Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tegyek, hogy édesanyám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy édesanyám végre leszálljon az esküvőnkről, elfogadja a páromat? Mondjam meg az igazat?

Figyelt kérdés

Azzal traktál, hogy ugye tudom, hogy nem muszáj férjhez menjek, ő akkor is ott lesz mellettem, ha a szertartás előtt 20 perccel gondolom meg magam, mondjam meg nyugodtan, ha kételyeim vannak, vagy mégsem akarom ezt az egészet.

Mert hogy a párom idősebb nálam... Azt mondja, hogy kedveli és elfogadja, de hozzáteszi, ennek ellenére nem ilyen férfit képzelt el mellém.


Szóval folyamatosan hallgatom, hogy ő megérti, ha mégsem akarom ezt és támogatni fog, ha esetleg lefújnám. De az az igazság, hogy eszem ágában sincs semmit lefújni, nekem konkrétan a vőlegényem az egyetlen esélyem a kényelmes életre.


Mindig fontos volt az anyagi jólét számomra, gyerekként is azokat a nagyszüleimet szerettem jobban, akik mindig megleptek valamivel, akikkel a játékboltozás, fagyizás volt a program.

Mikor egyetemre kerültem, nem igazán jött be nekem ez az "albérletben/koliszobában lakunk 3-an, 4-en és mellette diákmunkából tengődöm minimál szinten" vonal. Így kerestem valakit, aki ebből "kiemel" úgymond, akire tudok támaszkodni anyagilag és élhetek egy (számomra) normális életszínvonalon. Az elején ez tényleg csak anyagi érdekeltség volt, majd pedig átfordult nálam valami, összeköltöztünk, végül pedig tavaly megkérte a kezem és most lesz az esküvőnk. Amit nagyon várok, viszont anyám vészmadárkodása kikészít. Ő ezt így nem tudja, nem éreztem, hogy tudnia kellene. De már nagyon ott vagyok, hogy elmondjam neki...


(ui.: anonim fórum, így remélem, megértitek, ha a golddiggerezés, sugar babyzés és egyéb k_vás kommentek nem nagyon fognak meghatni)


2023. jún. 24. 14:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim ***** válasza:
77%

Azt írtad, hogy átfordult Nálad valami, szóval megszeretted.

Akkor mi a baj?


Szerintem Anyukád csak arról biztosít, hogy melletted áll, nagyon szeret.

Nem hiszem, hogy bármit bele kellene ebbe látni, ez csak az Anyai szeretet.


Én nagyon szerelmes voltam a férjembe, pedig nem volt semmije. Már kiszerettem belőle, most sincs semmink.

Én megértelek.

Az is lehet, hogy még szeretném a férjem, ha jól élnénk, mert tudnám miért tisztelni.


Sok sikert és boldogságot kívánok Nektek!

2023. jún. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 anonim ***** válasza:
86%

Én barátnőim között sok a bölcsész végzettségű.

A legtöbben közülük 4-6000€-t keres.

Többet utaznak mind munka, mind kikapcsolódás miatt, mint a jogász ismerősök.

És el kell mondjam, ők a legkiegyensúlyozottabb, legnyugodtabb emberek az ismeretségi körömben.

Nem is értem miért nézi le sok gyökér a bölcsészeket.

2023. jún. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/87 anonim ***** válasza:
94%
Ez az egyetemistalány-öreggazdagfaszi-anyuka troll.
2023. jún. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/87 anonim ***** válasza:
87%

"kilóg a lóláb, ha valaki humánból, pláne töriből erős, az a bölcsészkarra megy, nem a jogra."


Jogra is nagyon sokan mennek ezek miatt, amikor gólya voltam a csoportomban kb minden 3. ember ezeket az okokat mondta h miért jelentkezett jogra.

2023. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:
76%
Anyukádnak igaza van és melleted áll.Neki vanntapasztalata, Neked 0.
2023. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, és örülj neki, amiért melletted áll, mert ennyi erővel simán szrban hagyhatna, miután a kedves "támogatód" rád unt.


Naiv kislány vagy te, semmi több.

2023. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 anonim ***** válasza:
Most a felállással kapcsolatos véleményemet félretéve - nem kell ezt elmondanod anyádnak. Elég. ha annyit mondasz, hogy anya, én hozzá akarod, fogd már a szádat, mert unom, hogy folyton panaszkodsz. Még egy rossz szót szólsz, nem leszel meghívva az esküvőre és nem szólok hozzád többet. Én már döntöttem, legyél szíves tiszteletben tartani a döntésemet és ne vészmadárkodj, mert unalmas és zavaró.
2023. aug. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!