Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyszerűen nem értem a vendége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem a vendégeinket! Ez tényleg sértő a gyerekes családokra nézve?

Figyelt kérdés
Egy esküvő szerintem nem akkora buli a gyereknek mint a szülőnek, legalább is én mindig halálra untam magam a ceremónián, meg a vacsoránál ott kellet ülni, rám szóltak, hogy ne szaladgáljak stb. Pont ezért, hogy a szülők és a gyerekek is jól érezzék magukat kialakítottunk egy gyereksarkot, ami közvetlenül a mellet a terem mellett van, ahol a fogadás. Lesz mese, kifestő játékok stb. Ere pár anyuka lehurrogott, hogy ez milyen paraszt dolog, nem képzelem, hogy én majd eldugom a gyerekeket és akkor inkább mondjam meg hogy ne is jöjjenek. Esküszöm semmi rosszindulat nem volt bennem, csak ha az ember nem tudja kire rábízni a gyereket, hogy kicsit kikapcsolódjon, jó ötletnek tűnt. Nem értem ezt a reakciót, de mondjuk nekem nincs is gyerekem, ezért kérdezem, szerintetek tényleg rossz ötlet?

2014. jún. 4. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendes tőled, hogy erre is gondoltál. Írom ezt anyaként
2014. jún. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék ennek az ötletnek, és a fiam is imádná! Ne törődj velük!
2014. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
95%

Pedig ez a gyereksarok trendi és jó megoldás. Mostanában gyakori. Valahol bérelnek hozzáértő gyerekszórakoztatót is.

Furcsa, kritikus társaságba futottál bele.

2014. jún. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem tetszik az ötlet, én nem akadtam volna ki. Sőt inkább örültem volna, hogy le lesz foglalva a gyerek. Bár nem tudom, hogy ez "kötelező"-e ez a gyerekszoba vagy amelyik gyerek akar, az átmegy, aki meg inkább a szüleivel lenne, annak lehet? Mert opcionálisan jó ötletnek tartom.
2014. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/96 anonim ***** válasza:
99%

Szerintem ez nagyon jó ötlet és figyelmes dolog tőled! Gondolom, nem kötötted ki, hogy kötelező minden gyereknek ott tartózkodnia az egész lagzi alatt. Sokan, ahogy itt olvasom, ki is tiltják a lagziról a gyerekeket. Te ezt nem tetted, ez nagyon szimpatikus hozzáállás! :)

A sértődést nem értem! Ne törődj vele szerintem, majd kibosszankodják magukat. Ne hagyd, hogy elrontsa bárki is az örömöd!

Én kicsi gyerekként szerettem, ha anyuék elvittek lagziba:) Szerettem a sok tortát, táncikáltunk a felnőttek között, és senki nem szólt, hogy ne szaladgáljunk, szóval jó szórakozás volt. De ha besokallnak a kicsik, akkor jó lehet elvonulni egy gyereksarokba:)

2014. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
97%
szerintem meg igenis jó ötlet. bolond anyák vesznek körül, ne foglalkozz velük...
2014. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
100%

Jó ötlet! Voltunk ilyen lagziba és a gyerekek maguktól mentek oda, nem a szülők kényszerítették oda Őket :) Ráadásul, attól hogy van ilyen lehetőség a gyereknek, gondolom azért szabadon dönthet, hogy akar e ott lenni vagy sem.


Nem értem Téged lehurrogó szülőket!?!?!

2014. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó ötlet, semmi sértő nincs benne. Aki nem érti meg, nem kötelező elmennie.
2014. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 A kérdező kommentje:
Nyilván az megy be oda aki szeretne, de szerintem egy mese jobban érdekli a gyereket, mint a menyasszonytánc vagy ilyesmi. Amúgy aki ellenezte azt mondta, hogy a gyerekkel szemben sértő neki, mert ez olyan, mintha nem akarnám, hogy a gyerek ott legyen, meg nehogy azt higgyem, hogy nem tud viselkedni a gyereke. Én meg csak kerek szemekkel fogtam a telefont :)
2014. jún. 4. 13:48
 10/96 anonim ***** válasza:
39%
Én meg se hívnék gyerekeseket a lagziba. Volt erről rossz tapasztalatom mikor 2-3 vásott kölök végigvonyította az egész ceremóniát mint ha nyúznák őket. Nem vagyok köteles ezt eltűrni, nem kell gyereksarok sem ,inkább el se jöjjenek.
2014. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!