Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyszerűen nem értem a vendége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem a vendégeinket! Ez tényleg sértő a gyerekes családokra nézve?

Figyelt kérdés
Egy esküvő szerintem nem akkora buli a gyereknek mint a szülőnek, legalább is én mindig halálra untam magam a ceremónián, meg a vacsoránál ott kellet ülni, rám szóltak, hogy ne szaladgáljak stb. Pont ezért, hogy a szülők és a gyerekek is jól érezzék magukat kialakítottunk egy gyereksarkot, ami közvetlenül a mellet a terem mellett van, ahol a fogadás. Lesz mese, kifestő játékok stb. Ere pár anyuka lehurrogott, hogy ez milyen paraszt dolog, nem képzelem, hogy én majd eldugom a gyerekeket és akkor inkább mondjam meg hogy ne is jöjjenek. Esküszöm semmi rosszindulat nem volt bennem, csak ha az ember nem tudja kire rábízni a gyereket, hogy kicsit kikapcsolódjon, jó ötletnek tűnt. Nem értem ezt a reakciót, de mondjuk nekem nincs is gyerekem, ezért kérdezem, szerintetek tényleg rossz ötlet?

2014. jún. 4. 13:38
 41/96 anonim ***** válasza:
100%
más ha otthon jól viselkedik a gyerek és megint más ha cukor töltettel,fáradtan tobzódik a gyerek mert szétunja az agyát,ezért tetszik a kérdező ötlete az ugráló vár is jó mert elveszi a fölös energiát
2014. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
24%

A mai menyaszörnyek a gyerekeket, nőket, szinte mindenkit ki akarnak tiltani. Olvassátok csak vissza a kérdéseiket! Tovább megyek az ifjú férjre tulajdonképpen mi szükség a lakodalomban ezen menyasszonyok szerint? Már igent mondott, alá írt! Nincs jobb dolga?


KÉRDEZŐ? KRITIKÁM TERMÉSZETESEN NEM NEKED SZÓLL:-)

2014. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 anonim ***** válasza:
35%
22-es jó nagy görény vagy :D nem az a megtiszteltetés, ha valakit te elhívsz a lagzidba, hanem az, hogy az a valaki meg is jelenik. Ha már azt akarod, hogy elmenjenek, téged ünnepeljenek ne szabj már ilyen szabályokat, hogy a gyerekét hagyja otthon. Ha meghívsz valakit alap, hogy a meghívás a párjára is vonatkozik az embernek, nemhogy a gyerekére. Az meg hogy ilyen anyagiasan állsz hozzá az esküvőhöz...hát senki nem kényszerít se arra, hogy esküvőt szervezz, se arra hogy x ezer forintot kell költeni. Utálom mikor valaki arra hivatkozik, hogy de hát milyen drága egy esküvő, meg nincsenek nekem millióim, meg nem hozza vissza az árát bla, bla... hát én ha lagzim lesz már előre közöltem, hogy otthon a kertben lesz megtartva, én főzöm a tyúkhúslevest, párom a pörköltet, mamám a sülteket. Férfiaknak pia, nőknek süti a "belépő" és összedobjuk. Nászajándékot nem fogadok el, pénzt is csak amennyit összetáncolok arra, hogy a zenészeket ki tudjam fizetni, de ott is csak "csörgős" pénzt dobálhatnak, a papírt nem söpröm össze...ennyi..
2014. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 anonim ***** válasza:
88%
Én elhiszem hogy a tied csendben végigül egy napot ,de nem ez a jellemző. Akiket én ismerek azok egy bevásárlás így úgy telik hogy a gyerek visít mint a sziréna a szülök meg pléhpofával tolják a kocsit. Had ne hívjam már meg az esküvőre az ilyen gyerekeket. De akkor már hogy igazságos legyen egyet sem hívunk meg,akkor nincs vita ,hogy bezzeg a Gézáék gyerekét meghívtátok...
2014. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:
56%
Hogyne szabnám meg a határokat ha én szervezem én fizetem a "bulit" ?? Szórakozóhelyre sem engednek ám be akárkit ,ha nem tetszik a képed be sem mehetsz. Én korhatárt szabok. Igazán nem fog hiányozni az óvoda az esküvőn. Ha ezen megsértődik valaki akkor annyival kevesebben lesznek ,nem nagyon érdekel.
2014. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem mutasd ezt mag az anyukáknak. Itt sok melleted lévő érv van. Ha meg nem tetszik nekik, nehogy a tehibád legyen már!!!!!!! :O
2014. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
87%

ez nem megtiszteltetésről szól hanem hogy a vendéglátónak ha ehhez van kedve hát legyen ő tudja hogyan érezné jól magát és ha zavarják a gyerekek akkor hajrá szervezze meg úgy a "saját" lagziját.Nem vagyok gyerek ellenes de azt is elfogadom ha valakinek ilyen az elképzelése joga van hozzá.

én 2 tündi-bündi kislányt hívtam el és a végén csak visítottak csikiztek és beszóltak nekem,míg a kisfiú udvariasan ült máshogy képzeltem volna:D Ha ezt tudom vagy ilyen sarkot csinálok vagy nem hívom el őket mert nagyon fárasztó volt hogy a szülő helyett kellett ugrálnom.

2014. jún. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:
82%
ja és majdnem magukra borították az abroszt is,utólag vicces de aznap többször melegebb éghajlatra kívántam a drága szülőket...
2014. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
100%
Ez mekkora baromság,a mi esküvőnkön is volt játéksaro,meg cukorka-bár.
2014. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 anonim ***** válasza:
86%
43-as vagyok, boccs az offért, nem tartozik szorosan a kérdéshez, de most hogy jobban végigolvastam a kommenteket teljesen el vagyok szomorodva, hogy sokan milyen véleménnyel vannak a gyerekekről. Nem vagyok már olyan fiatal (28/n), de azok a szerencsés emberek közé tartozok akik még emlékeznek a saját gyerekkorukra. Lehet én kaptam furcsa nevelést, de én emlékszek, hogy a mi gyerekkorunkban rengeteget foglalkoztak velünk a felnőttek/rokonok. Nem korlátoztak, fegyelmeztek állandóan minket, eljátszottunk magunkba. Elvoltak a felnőttek, elvoltunk mi is és ugyanúgy bevontak minket is a beszélgetésbe sokszor, nem teremtettek le, hogy üljünk szépen csöndbe stb., teljesen partnerként kezeltek minket is és nem volt soha teher a gyerek egy társaságban. Ha lagziba mentünk, hát szerintem mi "buliztunk" a legnagyobbat, rengeteg jó emlékem van már 4 éves koromból is és még sorolhatnám. Most viszont azt látom, hogy folyamatosan korlátozva vannak a gyerekek, ide ülj, oda állj, ezt csinál, azt csináld, haladjál, ne menj oda, maradj csöndbe stbstb. Sok szülő úgy neveli a gyerekét, mintha kis katonákat nevelne. Kiakadnak, ha a gyerek már egy kicsit "rosszalkodik", rohangál, "elengedi magát"...nincsennek manapság már olyan önfeledten játszó gyerekek, mert mindentől tiltva vannak, rendszabályozva vannak, túlféltik őket stb...egyszerűen elfelejtik az emberek, hogy ők gyerekként milyenek voltak, mit játszottak, miket csináltak és ez elszomorító. Kérdező szerintem jó ötlet amit akarsz, ne foglalkozz senkivel. Biztos jól érzik majd magukat a gyerekek.
2014. jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!