Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyszerűen nem értem a vendége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem értem a vendégeinket! Ez tényleg sértő a gyerekes családokra nézve?

Figyelt kérdés
Egy esküvő szerintem nem akkora buli a gyereknek mint a szülőnek, legalább is én mindig halálra untam magam a ceremónián, meg a vacsoránál ott kellet ülni, rám szóltak, hogy ne szaladgáljak stb. Pont ezért, hogy a szülők és a gyerekek is jól érezzék magukat kialakítottunk egy gyereksarkot, ami közvetlenül a mellet a terem mellett van, ahol a fogadás. Lesz mese, kifestő játékok stb. Ere pár anyuka lehurrogott, hogy ez milyen paraszt dolog, nem képzelem, hogy én majd eldugom a gyerekeket és akkor inkább mondjam meg hogy ne is jöjjenek. Esküszöm semmi rosszindulat nem volt bennem, csak ha az ember nem tudja kire rábízni a gyereket, hogy kicsit kikapcsolódjon, jó ötletnek tűnt. Nem értem ezt a reakciót, de mondjuk nekem nincs is gyerekem, ezért kérdezem, szerintetek tényleg rossz ötlet?

2014. jún. 4. 13:38
 61/96 anonim ***** válasza:
23%

Savanyú a szőlő ? Most nyáron lesz a nagy nap, már nagyjából le is van szervezve és nagyon várjuk. Eddig egy család jelzett vissza hogy nem tudják megoldani a gyerekelhelyezést ,de ők sem sértődtek meg.

Úgy látszik kultúrembereket hívunk meg akik tudják minek mikor van ideje. Az eleve diliseket ,alkeszokat meg se hívjuk ,így is lesznek bőven sokan.

2014. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
74%

"Savanyú a szőlő ? Most nyáron lesz a nagy nap, már nagyjából le is van szervezve és nagyon várjuk. Eddig egy család jelzett vissza hogy nem tudják megoldani a gyerekelhelyezést ,de ők sem sértődtek meg.

Úgy látszik kultúrembereket hívunk meg akik tudják minek mikor van ideje. Az eleve diliseket ,alkeszokat meg se hívjuk ,így is lesznek bőven sokan."


Igen nagyon savanyú!!! 55 éves férfi létemre már nagyon szeretnék egyszer férjhez menni:-)))))))))))

2014. jún. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 anonim ***** válasza:
59%
Nekünk nyáron lesz az esküvőnk! De ha a menyasszonyom ilyen kitiltós ötletekkel állt volna elő, őt tiltottam volna ki a további életemből!
2014. jún. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 anonim ***** válasza:
97%

Nlunk egyébként javasolta a vőfely, sajnos nem volt rá alkalmas hely, nem volt gond a gyerekekkel, szeretem is őket egyébként, de ez egy nagyon jő megoldás... Az a gyerek aki unatkozik az mehet oda, a gyerekek ugyis bandáznak..

Nem kötelezően be vannak oda csukva, hanem egy opció..

Ez olyan, hogy a gyerekre sértő, hogy van alkohol a lagzin, mert ő nem ihatja...

Ne foglalkozz az ilyen emberrel, szerintem ha van rajtad sapka az a baj, ha nincs az

2014. jún. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet, hogy sokan úgy értették, hogy nem is vehetnek részt a gyerekek, hanem be kell őket tenni a játszósarokba kötelező jelleggel és ezért sértődtek meg? Mert úgy tényleg elég gáz lenne. De úgy, hogy amikor megunja a gyerek a lakodalmat, akkor lesz hol játszania, lesznek játékok, mese, minden, úgy már teljesen jól hangzik.
2014. jún. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 anonim ***** válasza:
100%

nálunk volt gyerek a lagziban és semmi atrocitásra nem emlékszem a részükről. annyi minden mással voltam elfoglalva, hogy egy-két hiszti akkor nem az én bajom volt, igazából fel sem tűnt, ha egyáltalán volt is. szülőként az mondom, hogy ha elviszem magammal a gyerekemet (nekem 4 van, így szélesebb skálán mozog az életkoruk), akkor mivel ismerem őket, tudom h mire számítsak, mire kell készülnöm. és ezt meg is teszem.....nálunk jövő augusztusban lesz lagzi,a húgom megy férjhez, hát ha ilyennel állna elő, hogy nem vihetem a srácokat, nagyjából jól pofán is röhögném....nem eszik azt a kását olyan forrón, hogy mindent a menyasszony szabhat meg (még ha sokan ebben az illúzióban is ringatják magukat). sokkal jobb buli sül ki abból, ha több ember véleménye talál meghallgatásra. Az ő napja? jah.....meg a vőlegényé.....meg az örömszülőké, meg gyakorlatilag az egész családé, akikhez-ha minden jól megy-akkor a következő 40-50 évben alkalmazkodnia kell. neki és nem az egész rokonságnak a menyasszonyhoz. ha ez nem megy, akkor majd jöhetnek a családod szapuló kérdések a gyakorira.......hagyjuk már abba.


Kérdező: én örülnék neki, ha lenne ilyen egy lagzin, nem venném sértésnek, sőt! javasolni is fogom a húgomnak! jó bulizást és sok boldogságot!

2014. jún. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nagyon jó ötlet kérdező. A sok gyerek ellenes kommentre, szerintem nem a lagziban van baj a gyerekekkel hanem a szertartásokon, nem voltam még olyan esküvőn, ahol ne üvöltötték volna végig, ha az én gyerekem lenne kivinném...
2014. jún. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez egy szuper ötlet.

Én amúgy nem is vinném esküvőre a 3 éves lányomat,mármint alapesetben,de ez annyira jó ötlet,hogy erre biztos elvinném ameddig bírja.

2014. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/96 anonim ***** válasza:
85%
elég röhejes h néhány anyatigris máris kitiltásról beszél, gondolom nem lesz külön beléptetőkapu amin csak 10 évnél idősebbek mehetnek be, ez egy opció, egy lehetőség, pont mint a torta, vagy a tánc, senki sincs rá kötelezve. Én még annyit megtennék, h megkérnék pár fiatal lányt akiket ismerek jól és el tudják szórakoztatn ia gyerekeket h legyenek ott és segítsenek a kisebbeknek, vagy csak rajzolgassanak a kicsikkel együtt. Ha baj van hát szólnak a felnőtteknek, nem kell kiképzett óvónő, én pl 16 éves koromban tök örültem volna egy ilyen melónak, eljátszok a kicsikkel és ingyen kajálok mondjuk adsz nekik vmi zsebpénzt is. Akinek meg nem tetszik az nem engedi oda a gyerekét, de elég röhejes lesz amikor a kicsi azért fog sírni h az anyja engedje a játszósarokba menni ahelyett h az asztalnál ülne :D
2014. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 anonim ***** válasza:
100%

aztán az sem mindegy, hogy milyen kapcsolatban áll a gyerek az ifjú párral. mert mondjuk, ha testvér gyerekéről van szó, őt/őket azért elég necces "kitiltani" (illetve a felügyeletet is nehezebb megoldani nyílván, meg minek is)....ha egy kollega esküvőjéről van szó, ott meg szülőként nekem lenne annyi eszem, h nem viszem el őket (talán a nagyobbakat igen, de biztosan rákérdeznék, h nem baj-e, mert hát azoknak a szerencsétlen gyerekeknek is szocializálódni kell valahol.....úgy meg egyiknek sem megy, hogy majd a youtube-on mutatunk neki esküvőt és a sajátja lesz az első, amin részt vehet.)


66os voltam

2014. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!