleménnyel van a gyerekekről, de majd az élet megbosszulja ezt még neki, nekünk nem kell itt ítélkezni...
2014. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim válasza:
91%
Én kétgyerekes anyaként meg lennék hatva, ha valaki úgy szervezne lakodalmat, hogy gondol arra a gyerekre is, aki nem feltétlenül tölt el órákat táncikálással, meg arra a szülőre is, aki esetleg szórakozna is egy kicsit. Ha a gyerek választásának kérdése, játszani megy-e, vagy inkább lakodalmazik, akkor nagy ötletnek tartom. Persze felfogás kérdése, aki meg akar sértődni, meg fog. De ez ebben a kontextusban nem téged minősít, hanem őt.
2014. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem aranyos, kedves gesztus.

Nálunk nem lesz gyerek sarok, se gyerekek. Ezt a meghívó átadásakor közölni is fogjuk. Sajnos nem egy olyan esküvőn voltam, ahol a gyerekek tönkre tették azt. Példát felhozva, menyasszony tánc közben a kisfiú úgy gondolta nagyon jó vicc lenne a bérelt, tehát kauciós ruhát leönteni borral, és összekenni mindennel, amit csak elér..Egy másik esküvőn a tortát sikerült tönkre tennie egy rosszcsont kislánynak, egy harmadikon nemes egyszerűséggel leköpte a menyasszonyt a gyerek. Én az esküvőnkön a szerelmünket szeretném azokkal az emberekkel ünnepelni, akiket szeretünk, nem attól rettegni egész nap, hogy gyerek miként fogja azt elrontani.

2014. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 anonim ***** válasza:
100%

Én még az elején válaszoltam.

Csak azt szeretném hozzá fűzni, hogy én gyerekként ( 3 évesen) voltam esküvőn. Jól éreztem megam, meg minden, nem azzal szórakoztam, hogy csikizem mások lábát. Érdekelt a tánc, de biztos jó lett volna, ha amikor unom a banánt elmehettem volna és játszhattam volna valamit. Vagy később. Alhattam volna és nem kellett volna anyuéknak hazajönni miattam.

Aztán mikor nagyobb voltam, ott is jól jött volna, mert volt, akit haza tudtak vinni az esküvőről, de akit nem az a szülei ölében ült és aludt. Közben a szülők sem mulattak jól.

2014. jún. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik az ötlet...
2015. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!